Author Topic: Prvi put na brodu  (Read 2059 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline linkina

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Prvi put na brodu
« on: 12/October/2009 »
Pozdrav svima,

evo ja razmisljam o tome da po prvi put odem na brod s deckom. moram prizanti da su me malo uplasile price veterana o moralu na brodu... ""]]

Obzirom da vise nismo jako mladi, blize 30tima i oboje imamo stalan posao ne znam koliko nam je to isplativo. naime decko moze uzeti godinu dana neplaceno i vratiti se na stari posao, ali ja cu bas morati dati otkaz. e sada kako sam ja luda za putovanjima, ja sam spremna to napraviti, ali se zato ne bi zeljela razocarati da na kraju nemam uopce vremena za maknuti se sa broda. imam VSS i radim u financijama, tako da ne znam da li bi ikakvu bolju poziciju mogla dobiti na brodu za prvi put, a imam nesto iskustva rada u USA precko CCUSA agencije iz rijeke prije nekoliko godina u nac.kampu kao host i buser...ali to ne bih sada ponovno htjela. Samo sto sam tamo radila 5 od 7 dana tjedno, a ovdije koliko vidim nema uopce slobodnog dana?? da li se radi svaki dan na svim pozicijama ili postoji broj sati koji se minimalno tjedno treba odraditi?

decko nije tako lud za mojom idejom odlaska na brod pa bi zato da idemo zajedno, a njega bi to vise inretesiralo ako bi se dalo dobro zaraditi. on radi kao kao programer u IT firmi sada, ali sve mi nekako te place na brodu i nisu bas obecavajuce.

eto molim vas komentare da lakse odlucimo  :moli: