Author Topic: Gym za posadu?  (Read 37101 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #15 on: 19/April/2010 »
na conquestu je jako dobar gym (za goste) koji je uglavnom prazan, u svako doba.
išla sam bar 4-5 puta tjedna, a mogli smo koristiti i saunu i steaming room.
ako imate prilike, preporučam - pogotovo za opustiti se prije posla. :)

Offline dmaloca

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #16 on: 20/April/2010 »
Zanima me par stvari o teretanama na brodovima, a to su: kolike su te teretane, jeli se plaća ikakva članarina, koliki je izbor sprava za vježbanje, a isto me zanima jeli se mogu kupiti dodatci prehrani (proteini, aminokiseline, ...) u nekim lukama gdje brod pristaje pa to onda donijeti na brod ili se može naručiti online pa da to dođe na brod?

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #17 on: 20/April/2010 »
Da, i mene zanimaju skoro ista pitanja kao i kolegu u postu iznad, pošto volim da treniram (i nadam se da ću imati prilike za to i na brodu). Da li neko neće da pravi problem ako bih želeo da unesem i držim u kabini neki od suplemenata (jer su uglavnom u prahu, ne kvare se tako lako a i najbitnije od svega, potpuno su legalni). Sprave manje-više, dosta mi je šipka, dovoljno ploča i party može da počne. :)

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #18 on: 20/April/2010 »
crew gym je dobro opremljen, neće vam ništa falit. nema članarine. jedino šta zna dolazit azijska ekipa bez majica, u japankama, svašta sam tamo vidila. tako da sam išla samo u guest gym nakon toga.

dodatke prehrani možete kupit u lukama ili online, jedino ne znam kako ćete se hranit, jer hrana na brodovima je dosta upitne kvalitete u odnosu na našu doma :/ al uz malo planiranja da se iskombinirat. bez brige!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Balkanbuy
« Reply #19 on: 20/April/2010 »

.......... jer hrana na brodovima je dosta upitne kvalitete u odnosu na našu doma :/ al uz malo planiranja da se iskombinirat. bez brige!


Tko ne može bez domaće hrane, neka naručuje preko Balkanbuy http://balkanbuy.com/shop/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #20 on: 20/April/2010 »
Gym je ok na brodu, ja sam kupio 10kila nekih proteina u nekoj luci jer sam išo u teretanu, kasnije mi se nije dalo, pa sam hranio morske pse sa time hahahhaa

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #21 on: 21/April/2010 »
Hvala drugari na ovim informacijama. Raspitujem se oko teretane jer sam se, čekajući na poziv kompanije, vezao za treninge pa bih to nastavio i tamo, naravno ako to dozvole obaveze. Budimo realni posao ne sme da trpi, jer se tamo ne ide na provod, izlet, i zezanje po teretani nego da se radi. To je bar moje viđenje.
Što se tiče hrane ja mogu bukvalno sve da jedem (čak i kamenje :D ), ali Šefe ovaj sajt sa hranom iz naših krajeva je prava stvar, nisam znao za ovo do sad. Svaka čast. :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Gym za posadu?
« Reply #22 on: 21/April/2010 »
, ali Šefe ovaj sajt sa hranom iz naših krajeva je prava stvar, nisam znao za ovo do sad. Svaka čast. :)

da, poštarina te dođe max $10, a pošiljka stiže za par dana, samo nemoj da security ili F&B dpt. dozna, jer je ponegdje zabranjeno unositi "non-perishable food" na brod.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #23 on: 21/April/2010 »
Šefe, ako se baš baš uželim i budem naručivao, paziću da ne provale. Hvala još jednom. :)

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #24 on: 21/April/2010 »
I mene isto  jako zanima ta teretana, jer zadnjih 2 godine treniram, pa nebi volio stat! Ali ekipa tko ide prvi ugovor kao ja, nema šanse da čemo imat  vremena još i za teretanu, jer će sigorno bit masakr od posla!
A u drugom ugovoru valjda ćemo naći vremena za gym, da nebi hranili MORSKE PSE! :haha: :haha: :haha:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Gym za posadu?
« Reply #25 on: 21/April/2010 »
Ja sam često vodio cleanere da čiste kabine kada bi netko završio ugovor, ljudi su ostavljali tone tog praha u teglama po 5kg ... svaki cleaner je imao u sobi dovoljno proteina da se pretvori u Terminatora ... to je jedna od onih ideja koje lijepo i zdravo zvuče, a najčešće se pretvore u bespotrebno zauzeće dragocjenog prostora u brodskom ormaru.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #26 on: 22/April/2010 »
Da, to je često mišljenje (pogotovo nas koji tek treba da idemo) da ćemo pre ili posle posla na rekreaciju u gym, pa se tu kupuju suplementi, međutim i ja sam sve više i više ubeđen da će tu najmanje mesta biti za treninge, a ipak više za pravi odmor, posete lukama,... Iskreno, ja bih voleo da treniram (naravno kad mogu) ali po pričama Šefa i iskusnih kolega pomoraca sa foruma, fat chance. :)

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #27 on: 22/April/2010 »
Ovako. Ja sam radio kao asst. waiter na nekoliko brodova. Skoro svaki dan sam u teretani bio. Bilo to u ponoc ili ujutro poslije nocne.. Crew gym ovisi o brodu, negdje je super, a negdje nisam ni ulazio. Poslije nekih 22h sata za CIJELU posadu(naglasio sam jer neki govore da samo oficiri i staff imaju tu opciju) je otvoren za koristenje guest gym, koji ima sigurno sto ti treba. U krajnjem slucaju kombiniras oboje. Za neke stvari sam isao u crew, npr. prsa jer tamo ima bench, a u ovima za goste obicno nema. Pa si tako malo napravis plan. Imas vremena za odlazit trenirat, samo je pitanje tvog karaktera. Puno njih prica stalno kako ce krenut, pa svaki put zavrse u crew baru.. Sto se tice suplemenata, u nekim lukama ima GNC, tamo sam kupovao mass gainere, proteine i sl. Velik izbor proizvoda i jako jeftino. Hrana kakva god da je, uvijek se nađe nesto sto mozes jest. Ja sam u par mjeseci dobio skoro 10kg uz stalne treninge. Ako se organiziras, stignes i trenirat i van i odmorit i pit :) Sta vas jos zanima pitajte...   oT

Offline Tyler Durden

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 45
  • I'm a voodoo child, baby...
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #28 on: 23/April/2010 »
Oswald, ako si kao asst.waiter stigao i na treninge svaka čast, jer koliko čitam forum tvoja pozicija je dosta busy. Ja sam prošao za shop (doduše još uvek čekam odlazak al' nbt), pa se nadam da ću i ja imati vremena za treninge. Inače ne pijem, ne pušim,... treniram i živim zdravim životom koliko je to danas moguće. Od suplementacije uzimam samo whey, i to uglavnom zbog budžeta. Ako se organizujem dobro na brodu tako ću i nastaviti-samo sa tim, jer što reče Šef sve ostalo je zauzimanje dragocenog prostora a one kante nisu male. Zbog toga rekoh i da se raspitam za gym ( i oko gym-a :) ), valjaće mi ove zlatne informacije. Hvala svima još jednom.

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Gym za posadu?
« Reply #29 on: 24/April/2010 »
Ma nemaš problema oko mjesta u kabini za te stvari... Nekim ljudima je kabina izgledala ko dućan. Ako češ radit u shopu, onda stvarno nemaš beda za otić u gym..