Author Topic: Radio za Celebrity, dao otkaz, zelim na Royal, da li ce biti problem?  (Read 9331 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Sobchak,sledeci intrevju koji ce biti krajem jula bice za Princess,tako da se baziraj na njih.

Zašto Princess? Je li tamo dobra "situacija"?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Sobchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 217
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Viking Ocean Cruises, Seabourn Cruise Line, Cunard Line
  • Recruitment Agency: Kouzon, Online
  • Job Title: Bar Waiter
Sobchak,sledeci intrevju koji ce biti krajem jula bice za Princess,tako da se baziraj na njih.

Hvala na informaciji!

CEO, nemoj previše filozofirati, molim te!
Ja nemam iskustva sa kruzerima i zato moram da pitam neke stvari koje ne znam.
Viking Star, Seabourn Sojourn / Quest, Queen Mary 2

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ako zelis cuti samo ono sto ti se svidja, bolje nemoj nista ni pitati.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Zasto jednostavno kad moze komplikovano...
Sobchak se raspituje za posao bar utility i koje kompanije su najbolje za taj posao i ja mu samo govorim da mu je sledeci intervju za Princess,pa da se bazira na njih ako ce izlaziti na intervju.Ja nemam brodskog iskustva i neznam kako je na kompanijama, ovde sto procitam i na fb pronjuskam to mi je svo znanje i ja nemogu  nesto nekome  preporuciti jer nisam to prosao.
Neki koji su otisli na Princes kao bar utility(Argonaut,D10s) odradili su dva ugovora,D10S je dobio i promociju a radili su  i sa tacnom,a na Celebrity Darus(bar utlity) je izdrazao samo jedan ugovor(i on je radio sa tacnom posle radnog vremena).
D10S je dobio promociju a Argonaut nije,sve zavisi.
Mislim da bi sledece pitanje trebalo biti,jer i mene zanima:
Uzimajuci u obzir da su menadzeri ili supervizori normalni ljudi a ti da si vrijedan i dobar radnik koja bi bila najbolja kompanija za prijaviti se?

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Olovni, jeste bilo dozvoljeno Bar Boy-ima da prodaju u par lokala, u odredjenom vremenu koje MORA biti tvoje slobodno vrijeme. Prema tome ,ako uzmeš u obzir da jedan Bar Boy na Celebritiju radi u prosjeku 12 sati dnevno ,ubaciš tuširanja ,3 obroka i spavanje i po koju još sitnicu , ti skoro i da nemaš vremena da prodaješ ... A da ne pominjem to ,što je na mom ugovoru čas bilo 4 čas 5 Bar Boy-a pa se svako malo radilo duplo nego inače. Većinu ugovora sam radio tzv Opening shift koji je ubij Bože ,tako da sam tacnu uzimao isključivo kad sam morao, tj kad su mi oni naredili zbog raznih dešavanja po brodu da ne dužim sa objašnjenjima  :)