Author Topic: eto mene  (Read 2106 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marko77

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
eto mene
« on: 19/July/2014 »
Pozdrav ljudi.

Evo ja sam Marko, imam 27 godina. nedavno sam otkrio vašu stranicu tj gledao sam u vezi poslova na platformi ili na cruzerima i slično. Pa me zanimalo više o tome.
Očajno mi treba posao, iako imam posao doma ali poljoprivreda i ja se ne slazemo kako treba, to je za mene stresni posao pogotovo jer su mi roditelji šefovi.
Treba mi više slobode, buduči da ovako posla nemogu nači, imam nisko samopouzdanje pogotov zbog toga jer imam ostečeni sluh, nosim slušne aparatiče. Pitanje za vas, di bi mogao nači posao ?
Inače završio sam srednju za poštansko telekomunikacijskog tehničara to su radnici koji rade u pošti ili na carini zapravo može se raditi na drugim mjestima kao i dučani i slicno.
Mene zanima kakvi su obično poslovi na naftnim platformama, sto se sve obično radi ?
Sto točno mogu ja raditi sa trenutnim sposobnostima na cruzeru tj ako traže takve zaposlenike. ali moram navesti da ne razumijem strani jezik tj teže mi je slušati zbog ostečenog sluha.
Hvala vam unapred na vašim odgovorima.

 

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: eto mene
« Reply #1 on: 19/July/2014 »
Nafne platforme su vrlo usko i malo tržište radne snage.
Sa kruzerima ćeš imati više sreće.

E sad, koliko čitam, najveći problem koji imaš su slušni aparatići.
Doktor/liječnik će ti najvjerovatnije dati prolaz, ali pošto se u procesu prijave trebaš uživo sresti i sa agencijom preko koje ćeš ići, i sa predstavnikom kompanije, to je onda puno teže.
Možda da apliciraš online, ali razmotriće te samo ako imaš turbo preporuke i radno iskustvo.
Velika volja pomaže, ali ne toliko.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Marko77

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: eto mene
« Reply #2 on: 19/July/2014 »
aha, daj mi reci sto ja mogu raditi na kruzeru ? Neznam koje su mi mogučnosti ?
Neznam dobro engleski, zapravo ja sam ga naučio čitati amaterski na kompu, a za sve ostalo mi je google translate, . Imao sam njemacki u skoli, ali njega jos lošije znam, ustvari nisam nikako mogao pratiti nastavu na satu, u biti profesorica je isla sa gradivom napred a ja sam se pitao di smo stali i na kraju sam odustao od toga jer mi se učinilo kao uzaludan trud. Bio sam sretan kada me propustila sa dvojkom.

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: eto mene
« Reply #3 on: 19/July/2014 »
Ne zelim te obeshrabrit ali tesko ces tako uspjeti na kruzeru, jedino kakva niza pozicija bez interakcije s gostima jer engleski ti je jako bitan na brodu.

Offline Baron Tiosav

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 86
  • ~tu fui, ego eris ~
    • View Profile
Re:
« Reply #4 on: 19/July/2014 »
pozicija acat tj. cistac

Offline comi99

  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Re:
« Reply #5 on: 20/July/2014 »
pozicija acat tj. cistac

aj nemoj tako, lepse zvuci profesionalni nosac kofera i lezaljki :)