Author Topic: 15.07.2014. Hamburg >>> Queen Mary 2  (Read 2549 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
15.07.2014. Hamburg >>> Queen Mary 2
« on: 12/July/2014 »
Pozdrav svima, dobio sam poziciju za Canyon Ranch, brod nije los, nadam se... :)

Mirno more!  :wave:

Offline Wiwall

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Celebrity Cruises,Cunard
  • Recruitment Agency: EP,Online
  • Job Title: Bar Waiter
Re:
« Reply #1 on: 12/July/2014 »
Cestitam! :)

Offline Mancha-Maser

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: 15.07.2014. Hamburg >>> Queen Mary 2
« Reply #2 on: 12/July/2014 »
A koja ti je pozicija na brodu?

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: 15.07.2014. Hamburg >>> Queen Mary 2
« Reply #3 on: 12/July/2014 »
A koja ti je pozicija na brodu?

Fitness trainer

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: 15.07.2014. Hamburg >>> Queen Mary 2
« Reply #4 on: 12/July/2014 »
Sigurno nije los brod, bio sam tamo prije koju godinu i decko koji je radio kao fitness trainer se nije zalio... sto su te pitali na intervjuu? koliko ti je agencija uzela proviziju? napisi nam koju prije no sto odes :party:  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: 15.07.2014. Hamburg >>> Queen Mary 2
« Reply #5 on: 12/July/2014 »
Sigurno nije los brod, bio sam tamo prije koju godinu i decko koji je radio kao fitness trainer se nije zalio... sto su te pitali na intervjuu? koliko ti je agencija uzela proviziju? napisi nam koju prije no sto odes :party:  :uzdravlje:

Pa videcemo...Uglavnom imas fixnu platu 1500 dolara mesecno + provizija. Sad da li ce gosti da ostavljaju baksis u spa ili ne to ne znam.  Firma canyon Ranch ima uglavnom skupe cene u njihovom programu.

Isao sam preko jednog agenta iz Rumunije, ostavicu njegov info ako zelis. trebao sam da snimim 10 minuta pilates i jogu i da mu to pokazem. Posle razgovor preko skype, zasto zelis da radis za Canyon Ranch, sta si radio, standardno...Nisu mi uzeli nista od provizije ali sam morao da platim lekarski, vizu, pomorsku knjizicu i kartu mi oni placaju, ali ti skidaju od prve plate.

Uglavnom brdo papira da potpisem, ni sam ne znam sta sve ima. Ugovori su 7 ili 8 meseci.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: 15.07.2014. Hamburg >>> Queen Mary 2
« Reply #6 on: 12/July/2014 »
Pa videcemo...Uglavnom imas fixnu platu 1500 dolara mesecno + provizija. Sad da li ce gosti da ostavljaju baksis u spa ili ne to ne znam.  Firma canyon Ranch ima uglavnom skupe cene u njihovom programu.

Isao sam preko jednog agenta iz Rumunije, ostavicu njegov info ako zelis. trebao sam da snimim 10 minuta pilates i jogu i da mu to pokazem. Posle razgovor preko skype, zasto zelis da radis za Canyon Ranch, sta si radio, standardno...Nisu mi uzeli nista od provizije ali sam morao da platim lekarski, vizu, pomorsku knjizicu i kartu mi oni placaju, ali ti skidaju od prve plate.

Uglavnom brdo papira da potpisem, ni sam ne znam sta sve ima. Ugovori su 7 ili 8 meseci.

Hvala ti lijepo na opsirnom odgovoru. Naravno, bilo bi mi drago da ostavis kontakt. Svojevremeno sam trebao na intervju za fitness trainera za Steiner ali sam se predomislio, puno su gori uvjeti od Canyon Ranch. Sve u svemu, jako mi se sviđaju uvjeti koji su ti ponuđeni. Ne znam što se tiče bakšiša, ali znam da se tamo može ponešto prodati. Nisam nikog upoznao tko je bio nezadovoljan sa Canyon Ranch na Queen Mary 2.

Sretno i mirno more  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline misel

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: 15.07.2014. Hamburg >>> Queen Mary 2
« Reply #7 on: 12/July/2014 »
Hvala ti lijepo na opsirnom odgovoru. Naravno, bilo bi mi drago da ostavis kontakt. Svojevremeno sam trebao na intervju za fitness trainera za Steiner ali sam se predomislio, puno su gori uvjeti od Canyon Ranch. Sve u svemu, jako mi se sviđaju uvjeti koji su ti ponuđeni. Ne znam što se tiče bakšiša, ali znam da se tamo može ponešto prodati. Nisam nikog upoznao tko je bio nezadovoljan sa Canyon Ranch na Queen Mary 2.

Sretno i mirno more  :uzdravlje:

Evo i kontakta: