Author Topic: Veselin, Buffet Steward, Princess Cruises  (Read 2853 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Veselin, Buffet Steward, Princess Cruises
« on: 14/September/2014 »
Pozdrav svima  :wave:

Forum je fantastican i mnogo mi je pomogao da resim neke nedoumice i da saznam dosta o dobijanju posla i samom brodskom zivotu.
CV sam poslao Safe Cruise agenciji u prosli cetvrtak i vec posle minut su me zvali telefonom tj njihova sekretarica, malo smo popricali na engleskom neka uopstena prica.
Aplicirao sam za Assistant Waiter-a, ali posto nemaju trenutno tu poziciju rekla mi je da mogu za Buffet Steward-a.
I pitala me je da li mogu da dodjem sa odstampanim CV-em u ponedeljak 8.9.2014. u agenciju na razgovor, sto sam naravno potvrdio.
U ponedeljak sam bio u agenciji, primio me je Ivan. Ispitivao me standardna pitanja, da kazem nesto o sebi, da opisem meni restorana gde radim, da mu pokazem kako se nose tri tanjira i slicno, nekih 10ak minuta.
Na kraju mi je rekao:"Engleski je dobar, nauci internacionalna jela. Poslacu ti sad na mail skripte i uputstva".
Dao mi je neki papiric na kome pise koji su sve moji troskovi apliciranja, sta mi sve treba od dokumentacije da skupim i da tu dokumentaciju zajedno sa 70 evra (50 prevodjenje+20 marlins) donesem u utorak 16.9. 13-16h u agenciju.

Sad, da li moze neko da mi kaze da li je to bio preliminarni intervju ili ce me ispitivati dodatno sad u utorak kad budem nosio tu dokumentaciju?

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Veselin, Buffet Steward, Princess Cruises
« Reply #1 on: 14/September/2014 »
a sto sad odmah nosis i 20e za marlins? zar to neces raditi na treningu?

moguce je da cete opet popricati malo na engleskom...bar ja jesam, kad sam nosio dokumentaciju...

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Re: Veselin, Buffet Steward, Princess Cruises
« Reply #2 on: 14/September/2014 »
Mozda ce te ispitivati o tim jelima sto ti je rekao da naucis al` nije ti nista od toga preliminarni dok ne dodju madjari,a to ce ti reci vec kad je.Ni meni nije jasno sto sad da nosis tih 20e za test,ja sam to radio posle preliminarnog na treningu...Sve u svemu preliminarni nisi imao a kad odes da im odneses pare reci ce ti oni sve lepo sta,kad i kako  ;)
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Re: Veselin, Buffet Steward, Princess Cruises
« Reply #3 on: 15/September/2014 »
U pravu ste, nisam ja dobro video sta mi pise na onom papiricu. Tek na treningu placam Marlins test. Znaci pre treninga cu ici na preliminarni sa izvesnom gospodom iz Madjarske? :)

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Veselin, Buffet Steward, Princess Cruises
« Reply #4 on: 15/September/2014 »
ne nosis 20e, ali sad bi trebalo da nosis 50e za prevod dokumentacije, ako ti je rekao da doneses dokumenta.

Inace ne znam ko je doticni gospodin iz madjarske, nisam se sa njim susretao :)

Offline rajkon

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Veselin, Buffet Steward, Princess Cruises
« Reply #5 on: 15/September/2014 »
U pravu ste, nisam ja dobro video sta mi pise na onom papiricu. Tek na treningu placam Marlins test. Znaci pre treninga cu ici na preliminarni sa izvesnom gospodom iz Madjarske? :)

Da, imaces intervju ili sa Janosom ili sa njegovom koleginicom zaboravio sam kako se zove, i onda ako prodjes(a uglavnom svi prodju) ides na trening prakticni i usmeni gde te oni pripremaju za glavni intervju :)

Offline Njamb

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Veselin, Buffet Steward, Princess Cruises
« Reply #6 on: 15/September/2014 »
A kako izgleda taj prakticni trening?


Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Veselin, Buffet Steward, Princess Cruises
« Reply #7 on: 15/September/2014 »
a kako ja nisam imao razgovor sa tim janosom iz madjarske, niti su mi spominjali to, a sad izmedju 22og i 25og idem na trening i da radim marlins itd, pa onda odma posle toga intervju

Offline rajkon

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Veselin, Buffet Steward, Princess Cruises
« Reply #8 on: 15/September/2014 »
Mislim da prvi dan treninga se radi preliminarni i ako prodjes onda dolazis na trening ako ne oni ti jave,a ako ne, onda ces Janosa i njegove pomocnike upoznati na treningu :) naravno ako se nesto nije promenilo. i da ovo pricam za Safe Cruise,tako je bar meni bilo u junu mesecu