Author Topic: Neko da potvrdi refundiranje medicala, ali da mu je prvi ugovor? (Princess)  (Read 9266 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Ovo je tema o Princess-u, ne Royal-u (kompaniji). ;D
Ne daj da te pominjanje broda "Royal Princess" skrene sa teme... :giggle:

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Ah taj Royal  :tuctuc: naravno mislio sam na brod  :rofl:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Istina Prinče, moj bed...  :D
ali mislim da je i Princess/Carnival potpisnik CBA iz priloga... tamo jasno piše da visu plaća kompanija...

http://www.filedropper.com/2013-cba

"It always seems impossible until it's done"

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Tačno, Carnival plaća.

A ovo za Princess, iz priče izgleda da sve zavisi od broda do broda... kao da su brodovi nezavisni entiteti u kojima vladaju lokalni kacelarijski moljci koji određuju šta se refundira a šta ne.

Ih, kad bi meni tako neki "neobavešteni" počeo da soli pamet kad mu dođem sa zahtevom... :smack:

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Na Grand Princessu sam pitao našeg čoveka iz ofisa i rekao je da se refundira samo druga viza.

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Postovanje. Bas sam dosao s Royal Princess i blejali su kao ovce u crew office na spomen refundiranja medicala ,tako da ,sumnjam ,mada su mi neki ljudi iz restorana potvrdjivali da su im refundirali medical  :hmm: .
Da fak I am doinn" on this place ?

Offline Dina8

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Princess Cruises
Baš sam završila ugovor u crew officu i mogu potvrditi da je head office odobravao refudiranje medicala samo muzicarimo i to do 100$. Cula sam i ja priče da  su neki dobili novac nazad, ali eto nama su odbili svaki zahtjev osim, kao što rekoh, za muzičare.

Offline pacificstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
drug iz shopa na saphiru prosle godine refundiro medikal
da li neko ima opsti princesov formular za refundaciju koji mogu odstapati, jer u crew oficu samo nude formular za vizu i prtljag  :embarrased:

Offline Dragan11

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Pozdrav sa Golden Princess-a, nekoliko ljudi sa kojima sam razgovarao je refundiralo lekarski u iznosu od 160$ ja sam podneo zahtev prošle nedelje, prilozio sam originalni fiskalni račun i popunio formular. Sad cekam da mi odobre iz head office-a jer je iznos veći od 200$
Dakle obavezan je originalni fiskalni račun, ne zaboravite to. Pitali su me koliko sam ugovora odradio, ne znam kako je za prvi.
Pre nekoliko godina nije bilo moguće refundirati ni vizu a ni lekarski ali sad je situacija bolja jer su potpisali MLC konvenciju.

Offline pacificstar

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
pre 2 meseca preko crew ofisa odgovor negativan , trazio sam nazad racun, kazu da su poslali za santa clarity
ima neko ideju kako ponovo da dodjem do racuna  da probam da refundiram na drugom brodu jer izgleda je stvar samo od broda do broda  :(

Offline JJ101

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Ja obavio medical za pomorce i sad mi nakon intervjua rekao kapetan da ću morati posebno ići medical u Vita Pro u Rijeku jer imaju ugovor za Carnival... čemu sad opet medical s tim da sam iz ZG