Author Topic: Uskok na reke  (Read 2253 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raidenko

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Uskok na reke
« on: 20/August/2014 »
Poz  :wave: dame i gospodo, nisam se odavno oglasio činjenica je ta bio sam veoma zauzet. Leto se zavrsilo i sad mi je plan da opet idem van. E sad ja sam pre nepunih godinu dana zavrsio ugovor Asst. Waiter-a na Celebrity Century. Završio ugovor uspešno al izveo "resign on good faith". I sad sam na raskršću da li se vratiti prekookeancima ili da apliciram za recne brodove putem agencije Fenron. Basically hoću znati kolke su mi šanse da prodjem inicijalni intervju u decembru za rečne brodove? Jer će da bude dovoljno što sam odradio 6 meseci na Celebrity prekookeanca i znanje engleskog i nemačkog jezika? Poslao sam CV Fenron-u i oni mi rekli logično tek od decembra intervjui. Moja velika dilema je da li ostati i raditi žnj poslove do decembra jer sam finansiski u veoma lošem stanju ili da palim nazad kod mojih starih poslodavaca? Unapred se izvinjavam ako ovo nije mesto za ovolko pitanja, al bi voleo čuti vaš feedback.

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Uskok na reke
« Reply #1 on: 20/August/2014 »
Pozdrav,

imam prijatelja koji je u jako sličnoj situaciji, rečeno mu je da se intervju može i obaviti preko skype-a, dakle, zašto ne bi dogovorio takvu varijantu s agencijom i fino radiš, obaviš intervju na brodu i miran si u svakom slučaju?

Sretno  :uzdravlje:
Once a sailor, always a sailor.

Offline Raidenko

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Uskok na reke
« Reply #2 on: 20/August/2014 »

 Pa sad je već kasno za to čini mi se jer se sezona rečnih brodova se privodi kraju za ovu godinu. Tako da mora čekam kad budu klasične audicije.  :rolleyes: