Author Topic: Da li je neko aplicirao direktno na GCCL preko sajta?  (Read 5577 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Da li posalti aplikacionu formu preko sajta GCCL,jel neko pokusavao i kakva su iskustva?
Uzgred ako neko ima nekih dodatnih informacija o kompaniji i uslovima rada koji nisu pomenuti vec na forumu,konkretno za cabin stewarda.


Offline Peki Makarona

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
najbolje je preko njihovog sajta,pa  kad bude intervju u bgd,mislim da ce uskoro,a sigurno ce biti jos jeedann  na kraju decembra,kontaktirace te i imaces intervju sa minom miljkovic u nekom od bg hotele.najbolje da pratis kad ce biti intervju preko gccl facebook stranicee iimass je na stranici gde si aplicirao za posao.ako imas iskustva u radu na brodovima u prednosti si,ako ne moze se desiti da te prime za sobara,a mozda ti ponude za pocetak da peres sudove,to je ulazna pozicija,al ti guraj za sobara,svi poslovi su jako teski,al nekaako je u odnosu na ostale poaao sobara laksi.ne racunam recepciju,muzicara i masazere.sto se poossla tice na ms aria sobarice rade od 7 do 1 pa pauza i od 6 do 9 svaki pet dan ima dezurna koja radi ceo dan pauza od 3 do 5 plata 900 eura tips licni oko 100 eura na mesecnnom nivou i tips za celu posadu od 700 do 1000 eura na mes nivou tips se dobija po zavrsenom kruzu i  zzavvisi odd velikoduusnosti gostiju a plata na racun u  srbbiji ako te zanima jos nesto pitaj slobodno

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Aplicirao sam preko sajta kada sam i okacio post znaci pre nekih nedelju dana jos nisam dobio odgovor od njih.
Kakvi su sa godisnjim odmorima i da li je neophodan Nemacki u potpunosti?

Hvala na predodnom odgovoru

Offline Peki Makarona

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
nemacki ti ne treba,al sigurno da je plus,gosti su amerikanci.godisnji na mesec dana rada akumuliras 3 dana za odmor sto znaci za celu sezonu od 15.3 do 27.12. 30 dana odmora kad te stave na raspored i uglavnom je iz 2 puta odmori pocinju sredinom maja poc juna,dobijas platu a ne dobijas tips za vreme odmora verujem da ce te  zvati pred intervju u bgd trenutno su u hrvatskoj i sloveniji sto mozes videti na njihovoj fb stranici.nek ti je sa srecom,i posalji cv svim kompanijama zaobiddji agencije nisu potrebne,bzvz daa placas nekog,mmmozes sve i sam,dobijas posao 100 %

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
I planirao sam da zaobidjem posrednicke agencije,malo me brinulo se nisu javili,ali ako ce uoci interviju da se jave da znam da budem spokojan :)
Jesi li ti na taj nacin aplicirao?
Ja sam im uputio CV i Preporuku nista vise od toga,jel to dovoljno?

Offline photoI

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
iiii sta bi ? :embarrased:

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Aplicirao preko sajta,pisalo je da je aplikacija prihvacena. Na FB su mi pisali da cu biti obavesten kada bude regrutacija u BG u i da je ocekujem u decembru mesecu.

Offline photoI

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
a imas li neko iskustvo vezano za tu poziciju ili brod uopste ?

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Vec 8 godina radim kao sobar 4* hotel, govorim Nemacki i Engleski tako da se nadam da ce da bude dovoljno za njih.

Offline nena1312

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
velika je vjerovatnost da će te zvati, meni su danas poslali mail za interview u ljubljani..a na brodu nikad radila u životu

Offline Branimir87

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Jel neko dobijao bilo kakav poziv ili nesto slicno od GCCL a u poslednje vreme?