Author Topic: cekam 24.08.2010  (Read 3121 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline frkica008

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: A Priori
  • Job Title: Media manager
cekam 24.08.2010
« on: 14/October/2009 »
Pozdrav forumasima i sefu na odlicnom forumu... ="" Prije par godina sam bio na krstarenju s Carnival Destiny za vrijeme spring break-a i tada sam upoznao par Hrvata koji su radili i odlucio da bi i ja to mogao.Znanje engleskog jezika mi je izvrsno, po struci sam medicinski tehnicar ali definitivno zelim nesto drugo raditi...
Problem je sta neznam za koju se poziciju prijaviti, najvaznije mi je da se dokopam CARNIVALA, a najvise se dvoumim izmedu fotografa, pursera ili shopa... nadam se da cu do 24.08.2010 odluciti jer se tad mogu prijaviti tek, zbog godina naravno...Pomoc dobrodosla !!!!! pozzzzz :-))))' :-))))'
Biti lud ima prednosti kojih su samo ludaci svjesni !!!

Offline hightower

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
  • juri svoje snove i ne boj se jave...
    • View Profile
Odg: cekam 24.08.2010
« Reply #1 on: 08/December/2009 »
JA SAM NOV OVDE I NE KAPIRAM UOPSTE KAKO BIH DOSAO DO TOG BRODA... IMA TOLIKO AGENCIJA I BRODOVA DA CE NA KRAJU BITI ECI PECI PEC..A ODLAZAK MI JE NEMINOVAN.TA ODLUKA JE PALA DAVNO NEGO SAM SAKUPLJAO INFO O CELOJ TOJ PRICI KOJI POSAO ODABRATI... JOS SAMO DA KAZEM DEVOJCI,BRATU,SESTRI I MAJCI.MISLIM TO DA PALIM...VEROVATNO,MISLIM AKO BUDE SRECE...

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: cekam 24.08.2010
« Reply #2 on: 08/December/2009 »
JA SAM NOV OVDE I NE KAPIRAM UOPSTE KAKO BIH DOSAO DO TOG BRODA... IMA TOLIKO AGENCIJA I BRODOVA DA CE NA KRAJU BITI ECI PECI PEC..A ODLAZAK MI JE NEMINOVAN.TA ODLUKA JE PALA DAVNO NEGO SAM SAKUPLJAO INFO O CELOJ TOJ PRICI KOJI POSAO ODABRATI... JOS SAMO DA KAZEM DEVOJCI,BRATU,SESTRI I MAJCI.MISLIM TO DA PALIM...VEROVATNO,MISLIM AKO BUDE SRECE...
imas tamo sekciju o agencijama sa kontakt informacijama, popularna je Employment Power
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: cekam 24.08.2010
« Reply #3 on: 09/December/2009 »
Pozdrav forumasima i sefu na odlicnom forumu... ="" Prije par godina sam bio na krstarenju s Carnival Destiny za vrijeme spring break-a i tada sam upoznao par Hrvata koji su radili i odlucio da bi i ja to mogao.Znanje engleskog jezika mi je izvrsno, po struci sam medicinski tehnicar ali definitivno zelim nesto drugo raditi...
Problem je sta neznam za koju se poziciju prijaviti, najvaznije mi je da se dokopam CARNIVALA, a najvise se dvoumim izmedu fotografa, pursera ili shopa... nadam se da cu do 24.08.2010 odluciti jer se tad mogu prijaviti tek, zbog godina naravno...Pomoc dobrodosla !!!!! pozzzzz :-))))' :-))))'

i ja sam tako cekao da napunim dovoljan broj godina da odem...citam ovaj post, dodje kao autobiografski (samo sto ja nisam bio na cruise-u kao gost  :(       :rofl:)
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: cekam 24.08.2010
« Reply #4 on: 09/December/2009 »
i ja sam tako cekao da napunim dovoljan broj godina da odem...citam ovaj post, dodje kao autobiografski (samo sto ja nisam bio na cruise-u kao gost  :(       :rofl:)

zato sledece god idi kao gost ;)
jedan world cruise ;)