Author Topic: Crystal Cruise Company ... Vaše mišljenje?  (Read 2340 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline svenkran

  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Evo mene po treči puta se oglašavam na ovom forumu već sam i sam sebi dosadan ali valjda me razumijete.

Uglavnom, baš sam danas imao neke razgovore sa agencijom EP i sa mogučnošću ukrcaja na brod.

Prijedlog njihov je bio da naučim malo o hrani, o menijima i da odem na razgovor za Crystal Cruise Company. Kažu da bi oni da odem kao konobar u restoranu i da je to dobar posao ako ga dobijem.

Ajde help agein... Vaše mišljenje?

Hvala.

Offline svenkran

  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Crystal Cruise Company ... Vaše mišljenje?
« Reply #1 on: 29/August/2014 »
Nitko nema mišljenje??  :(

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Crystal Cruise Company ... Vaše mišljenje?
« Reply #2 on: 29/August/2014 »
Pa što nikad prije nisi čuo za Crystal? To je luxury cruise kompanija, jedna od nekoliko najcjenjenijih, navodno su djelatnici prilično zadovoljni, što ima i svoju lošu stranu jer je rezultat toga mala fluktuacija kadrova, pa prema tome i prilično slabe šanse za promotion. Ako ti treba nešto za usporedbu, mislim da bi najsličniji bio Regent Seven Seas.
Uglavnom, agencija ti je ponudila jednu od nekoliko kompanija koje spadaju u sam vrh, pa mislim da se ne bi trebao ni trenutka dvoumiti, s obzirom da je relativno rijetka prilika s obzirom da imaju samo dva broda koji nisu osobito veliki, nije baš da bi bilo kome uopće spominjali Crystal.

Offline svenkran

  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Crystal Cruise Company ... Vaše mišljenje?
« Reply #3 on: 29/August/2014 »
Rocco hvala ti na infu.

Ja sam iskreno čuo za kruzere samo preko ovoga foruma a o tom brodu se nije puno pričalo tako da tek kada krenem postajem dio toga svega.

Znači to je dobro ako uspijem upast. OK hvala ti još jednom!


Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Crystal Cruise Company ... Vaše mišljenje?
« Reply #4 on: 29/August/2014 »
Informiraj se malo, istražuj, obavi svoj homework prije nego kreneš vući poteze i donositi odluke. Nije mala stvar krenuti u ovako nešto, trebaš zanti u što se upušteš. Da si ukucao Crystal Cruises u Google možda bi dobio nešto ovakvo (a čini se da nisi ni ovaj forum pretražio baš osobito temeljito, ima nekoliko ljudi tu koji su bili na Crystalu):


http://en.wikipedia.org/wiki/Crystal_Cruises

http://www.crystalcruises.com


Offline svenkran

  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Crystal Cruise Company ... Vaše mišljenje?
« Reply #5 on: 29/August/2014 »
Na forumu sam već naišao na temu o Crystal Cruises ali isto ovako bez ikakvog odgovora, a sve što piše o toj kompaniji je jako jako šturo.

Na njihovoj stranici sam cijelo vrijeme gledam rute tih brodova i po youtube i svašta nešto tako da nemoj misliti da tu pišem i čekam odgovore, ali sve to što ja mogu googlati i gledati po internetu nije ono što mi može reći netko iz iskustva... nije li tako?


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Crystal Cruise Company ... Vaše mišljenje?
« Reply #6 on: 29/August/2014 »
Od kompanije sa 2 broda, ne možeš očekivati puno pisanja mornara.
Seabourn ima 5 brodova, pa opet nitko ne piše. Tu i tamo @natal nešto ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)