Author Topic: Mr Natko Nincevic is the Croatian mafia head. All crew members knows that.  (Read 8928 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
USPH je gadan,jer svi stradaju ako se nađe nepravilnost.Što se tiče Bar Dept. To ide ovako Prvu bananu dobije direktno na licu mesta Bar Menager od USPH kontrolora,kad oni odu onda Bar Menager zove Supervizora pa njega napuši,Supervizor je u 80% slučajeva Fikus ili Indijac,koji se do neba izvinjava i ponizno moli za oproštaj,i tu mu Bar Menager nekako oprosti.Sutradan Supervizor okupi Bartendera,Bar Stewarda i F/B utility i celokupno ih napuši što nisu održavali prostor čistim,dalje Bar Steward se izgubi i onda Bartender napuši F/b Utility Stewarda što nije čistio jer mu je to primarni posao,kroz dva dana sva krivica spadne na F/B Srtewarda koji je bio in charge za određenu oblast,i dobije big time bananu,pa može da se pozdravi sa slobodnim vremenom i leganjem u krevet pre 0300.
Naravno ako se igra pametno,sve se to može izbeći.USPH bi trebala biti iznenadna kontrola,mada kad oni dolaze to svi znaju i to je javna tajna.
Sećam se situacije,cugam u Crew Baru negde oko 0200 ili 0230,dolazi Bar Menager da zapali cigaru,i pita me informativno jel sve u redu jer u 0700 dolazi USPH pa on ne može da spava,ja pobeleo reko naravno,u suštini sa barom je bilo sve ok ali pošto sam radio u Calypsu na dck15 bio sam zadužen i za Dispense,koji je u suštini hladnjača sa voćem (limun,narandza,ananas,limeta,praziluk,...) a tamo sam retko ulazio a čistio nikad,i ja u 0230 uzmem ključeve od bara,otključam uzmem malu trolu potovarim svo voće u kese za smeće to odvezem u svoju sobu gde spavam,vratim se i spojim neko crevo na česmu uzmem jedno 40 kesica k5 i poprskam sa jedno 2/3 kubika vode,USPH došao,obišao moj bar,tražio da vidi dispense moj Supervisor pobeleo,otišli otključali kad ono prazno nema ništa i sve se oseća na k5,pogledali i zatvorili vrata,posle toga mnogo slobodnih dana,mnogo besplatnog alkohola i rotacija u Crew Bar,dalje je istorija.
A ta trola izgleda ovako:
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Pa ok, to moze da se desi i momcima i devojkama, pomislila sam da su je zbog neodgovarajuceg ponasanja prema "kazanovama" degradirali i da je to mOzda normalno na brodu.  :smack:

Ponekad ti nitko ne kaže ništa, ali se potrude da ne "makneš s mjesta", teže napreduješ itd...
Once a sailor, always a sailor.