Author Topic: jel postoji posao na brodu nalik instruktora u teretani ili nesto slicno?  (Read 3350 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline difovac

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
sefe jel postoji posao na brodu nalik instruktora u teretani ili nesto slicno? unapred hvala...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
sefe jel postoji posao na brodu nalik instruktora u teretani ili nesto slicno? unapred hvala...

 ::yes::

#

Aerobic & Fitness Instructor - must have an RSA or YMCA Exercise to Music, or an aerobic qualification, a Step certificate, Resistance Weights, e.g.. BAWLA or NABBA or an international equivalent. At least three months experience in teaching is required. Instructors are required to take a variety of aerobic classes, supervise the gymnasium and also offer Personal Training to guests. Fluent English Language skills required.
Salary range: $1800-2200 U.S. per month, depending the cruise line.

http://www.cruiseshipjob.com/beauty.htm
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
::yes::

#

Aerobic & Fitness Instructor - must have an RSA or YMCA Exercise to Music, or an aerobic qualification, a Step certificate, Resistance Weights, e.g.. BAWLA or NABBA or an international equivalent. At least three months experience in teaching is required. Instructors are required to take a variety of aerobic classes, supervise the gymnasium and also offer Personal Training to guests. Fluent English Language skills required.
Salary range: $1800-2200 U.S. per month, depending the cruise line.

http://www.cruiseshipjob.com/beauty.htm
Sefe,jedno pitanje ak nije bad:buraz moj je zavrsio DIF,igrao kosarku na koleddzu u USA i uporedo studirao(sportska stipendija) i studirao i zavrsio ekonomiju,igrao je je u seniorskoj repki BiH  a sad trenutno je u Austrijii igra kosarku.skoro sam pricao snjim sta on misli o kruzerima,onako bratski.pitanje je:po tvom misljenju,sa sta bi mogao da konkurise?s obzirom na dosadasnje iskustvo.koja pozicija?

Offline levykk

  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Sefe,jedno pitanje ak nije bad:buraz moj je zavrsio DIF,igrao kosarku na koleddzu u USA i uporedo studirao(sportska stipendija) i studirao i zavrsio ekonomiju,igrao je je u seniorskoj repki BiH  a sad trenutno je u Austrijii igra kosarku.skoro sam pricao snjim sta on misli o kruzerima,onako bratski.pitanje je:po tvom misljenju,sa sta bi mogao da konkurise?s obzirom na dosadasnje iskustvo.koja pozicija?
Mislim da mogo da upadne kao Sports Staff... Ima veliku sansu sa takvim kvalifikacijama....  ::yes::
:run: :plovim: :run:

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Mislim da mogo da upadne kao Sports Staff... Ima veliku sansu sa takvim kvalifikacijama....  ::yes::
ok,znam to Sport staff,al dali tu ima entry level(kao kod konobara)i kakva je mogucnost napredovanja. Da napomenem,nije me on to uputio da pitam ovdje,vec sam vidio kroz razgovor snjim. Tak da zelim samo da prikupim info.iako ima kvalifikacije da konkurise za dobro mijesto i kao konobar,radio je u USA u par restorana i u jednom bio cak i menadzer

Offline levykk

  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
O tome bi mogo dati vise informacije Boyan. On je otiso bas za Sports Staff.
:run: :plovim: :run:

Offline Mr Caricature

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Good day,
 
       I would like to apply as Caricature Artist . And I am more tha  willing to join your group any time.
  Hoping that you will consider my application...you can view my video on youtube  just type (caricature events by Joshua Lepasana)
  Thanks and God bless.

   Joshua Lepasana

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
You have to apply at the Careers sections of the official cruise line company pages.
In meantime, are you offering your services at fiverr?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)