Author Topic: Tecaj D2 u ZG, Pomorsko u?ilište Nauticki centar  (Read 3249 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ary

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Evo danas sam dobio termin za D2 tecaj u ZG, zanima me da li je iko isao tamo na kome se jeziku polaze engleski ili hr? Rekli su mi da tecaj traje izmedju 25.08 - 29.08 pa ako neko zna neki jeftin hotel ili neki smjestaj neka pise :)


Poz Ary ...

Offline Ary

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Tecaj D2 u ZG, Pomorsko u?ilište Nauticki centar
« Reply #1 on: 02/September/2014 »
Evo posto niko nije nista odgovorio na moj post da ja sam sebi odgovorim za sve koji budu trebali SCTW A VI/1 ili D2 ili takozvani Temeljna sigurnost na brodu .

Tecaj traje 5 dana(6 dan polaganje) :

1 Dan - Obuka sta kako gdje na brodu
2 Dan - Obuka sta kako gdje plus prva pomoc(i prakticni dio na lutkama :) )
3 Dan - Odlazak u Rijeku na bazene gdje to sve prakticno radis
4 Dan - I dio obuka o Protupozarna zastita a drugi dio se radi prakticno u centalnoj ZG vatrogasnoj stanici ( ono boca - kisik i na poligon neki da se provacis)
5 Dan - Obuka Osobna Sigurnost i drustvena odgovornost
6 Dan - Polaganje usmeno (laganica svi prosli :))

Cijena :
3050 KN - Obuka
70 KN    - Taksa
501 KN - Polaganje drzavnog ispita iz D2
(obavezno ponijeti kupace gace uz tijelo nedaju na bazen u sorcu itd... Slike 3x3.5 , stari kombinezon ili odijelo posto ides na taj poligon da nederes novo odijelo :) , iskopiran pasos)

Sto se tice mog iskustva kao pocetnika savjetujem svima jer sam naucio mnogo korisnih stvari sta i kako siguran sam da cu proci jos dosta toga kada dodjem na brod al' po meni vrijedilo je ...

Veliki pozdrav ARY