Author Topic: zavrsen jos jedan ugovor na MSC-u (Slot Technician), pitajte sto vas zanima  (Read 13959 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Ja tek sad primetila da moj citiran komentar nije od postavljaca teme :-[
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
prvi put cujem da na brodu shop vise zaradi od konobara  oT al meni to svakako ide u prilog ;) hvala na info  :party:

Offline misko ajkula

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
E pa sad nemoguce je da su SVE zene kao roba, ne sumnjam da ih ima ali ima sigurno i drugacijih. U principu sta god da je bilo i sa kim nije dzentlmenski da o tome ovako pricas ;) Toga ima svuda ne samo na brodu ali posto je tamo pod odredjenim okolnostima verovatno je izrazenije.

Naravno da nisu, uvjek ima finih cura sa kojima sam se druzio, sa kojima i poslije broda ostanem u kontaktu. Evo sad mi kroz glavu prolazi par legendi  :-))))' , ali vjeruj mi dobra vecina tih djevojaka koje fizicki izgledaju dobro bukvalno se prodaju likovima sa strajpovima i uticajnim facama. To je na brodu izrazeno jer se zivi u ogranicenom prostoru i kombinacijom sa nekim od gore pomenutih sebi obezbjedjujes dosta beneficija.

Neznam zasto si se ti nasla uvrijedjena, nema potrebe za tim, ja sam samo dao odgovor na postavljeno pitanje, volio bih i ja da je to malo drugacije  :uzdravlje:

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Ja to zbog zenske solidarnosti :D Mi nismo roba >:( Eto samo to, samo  sam prokomentarisala post nista strasno.
A sto se oficira tice ne znam sto ti je to cudno?! Tako je svuda a ne samo na brodu :D Devojke vole mocne muskarce tako je uvek bilo i bice :D
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline misko ajkula

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
Ja to zbog zenske solidarnosti :D Mi nismo roba >:( Eto samo to, samo  sam prokomentarisala post nista strasno.
A sto se oficira tice ne znam sto ti je to cudno?! Tako je svuda a ne samo na brodu :D Devojke vole mocne muskarce tako je uvek bilo i bice :D

ako ti je neki italijancic u svojim cetrdesetim-pedesetim, sa svojihj 1.60cm i 100kg, odvratnog izgleda i ponasanja, koji osim tog strajpa na ramenu nista vise u zivotu nije stekao, olicenje mocnog muskarca onda ja nemam daljih komentara

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Meni nije ali ima kome jeste razumes ;D
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
E pa sad nemoguce je da su SVE zene kao roba, ne sumnjam da ih ima ali ima sigurno i drugacijih. U principu sta god da je bilo i sa kim nije dzentlmenski da o tome ovako pricas ;) Toga ima svuda ne samo na brodu ali posto je tamo pod odredjenim okolnostima verovatno je izrazenije.

Isto tako, nije baš sasvim OK da pozivaš i stavljaš na red nekog zbog komentara iz osobnog iskustva o nečemu što još uvijek nisi ni vidjela ni doživjela. Hoće li on biti gentleman ili ne, to je njegov izbor. Koliko mogu primjetiti, tek smo prošli interview i čeka se ukrcaj na prvi ugovor? Nakon što odguliš svoj 8 mjeseci ili koliko već je za konobare na Carnivalu, svi ćemo biti i više nego presretni ako budeš voljna podijeliti s nama svoja iskustva i stavove vezane uz ljubavni i seksualni život na brodu i međuljudske odnose općenito.

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Ovo je forum i apsolutno imam pravo da komentarisem bilo koji post.
On se decko nije potresao koliko ti :D

A to sigurno :D Cim zavrsim ugovor podelicu svoja sexualna iskustva ovde javno da ne brinete ;D
A vi muskarci bolje mislite na sebe a ne koja je devojka kakva, vala na kakve smo muskarce spale dobro je da smo i ovakve (cast izuzecima)
Ovo vise na ide na temu musko zenskih odnosa i nema veze sa temom ali dobro.
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia

Ovo vise na ide na temu musko zenskih odnosa i nema veze sa temom ali dobro.

Šta drugo očekivati poslije Pezo$-ovog "jel si navatao neke ribe?"  oT
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
This one was epik i love it . :???: :yahoo:

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Ja mislim na "vatanje " riba na brodu treba da ima posebnu temu. :D Ali i da devojke pisu iz svog ugla :D Da vidimo kakva je ponuda muskaraca :-[
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
vala na kakve smo muskarce spale dobro je da smo i ovakve (cast izuzecima)

ma da, standardna zenska prica...muskarci su svinje, varaju, je*u sve sto stignu bla bla.....a nikako niko da primeti da zene postaju sve gore i gore po tom pitanju, ako ne gore onda su barem jednake po svim ovim pitanjima sa muskarcima... jednako varaju, jednako menjaju partnere itd, a sve to pod izgovorom EMANCIPACIJE, kao, udata sam ali sam ovaj mesec spavala sa tri muskarca muzu iza ledja, sta ima veze ja sam moderna i emancipovana zena necu da sedim u kuhinji... :smack:

mala digresija sorry.... :waiting:

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Ja mislim na "vatanje " riba na brodu treba da ima posebnu temu. :D Ali i da devojke pisu iz svog ugla :D Da vidimo kakva je ponuda muskaraca :-[

Ima njih nekoliko koji su opširno opisivali svoj brodski život pa su se dotaknuli i takvih detalja, ali istina je da nije topica koji su baš ciljano bili posvećeni tome, možda zato što je previše privatno za ovakav forum. Ponuda muškaraca je uvijek bolja nego ponuda žena, posebno što je kompanija ekskluzivnija,  dok je na ovim masovnijima situacija za muškarce malo povoljnija. Unatoč modernim vremenima, muškarci su još uvijek daleko brojniji na brodovima i žene se kraće zadržavaju u pomorskim vodama i teže se odlučuju na takav potez. Ali onaj tko u toj situaciji najviše profitira su ljubitelji vlastitog spola, ako si gay cruiser je za tebe obećana zemlja. Uglavnom, imaš muškarce različitih rasa, nacionalnosti i vjera, stupnjeva obrazovanja i položaja, tako da cure stvarno imaju što birati, čak i one koje izgledaju sasvim prosječno. Unatoč tome, ima nekih jako zanimljivih odabira, čak i od strane atraktivnih cura. Ali vjerujem da će u početku biti stvari koje će te puno više brinuti od toga.

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Ja nijednog trenutka nisam rekla da su sve zene cedne ne znam odakle ti to :-\
Varaju svi samo sam pomenula taj stav zene su roba ponuda nije dobra i to...
Vala ni nama nije neka ponuda ;D

Mene to uopste ne brine, veruj mi da kad sam usla u ovu pricu ni na kraj pameti mi nije bilo sta cu imati u ponudi od muskog roda :-\

To je mozda zato sto nemam 20 godina a inace maximalno podrzavam takvu vrstu "druzenja" na brodu pogotovo za mladje momke i devojke to vazi. Jedan je zivot ali ja imam malo vise godina.
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
Alexica treba upecati oficira a Pezos treba postati oficir... i prepirka završena... :run:

"It always seems impossible until it's done"