Author Topic: Sezona 2015, Jel ima netko da je dobio tocan datum za intervju u 12 mjesecu?  (Read 10898 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hajduk

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Jel ima netko da je dobio tocan datum za intervju u 12 mjesecu,preko feron rs ili river star rs?
Ja sam imao razgovor preko skypea za feron i telefonski sa river starom,u oba dvije agencije su rekli da ce mi javiti tocan datum za glavni intervju u beogradu?

Offline Raidenko

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Ja treba da imam preliminarni intervju sa Feron ovih dana, mozes mi reci sta pitaju i utisak?

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Preko koje agencije ste isli?

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Feron i RiverStar. :hmm:

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Ja treba da imam preliminarni intervju sa Feron ovih dana, mozes mi reci sta pitaju i utisak?

Moje iskustvo, pisem drugi put...:) ...prvo smo malo pricali na nasem, zasto rijecni brod, zasto sam se odlucio za najnize pozicije, radno iskustvo, opis posla, opis mog radnog dana,...itd...pa onda sve to na engleskom... :D ...prijatan neki momak bio sa druge strane skypa, rece na kraju da ce poslati papire kompanijama u slucaju da im treba ubrzo radnika...ukoliko ne, zvace kad budu glavni intervjui... :uzdravlje:

Offline Džošua

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Ja treba da imam preliminarni intervju sa Feron ovih dana, mozes mi reci sta pitaju i utisak?

Pitanja su uopštena ... oko CV-a, gde si radio i možda neko dodatno pitanje. Ako pored engleskog pričaš još neki jezik, očekuj još par dodatnih pitanja zbog provere. Ništa komplikovano...

Offline hajduk

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Preko koje agencije ste isli?


ja sam aplicirao za feron i riverstar..s feronom imao razgovor preko skypea,nista extra par pitanja na nasem onda par recepata na engleskom posto sam se prijavio  za rad u kuhinji,i to je to..na kraju mi je rekao da ce mi javiti kada cu tocno doci na razgovor u beograd u 12 mjesecu..

a riverstar agencija uzima 250-300 eura za posao..tako da mi se to bas ne svida,neke sheme,nazovu,prijave te za rad,ako prodes posalju ti ugovor nekakav,ti ga potpises,vratis,uplatis tih 250-300 eura,oni ti posalju kartu i to je to u roku dan,dva,tri trebas se javiti na brod..

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Feron uzima 350e...

Offline hajduk

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Feron uzima 350e...

Ja sam imao preliminarni razgovor prije neki 3 tjedna otprilike,i u njemu mi je posebno naglaseno da ja feronu u slucaju dobivanja potpisivanja ugovora s vikongom,feronu ne placam nista..

Offline Džošua

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Ako ideš na Viking i čini mi se na Uniworld, ne plaćaš ništa...Ako ideš na druge kompanije, onda se naplaćuje ta suma.

Offline srdjo

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Znaci opravdano sam sumnjao kad su mi rekli da :airquotes: za Viking nije dobar engleski  :airquotes: a za sve ostale kompanije mogu proci... :waiting:

Offline Džošua

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Za koju si poziciju konkurisao?

Ima li još neko da je imao pre-selekcioni intervju za Vikinig i da je prošao?

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Za koju si poziciju konkurisao?

Ima li još neko da je imao pre-selekcioni intervju za Vikinig i da je prošao?

I ja sam se odlucio za rijecni brod poslije 2 ugovora na Celebrity-u... U augustu sam imao skype interview, i isto mi je receno da ce u decembru biti glavni interview. Nedavno sam im slao mail, potvrdili su mi to isto i rekli da ce se uskoro javiti sa vise informacija i tacnim datumom...

Offline Mirem

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Re:
« Reply #13 on: 04/November/2014 »
Ja se takoder javila feronu za viking. Ovih dana bi trebala imati skype razgovor s njima. Odmah su mi rekli da ce glavni biti u decembru. Sto meni odlicno odgovara jer taman krajem ovog mjeseca dolazim sa broda. 2 ugovora na carnivalu..vrijeme je za drugu kompaniju. Ali prvo moram vidjet sto ce reci ovi iz agencije.
Van topica - jel ima netko aktivan ovdje tko radi za viking?? Da cujem malo info iz prve ruke.

Offline Džošua

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Da li je neko prošao skype intervju za Viking, a da je pre toga radio kao team waiter na Carnival-u ili kao asst. waiter na Royal-u?