Author Topic: Odgoda odlaska u zadnji cas  (Read 2457 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ssimek7

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Odgoda odlaska u zadnji cas
« on: 14/August/2014 »
Pozdrav!
Ovako zanima me, ja i dečko bi trebali sljedeči tjedan na brod, ovo mi je treći ugovor za Carnial, već imamo sve, i kartu, i LOE, sve vec spremno... Samo problem je u tome, sto se je on naglo razbolio i trenutno je u bolnici,tako da moramo odgoditi sign on date... Meni se iskreno ne ide bez njega, jedva smo dobili isti brod... Sad opet problemi  :nono: Zanima me kako se odgada odlazak, kako ponovno se dobiva brod, i sta sa kartom i novim LOE? Ako netko zna ista o tome... Naime isli bi ponovno kad on potpuno ozdravi i kad bude " fit for duty"... Hvala!  :wave:

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Odgoda odlaska u zadnji cas
« Reply #1 on: 14/August/2014 »
crewassistance at carnival com

Tu se javi, objasni situaciju i postavi sva pitanja koja te zanimaju.

Za dečka sigurno neće biti problema da odloži odlazak, ali ne znam šta u tvom slučaju, koliko je iz ugla kompanije opravdano da im i ti otkazuješ i ostavite ih kruz ili dva pre planiranog dolaska bez dvoje zaposlenih. Još ako ste u istom departmentu...

Offline ssimek7

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Odgoda odlaska u zadnji cas
« Reply #2 on: 15/August/2014 »
crewassistance at carnival com

Tu se javi, objasni situaciju i postavi sva pitanja koja te zanimaju.

Za dečka sigurno neće biti problema da odloži odlazak, ali ne znam šta u tvom slučaju, koliko je iz ugla kompanije opravdano da im i ti otkazuješ i ostavite ih kruz ili dva pre planiranog dolaska bez dvoje zaposlenih. Još ako ste u istom departmentu...

Nismo, on je deck department, ja housekeeping...
Da,zato i pitam dal netko ima iskustva ili zna sta o tome...  -()-