Author Topic: A Priori zaposljava samo kandidate sa hrvatskim pasosem  (Read 72020 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline igor92001

  • Registered
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Poštovani,htio bih vas pitati u vezi s priori agencijom,dali oni stvarno zapošljavaju na kruzere,i da li je tu sve uredno kod njih,jer znam da danas ima mnogo prijevara i svega,bas mi je Gospđ.Suzi poslala veliki mail,cini mi se sve ok,stvarno sve opiše,ovo mi je prvi put da sam kontaktirao agenciju i da idem na kruzere,ako ko ima iskustva s njima,volio bih da mi malo opise kako to sve ide,ne treba sad bas detaljno ali ono najvažnije,moze i na moj mail:1993hrvoje@gmail.com,bio bih vam jako zahvalan,prvi put mi je pa zelim da se sto vise informiram,S POŠTOVANJEM,UNAPRIJED ZAHVALJULJEM.............  :hmm:

ja sam prvi put isao preko a priori, i mogu ti reci samo sve najbolje o agenciji i o Suzy...krenuo sam u isto vrijeme i sa njom i   sa EP, ona mi se prva javila i poslala na brod.da napomenem, ja sam iz BiH, ali u vrijeme kad sam ganjao brod bio sam u Hrvatskoj, tako da me je suzy ugurala...znaci...moje iskustvo EP ili A Priori....sve najbolje o obadvije agencije..ipak, svako ima svoje misljenje i drugacije iskustvo sa njima...toliko od mene...sretno ti bilo :)

Offline VelaVrata

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Poštovani,htio bih vas pitati u vezi s priori agencijom,dali oni stvarno zapošljavaju na kruzere,i da li je tu sve uredno kod njih,jer znam da danas ima mnogo prijevara i svega,bas mi je Gospđ.Suzi poslala veliki mail,cini mi se sve ok,stvarno sve opiše,ovo mi je prvi put da sam kontaktirao agenciju i da idem na kruzere,ako ko ima iskustva s njima,volio bih da mi malo opise kako to sve ide,ne treba sad bas detaljno ali ono najvažnije,moze i na moj mail:1993hrvoje@gmail.com,bio bih vam jako zahvalan,prvi put mi je pa zelim da se sto vise informiram,S POŠTOVANJEM,UNAPRIJED ZAHVALJULJEM.............  :hmm:
gdja Suzi je OK, malo jest neorganizirana ali korektna do kraja

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
jel ima neko da trenutno komunicira sa gospodjom Suzi?

imam osecaj da je zena nekako mnogo fina i da oce da izadje u susret maksimalno, ali na mejl cekam po dve nedelje, jako sporo ide, pa mi onda bude sve zbrkano kad mi posalje tri mejla odjednom  oT ....pa da znam, da li inace ide sporo komunikacija sa njom ili je ipak do mene nesto  -()-

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Da nije ovo u pitanju?

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
nije, imam hrvatski pasos tako da mogu ici preko nje

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Poštovani,htio bih vas pitati u vezi s priori agencijom,dali oni stvarno zapošljavaju na kruzere,i da li je tu sve uredno kod njih,jer znam da danas ima mnogo prijevara i svega,bas mi je Gospđ.Suzi poslala veliki mail,cini mi se sve ok,stvarno sve opiše,ovo mi je prvi put da sam kontaktirao agenciju i da idem na kruzere,ako ko ima iskustva s njima,volio bih da mi malo opise kako to sve ide,ne treba sad bas detaljno ali ono najvažnije,moze i na moj mail:1993hrvoje@gmail.com,bio bih vam jako zahvalan,prvi put mi je pa zelim da se sto vise informiram,S POŠTOVANJEM,UNAPRIJED ZAHVALJULJEM.............  :hmm:

Stvarno zapošljavaju i sve je uredno, ja sam otišao preko njih i to na solidnu poziciju, ne guraju samo konobare...
Once a sailor, always a sailor.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Da, samo što se to sa malo solidnijim pozicijama rijetko događa kod nje. Meni je rekla da je zadnji interview za recepciju imala 2011. Ima ona svojih prednosti ali malo mi se čini kao sporedan igrač,  mislim da je bolje obratiti se Uspinjači ako konobarenje na Carnivalu nije ono što te zanima.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Točno je da ima manji obujam posla, ali ništa te ne košta da se javiš i pitaš što se nudi. Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Točno je da ima manji obujam posla, ali ništa te ne košta da se javiš i pitaš što se nudi. Sretno  :uzdravlje:

Već smo mi imali nekoliko takvih razgovora ali uvijek se svede na kraju na to da ne zna kad će biti za recepciju pa bih kao trebao prihvatiti bilo kakvu poziciju i onda kao mijenjati department na brodu kao da sam jučer prvi put čuo za cruisere i ne znam kako što ide, a bio na Cunardu. Mislim da nije nešto puno bolja od ostalih, isto će te oderati za proviziju, samo na fin način. Osnovna razlika između nje i ostalih je u tome što je ljubaznija, kulturnija i pristupačnija, ali i ima daleko manju moć da ti isporuči ono što želiš.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Cijenim tvoje mišljenje, osobno bih izbjegao agenta pod svaku cijenu, samo je to malo teže za prvi ukrcaj, pod uvjetom da nemas "prave" kvalifikacije i iskustvo
Once a sailor, always a sailor.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Ma imaju agenti svojih prednosti i mana, u nekom situacijama je bolje aplicirati preko agenta, a u nekima direktno, samo treba znati dobro procijeniti situaciju. Sposoban i voljan agent ti čak može otvoriti i neka vrata koja možda sam ne bi bio u stanju otvoriti.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
a momci da vas pitam opet, jel kad se cujete sa njom preko mejla odgovara vam odma ili u nekom kratkom roku ili cekate duzi period?

vec sam se bio cuo sa gospodjom preko mejla, pa sam onda pre neke dve nedelje opet slao mejl sa ispunjenom onom aplikacijom koju salje, i stigla mi je automatska poruka da je na odmoru do 7og jula, al evo sad je 16. i jos nemam nikakvog odgovora

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Ma imaju agenti svojih prednosti i mana, u nekom situacijama je bolje aplicirati preko agenta, a u nekima direktno, samo treba znati dobro procijeniti situaciju. Sposoban i voljan agent ti čak može otvoriti i neka vrata koja možda sam ne bi bio u stanju otvoriti.

slazem se, pogotovo sa zadnjom rečenicom - iz osobnog iskustva  oT

a momci da vas pitam opet, jel kad se cujete sa njom preko mejla odgovara vam odma ili u nekom kratkom roku ili cekate duzi period?

vec sam se bio cuo sa gospodjom preko mejla, pa sam onda pre neke dve nedelje opet slao mejl sa ispunjenom onom aplikacijom koju salje, i stigla mi je automatska poruka da je na odmoru do 7og jula, al evo sad je 16. i jos nemam nikakvog odgovora

probaj je nazvati, ja sam se s njom tako najlakse sporazumjevao... posto je gda Suzi izuzetno komunikativna  :D
Once a sailor, always a sailor.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
ma i nazvao bi, nego ne bi da ispadne da me iz nekog razloga izbegava preko mejla, a onda je ''uhodim'' i telefonom :D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Once a sailor, always a sailor.