Author Topic: Obi?an brodski dan  (Read 2132 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Obi?an brodski dan
« on: 14/September/2014 »
Autor: Jelena

Sjedim u crew baru na pauzi od 1h pred veceru sa djecom.

Bila sam danas prvi x na LITTLE STIRRUP CAY na Bahamima. Lijepo je i egzoticno.
Bijeli pijesak, azurnó plava voda i ribe koje ujedaju ka'da nece! Ima i malih ajkulą, bas kul taman sam planirala da se vratim kuci ovaj
ugovor sa pola ruke ili noge ili da mi bar otkinu ovu vjestacku trepavicu s kojom se patim evo 15ti dan, ne mogu joj nista sta god da radim!
Uglavnóm, prolece neka riba od 50cm pored mene i ja vristeci izleceh iz one carobnó azurne vode-neka hvala!

Ugrabila sam da se vratim na brod prije oluje koja je pocela bukvalno iz vedra nema. Po suncu sam ízasla u 10am a u 13pm su pucale munje i gromovi
na sve strane,crno nebo,pala magla ovi iz tendera kazu da su jedva prisli brodu i izasli iz istog.

Dosla u playroom a tamo me sacekala sefica sa isteklim sertifikatom da nisam osudjivana od 2013. i neprevedenim CPR-om i kaze ako mi ne
proslijedis na meil update za oba dolumenta za 7 dana ides kuci.
Pitam se cemu panika? Dobro, dobices ih odmah. Greskom, (mojom) su te dopali ti i sta sad?

Imaju dvije vrste YD-a, ona normalna koja pokusava da usreci tim, prave dobar raspored, tu su da pomognu ako mogu, nemaju miljenice nego drze tim na
okupu, mi srecni-gosti i djeca zadovoljni.
I ova druga- ubijaju rasporedom da nemas vremena za zivot koji same one nemaju pa ne moras ni ti, uvjek imaju po spijuna ili dva i tako podjele
tim, naprave rasulo i nezadovoljstvo a onda i od gostiju dobijamo zalbe..pretpostavljate u koju grupu ide ova moja.

Na prvom ugovoru sam bila pod stresom da li cu proci test od tri mjeseca ili ne, pitala se sta ako dobijem otkaz, cimala se bez veze.
Sad me bas briga, kako god hoce ako me zakaci otkaz-boze moj idemo dalje, hocu sl. ugovor na Royal Caribbean, da promjenim, da probam..
A sad posto sam zavrsila smjenu, odoh da gledam film u Universe lounge sa ekipom iz tima, a sjutra mi je rodjendan, prvi na brodu i primjetih u prolazu
da mi tim sprema neki haos u crew baru,dovoljno da skrene tuzne misli i zelju za kucom na taj dan :)
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Obi?an brodski dan
« Reply #1 on: 14/September/2014 »
Srecan rodjendan :)  :uzdravlje: