Author Topic: Naslova bez!  (Read 1738 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Naslova bez!
« on: 14/September/2014 »
Autor: Jelena

Poslednji dan prvog kruza i odoh da pokupim central (sva sredstva i materijali potrebni za camp) koji se nalazi na 2 decku ali su u tom
trenutku wather tight door zatvorena, sto znaci da ne mogu trolley da spustim dolje, nego ga ostavim na 3d i iznosim kutiju po kutiju a da bih
sacuvala trolley iznesem kutiju i stavim na t.
Uradim ja tako a uzgred budi receno-nervozna, umorna, nisam se jos readaptirala na brod i uz sve to mi dodje jedan debil da me za*ebava, izadjem na 3d da ostavim drugu kutiju a
tip uzeo moj t. a kutija stoji na podu!!!
Gledam i ne vjerujem.
Uzimam dzak peskira, sklanjam ga sa t. i uzimam t. a molim boga da mi se ne obrati jer imam osjecaj da bih ga progutala koliko sam bjesna.
Trazim j. T. pola sata i sad ce on da pravi slona od mene!
Kaze:' sta radis to, to je moj trolley'.
Pitam ga: 'Mislis ovaj sa kog si skinuo ovu kutiju?'
Pravi se lud i krece da uzima t. Meni u glavi urnebes,mogu da odem i nadjem drugi ali ne dam da me jedan glibov koji nema tri zuba u glavi pravi
budalom.
Ja uhvatim onaj t. i kazem mu: 'Ostavi t. Ja sam ga donjela, trazi svoj kao sto sam ja trazila ovaj pola sata!'
Krece da se dere na mene da sam luda, da sam nevaspitana!
I ja vec gubim strpljenje i hocu da se batalim corava posla ali kazem, znas sta (a imam tel kod sebe, uvjek ga nosim kad idem po central) sad cu da ti
zovem obezbjedjenje pa im ti reci na koga se deres i ko je lud!
Nestao je u roku od odmah. Izem ti muski rod na brodu koji za vrecu peskira treba trolley a takvih je ka mrava!
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)