Author Topic: Gde kupiti udobnu, a odgovarajucu obucu za naporan rad na brodu?  (Read 2788 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Nakon Detaljnog proucavanja svih postova veterana, koji su na svojoj kozi iskusili bol prouzrokovan dugim stajanjem u klimatizovanim uslovima brodova, jasno je da je udobna cipela vise nego dobar saveznik u prezivljavanju i da je pametno takve nabaviti pre odlaska na brod ne bi li se olaksali prvi dani puta u nepoznato. Ipak, nakon dugog trazenja, nisam pronasla obucu koja je anatomska i odgovara zahtevima kompanije ( koza, bez vidljivih oznaka, proste, zatvorene i slip resistant) - ovo je za rad na Princessu za bar departmant, kao i bele patike bez vidljivih oznaka koje nije problem pronaci. Ako neko ima dobro iskustvo sa obucom koju je kupio bilo gde na teritoriji bivse Juge, ziv bio! Ja sam iz Srbije, ali svakako je lakse da ih kupim negde u okruzenju, no da narucujem preko neta i placam postarine vece od vrednosti obuce, a i ne znam kako to funkcionise  oT  . Svakako, ako je neko nabavio valjanu obucu, bilo bi dobro da napise gde ( Sefe nadam se da ovo ne spada u reklamiranje), mada ako se neko od kolega mozda bavi nabavkom ovakve obuce...jos bolje! Primeri koje su kolege slale su Crocks Alise cipele, Sketchers shape ups... ( ovo je za zene, cini mi se da momci imaju bolji izbor). Znam da ima jos kolega sa istim problemom, znacice nam ako je provereno iskustvo u pitanju. Veliki pozdrav svima :party:

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Sto se tice udobnosti najbolje je da sam odes( u gradu u kome zivis ili negde blize ili dalje gde se to radi) da ti naprave ulozak i onda taj isti da stavis u radnu obucu koju ces da zaduzis na brodu. Kad se ukrcas onda ces moci da narucujes vecinu stvari koje mozes dobiti na brod kad si u svojoj maticnoj luci.
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline Aristolochia

  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
E pa to nije lose resenje, do prve luke i prvog kolege koji ce ti pokazati kako se narucuje hehehehe da se izdrzati u company shoes. Koliko se one placaju na brodu, ima i belih patika? :yeah:

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
E pa to nije lose resenje, do prve luke i prvog kolege koji ce ti pokazati kako se narucuje hehehehe da se izdrzati u company shoes. Koliko se one placaju na brodu, ima i belih patika? :yeah:

sto se tice belih patika, raspitivao sam se dosta i saznao da bele reebok classic prolaze i da ih dosta njih nosi :D  jedan problem manje :D