Author Topic: Re: Audio video tehni?ari za Royal Caribbean i Celebrity Cruises  (Read 1633 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
kakvi su to programi za reziranje videa?  :D

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
kakvi su to programi za reziranje videa?  :D

daleko ćeš ti s ovakvim stavom dogurati, pogotovo na brodu... i čudiš se što ne prolaziš intervju. predlažem ti da, ako nemaš što pametno reći/napisati, ostaneš suzdržan  ;)
Once a sailor, always a sailor.

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
legionar druze, izvini ako sam te uvrijedio necim. kakve veze ovo ima s poslom? jel to mi sad svi ovdje vjezbamo stavove da bi prosli na intervjuu? nemojte bit pegle!

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
ovo jutros mahinalno napisao, sad da dodje do toga ne bih. skrenuta mi je paznja. opet ne mislim da sam lose nesto uradio, al eto vidim da nekima smeta. oprostite!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
kakvi su to programi za reziranje videa?  :D

Može se dogoditi da dobiješ nekoliko snimki nekog događaja, iz različitih izvora, i da trebaš od njih napraviti promotivan i/ili komercijalan uradak.
Znači, ne traži se samo cut-paste editiranje, nego smisao za režiju, stvaralački impuls.
Po mojemu bi to trebalo biti režiranje videa. Ako netko ima stručniji izraz neka ga ponudi.

Što se tiče naziva tih programa, kontam da ako čitatelj ne zna koji bi to mogli biti, a mrsko mu je da prelista iskustva onih koji se već nalaze na kruzerima na toj poziciji, neka ne pokušava pretvoriti ovaj topic u debatu.
That being said, ako se netko dvoumi je li kvalificiran ili nije, neka pita.
Ostali neka furaju dalje i uključe se u topic koji im po vokaciji više odgovara; ACAT, BFSTWD, Bar STWD, itd itd ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)