Author Topic: Budimpesta stcw - 13, 14, 15 sept.  (Read 3564 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Budimpesta stcw - 13, 14, 15 sept.
« on: 05/September/2014 »
Pozz drustvo danas zakazah trening za stcw sertifikat u Budimpesti 13, 14, 15 septembra im je sledeca obuka. Cena kursa je 350 eura plus 50 za first aid valjda sa sobom je potrebno poenti i 7 slika velicine ko za pasos 3,5x4,5. Ima li jos nekoga da ide u tom terminu pa da se dogovorimo da idemo zajedno. Smestaj koji su oni preporucili je pun, sad sam u potrazi za drugim. ukoliko znate neki dobar a jeftin javite :D


Edit: promena plana upravo mi je kompanija javila (Harding Retail) da ne priznaju sertifikate iz madjarske i poslali su mi spisak gde sve mogu odrati trening jedino nama blize mesto su bugarska  - Varna i Split - Hrvatska. sad moram da nadjem neki info o njima.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Budimpesta stcw - 13, 14, 15 sept.
« Reply #2 on: 05/September/2014 »
Hvala na pomoci, ali ni oni nisu na spisku priznatih. Od onih koje oni priznaju su

www.rna.ro Constanta - Rumunija
www.ssm.hr Split - Hrvatska
www.antipiros.com Split - Hrvatska i
www.bmtc-bg.com Varna - Bugarska

Danas sam ih sve kontaktirao i sad cekam odgovore da vidim koliko gde kosta i koliko traje obuka.
Antipiros mi je jedini bio odgovorio da je d2 tecaj 1900 kuna plus polaganje ispita u kapetaniji 500 kuna za strane drzavljane i tecaj d42 koji isto treba po novom zakonu Security Awareness A-VI/6, Par. 5.1 je 800 kuna plus 400 za polaganje za strane drzavljanje sto je oko 470,80 eura otprilike plus na to treba smestaj i hrana za sve te dane. Jedino sto je kod njih problem sto tecaj d42 pocinje vec u ponedeljak i zavrsava se za 1 dan ali zato ostali treninzi za tecaj d2 nece poceti jos 10 dana i onda bih ja morao da odem za split na jedan dan, pa da se vratim za Beograd, pa opet da odem za split pa da se vratim sto mi uvecava cenu prevoza duplo sto mi se bas i ne daje ako ne moram. Za druge agencije cekam odgovor ali mi je u tom mailu sto mi je kompanija poslala pisalo da je recimo u rumuniji 1289 rona sto mu dodje oko 300 eura valjda a u Bugarskoj 220 Leva sto mu dodje 110 eura sto je stvarno smesna cena naspram svih ostalih. Sad cekam da mi potvrde te cene, jer sam na ovom Bugarskom sajtu video da ta cena jeste do kraja septembra ali je kurs na Bugarskom, cekam na odgovor da vidim kolika je cena kursa na Engleskom. ako je cena ista ili priblizna vredi iscimati se do tamo pa cak i avionom koji izadje 200 eura opet je jeftinije od svih a ima i voz druga klasa 80 eura prva klasa 120 eura to su neke informacije koje na brzinu pronadjoh.

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: Budimpesta stcw - 13, 14, 15 sept.
« Reply #3 on: 05/September/2014 »
Za koje kompanije i za koje pozicije su potrebni certifikati?

Offline Ary

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Budimpesta stcw - 13, 14, 15 sept.
« Reply #4 on: 05/September/2014 »
Pozz drustvo danas zakazah trening za stcw sertifikat u Budimpesti 13, 14, 15 septembra im je sledeca obuka. Cena kursa je 350 eura plus 50 za first aid valjda sa sobom je potrebno poenti i 7 slika velicine ko za pasos 3,5x4,5. Ima li jos nekoga da ide u tom terminu pa da se dogovorimo da idemo zajedno. Smestaj koji su oni preporucili je pun, sad sam u potrazi za drugim. ukoliko znate neki dobar a jeftin javite :D


Edit: promena plana upravo mi je kompanija javila (Harding Retail) da ne priznaju sertifikate iz madjarske i poslali su mi spisak gde sve mogu odrati trening jedino nama blize mesto su bugarska  - Varna i Split - Hrvatska. sad moram da nadjem neki info o njima.

Pogledaj moj post o STCW iz ZG sto sam polozio prije par dana pa javi ako te nesto interesuje.

Offline milosiv88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Budimpesta stcw - 13, 14, 15 sept.
« Reply #5 on: 05/September/2014 »
Sertifikat mi je potreban za oceania cruises ili regent seven seas jos uvek ne znam tacno na koji cu kompaniju da odem. Problem je sto moja kompanija (Harding Retail - druty free shop ) priznaje samo sertifikate iz ovih gore navedenih trening centara, pa shodno tome moram tamo i da ga uradim. Hvala Ary na pomoci vec sam iscitao tvoj post, ali na zalost kompanija mi ne priznaje ni taj sertifikat iz Zagreba jbg.