Author Topic: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)  (Read 13732 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #45 on: 02/January/2015 »
Nisam ih toliko video ,u svakom slucaju nadam se da cemo uskoro svi koji smo prosli biti na brodu...
Srecna Nova...  :wave:

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #46 on: 05/January/2015 »
Ne bih da kvarim raspoloženje, ali svi koji su prošli intervju krajem 2014 god ukrcavaće se po potrebi kad počnu odmori za radnike koji su odradili cijelu sezonu 2014. 

Ti isti koji su radili u toku sezone 2014 će je i otvoriti a onda će ih novi radnici mijenjati dok budu na odmorima.

Ja sam dobio posao krajem Aprila 2014 god. i pozvan sam da se ukrcam na brod na samom početku Avgusta ali sam morao odgoditi ukrcaj sve do sledeće sezone 2015.

Danas sam slao mail HR menadžerki u GCCL i odgovorila mi je da će se prvo ukrcavati radnici iz sezone 2015 a onda ostali po redu.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #47 on: 05/January/2015 »
Ne bih da kvarim raspoloženje, ali svi koji su prošli intervju krajem 2014 god ukrcavaće se po potrebi kad počnu odmori za radnike koji su odradili cijelu sezonu 2014. 

Ti isti koji su radili u toku sezone 2014 će je i otvoriti a onda će ih novi radnici mijenjati dok budu na odmorima.

Ja sam dobio posao krajem Aprila 2014 god. i pozvan sam da se ukrcam na brod na samom početku Avgusta ali sam morao odgoditi ukrcaj sve do sledeće sezone 2015.

Danas sam slao mail HR menadžerki u GCCL i odgovorila mi je da će se prvo ukrcavati radnici iz sezone 2015 a onda ostali po redu.
Tacno tako, s tim da ce se neki ukrcati i na pocetku sezone, da bi popunili mjesta, jer mnogi daju otkaz ili prestaju da rade iz drugih razloga.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Mujka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 119
    • View Profile
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #48 on: 05/January/2015 »
Gospodin Justinijan je izuzetna mlada osoba . Konobar kojeg bi pozeljeli na svojoj svadbi . Kako mozete nekoga napadati bez razloga . Da fak .
Da fak I am doinn" on this place ?

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #49 on: 05/January/2015 »
Gospodin Justinijan je izuzetna mlada osoba . Konobar kojeg bi pozeljeli na svojoj svadbi . Kako mozete nekoga napadati bez razloga . Da fak .

Op gdje si Mujka kuco stara. ;) Vidim duhovit si kao i uvijek. :D
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #50 on: 05/February/2015 »
Op gdje si Mujka kuco stara. ;) Vidim duhovit si kao i uvijek. :D
Od GCCL ni slova nakon intervjua.  :waiting: I od pocetka se nisam puno nadao, uskoro plovim na prekookeanski, a oni su na gubitku.  :plovim:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #51 on: 05/February/2015 »
Tvrde da su im je regrutacija u toku i da ce poceti sa pozivima oko 20 februara... Tako sam ja informisan

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #52 on: 05/February/2015 »
Jesi li im slao nesto?

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #53 on: 05/February/2015 »
Tvrde da su im je regrutacija u toku i da ce poceti sa pozivima oko 20 februara... Tako sam ja informisan
Pocece sa pozivima oko 20 februara, sto u prevodu znaci da ne racunaju na nas za pocetak sezone. Dok se zavrse svi papiri i viza bice vec april. :facepalm:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #54 on: 05/February/2015 »
Jednoj devojci sto je znam privatno su javili da su popunjeni za pocetak sezone...ne znam hoce li nas zvati onda tokom sezone...

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #55 on: 05/February/2015 »
Jednoj devojci sto je znam privatno su javili da su popunjeni za pocetak sezone...ne znam hoce li nas zvati onda tokom sezone...
Od pocetka sezone nema nista, jer treba da odradimo papire, a za to treba najmanje mjesec dana. U svakom slucaju ima na stotine kompanija, ja ionako uskoro idem na jednu, a oni samo neka se organizuju. ::bin-laden::
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Taivass

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re:
« Reply #56 on: 06/February/2015 »
Hello svima. Da li se desava da se dugo ceka na glavni razgovor za FS na Carnivalu. Imao sam preliminarni u augustu 2014, i od tad nista. Sinisa kaze da kompanija nije jos nista javila...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re:
« Reply #57 on: 06/February/2015 »
Hello svima. Da li se desava da se dugo ceka na glavni razgovor za FS na Carnivalu. Imao sam preliminarni u augustu 2014, i od tad nista. Sinisa kaze da kompanija nije jos nista javila...


i kakve to veze ima sa naslovom ove teme?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re: Upcoming recruitment session in Serbia (Belgrade)
« Reply #58 on: 06/February/2015 »
Ja sam im poslao mail,da vidim sta se desava. Videcemo sta ce odgovoriti,ukoliko odgovore,ukoliko ne ja ih zovem u utorak - sredu pa cu da vidim.