Author Topic: dvojno drzavljanstvo, obnavljanje C1/D na drugi pasos, dobijanje iste?  (Read 1581 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Da li je iko imao sledecu situaciju: u pitanju je dvojno drzavljanstvo.

Zanima me da li je iko radio obnavljanje C1/D na drugi pasos i da li je to uticalo na dobijanje iste?  :hmm:

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
nikakav problem.

Ja imam prvu C1/D na SRB pasos i sad sam bio radio pre nekoliko meseci C1/D na HR pasos u ambasadi u Beogradu, nikakav problem nije bio.
Dao sam im oba pasosa, cak mi nisu ni ponistili vazecu vizu na SRB pasosu nego su mi izdali novu na HRV na 5 godina.

Sad mi je istekla ova na SRB, al imao sam obe vazece nekoliko meseci.. Niko me nista nije gnjavio. Pitao me konzul zasto menjam, ja rekao da mi je zgodnije zbog posla da se vodim kao pomorac iz HR i to je to.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Hvala na odgovoru, ali resih da radim sve opet na CG pasos mada sam navela da imam dvojno drz....valjda nece zezati.... :waiting:...A u slucaju da se promeni pasos u toku trajanja vize? Da li slucajno znas?

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
kao sto rekoh, moja je i dallje vazila kad samm menjao.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Jasno, tnx :)