Author Topic: zavrsen jos jedan ugovor na MSC-u (Slot Technician), pitajte sto vas zanima  (Read 13956 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Haha da se bar nasmejem posteno :D:D:D Bas je meni to cilj, ja ustvari zato i zelim na brod :P
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
ja da sam zgodna ženska ne bi radio dana u životu...zašto guslati 6mj po cijele dane za 2.000 dolara kad mogu naći nekog prasca koji će slati lovu doma i visiti po kafanama cijele dane... ja podržavam golddiggin' pokret... :banana:

"It always seems impossible until it's done"

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
ja da sam zgodna ženska ne bi radio dana u životu...zašto guslati 6mj po cijele dane za 2.000 dolara kad mogu naći nekog prasca koji će slati lovu doma i visiti po kafanama cijele dane... ja podržavam golddiggin' pokret... :banana:

ni ne moras postati zena za to...Imas i takve momke koji upoznaju rich zene i to je to :P tvoje je da budes samo lep i zgodan  :waiting:

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
za muškarca je jadno ako je sponzoruša, bolje da mi ga precvikaju odmah.... za ženu sa druge strane nije...  :D :D

"It always seems impossible until it's done"

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Jadno je za oba pola.
Ovde sve muskarci neki veliki ljubavnici a zene ne valjaju ::)
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
ma sve ste vi iste... :D

"It always seems impossible until it's done"

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Aaaa od tebe nisam ocekivala ovu konstataciju :D
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline GOAT

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Anchors aweigh!!
    • View Profile
  • Company: Oceania/Regent
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: Destination Staff
žao mi je što sam te razočarao... :D
evo nadodat ću čast iznimkama...

"It always seems impossible until it's done"

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
E bas ti hvala :D
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline misko ajkula

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 47
    • View Profile
auh ode ova tema u potpuno shovinisticke extreme  :tuctuc:

vrlo mi je tesko da vam objasnim drustveni i socijalni zivot na MSC kompaniji, cak i ljudima koji su plovili na drugim kompanijama. Zamislite samo da na brodu od 1500 clanova posade u crew bar dolazi u najboljem slucaju 50 osoba, a ove ostale ili nekad sretnes u prolazu na koridoru ili ne sretnes nikad.
E sad od tog broja polovina su zene, a od te plovine dobar dio su italijanke koje od silne paste (dorucak, rucak, vecera, uzina) nemogu vise u sirinu da idu jer su vec kao trokrilni shifonjer, a koje glume strasno ludilo neko i koje sve osim italijana gledaju kao nizu rasu. sa njima mi oupste ne pada na pamet da ulazim u konverzaciju.
Dalje, to malo juznoamerikaknki sto bi vecina nasih rado isklepetala je rezervisana za oficire tako da od toga nista.
Onda idemo na Nepalke, kojih ima u velikom broju, koje ne gledas nidje bez u prolazu ili na radnom mjestu, one su kao izasle iz dzungle i neumiju ni da se ponasaju ni da pricaju. Dosta njih nema predstavu ni u kojem dijelu svijeta plove. Neke od njih izgledaju simpaticno i lijepo ali je vecina uzas. Tu ko se odluci da nesto radi neka mu je sa srecom. Ovo indija, filipini i to necu komentarisati to vecina vas zna sta i kako. Ima ukrainki odredjen broj i to je uglavnom sa bar menadzerom i tako tog ranga ljudima. Ostalo sto pretekne ovu prvu fazu kvalifikacija vase je da probate, pa ko sta ugrabi, a ne ostaje mnogo kvalitetnog izbora vjerujte mi  -()-
Jos ako uzmete u obzir ogromnu disproporciju u broju zena i muskaraca, slika postaje dosta siva. Ali nije sve bas tako crno, ako imate inicijativu pa malo trazite svrljate okolo iskopate nedje nekakvu koja prolazi osnovne kriterijume zenske fizicke ljepote onda krenete u akciju kao da je mis univerzuma, pa sta uradite. je*iga nismo ni mi svi bred pitovi i dzordz kluniji pa kad nas vide da se oduseve nasom pojavom, ali to se da nadomjestiti tehnikom  :facepalm:

Uglavnom savjet za kraj ovog mojeg dugog razglabanja, pazite sta radite jer se na brodu apsolutno sve zna, koju ste startovali, koju pogledali, koja vas ispalila, koju ste vi iskulirali, do u zadnji detalj.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
je*iga nismo ni mi svi bred pitovi i dzordz kluniji pa kad nas vide da se oduseve nasom pojavom, ali to se da nadomjestiti tehnikom  :facepalm:


 :rofl:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Lepo je sto si sve objasnio, sad je malo pribliznije  :)

ali to se da nadomjestiti tehnikom
Moram da se osvrnem da musku zabludu broj 1, samo se vi nadajte  :D  :neceici:
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
hahah ironija, kaze otisla tema u sovinisticke ekstreme, a onda vecinu zenskih osoba okarakterisao kao: italijanke - debele i nafurane, nepalke - divljakuse iz dzungle, filipinke, indijke - nisu ni vredne komentarisanja  :yahoo:  :rofl:

ne kazem da nije istina, al ti ispade najveci sovinista po ovome  :smack:

pretpostavljam da je i po brodovima slicno kao i ovako na kopnu, sto se tice tih musko zenskih odnosa...ko ume ili ko dobro izgleda verovatno da nece pokupiti neki ''trofej''....a ko ne ume i jos pritom ni ne izgleda nikako verovatno ce da se vrati kuci sa pricom ''pa ni nisam isao tamo da jurim devojke nego da radim''  :rofl:

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Ti verovatno smatras da si u ovoj prvoj grupi :rofl:
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Potvrdicu sve sto je Ajkula rekao tj. napisao samo uz objasnjenje da cure koje rade na recepciji ( takodje i VIP) osim sto znaju vise stranih jezika sto je za pohvalu skidam kapu ali moje misljenje je da bar pjtnik u prvom kontaktu sa MSC Kompanijom treba da sretne nekog prijatnog izgleda ane neko ko je mali i sirok svuda(ne omalazavam nikoga) ali smatram da ipak treba obratiti paznju. Sto se tice "robe" istina je sto se tice Italijana i na gledanje iste i ponasanje prema istim . OUT
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......