Author Topic: Employment Power Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009  (Read 14665 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sabolic_darko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 56
  • YOU"LL NEVER WALK ALONE
    • View Profile
Re: Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009
« Reply #30 on: 17/January/2010 »
Hvala sefe, anketa je pupunjena....


LIFE IS ONE-LIVE IT
    LIVERPOOL IN MY HEART
    YOU"LL NEVER WALK ALONE

Offline sabolic_darko

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 56
  • YOU"LL NEVER WALK ALONE
    • View Profile
Re: Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009
« Reply #31 on: 21/January/2010 »
Pozdrav svima,

Danas 21.01.2010 idem po "LOE", javio mi Sinisa juce....

Tako da ako ima jos nekog da pali pre 20.march.2010 za poziciju barwaiter- neka napise ovde ili negde drugde komentare i utiske kako je tamo....


LIFE IS ONE-LIVE IT
    LIVERPOOL IN MY HEART
    YOU"LL NEVER WALK ALONE

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009
« Reply #32 on: 23/February/2010 »
Za mene znas,i ja cekam

Offline Marko - bgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009
« Reply #33 on: 23/February/2010 »
I ja sam tu jos uvek. :deda:

Offline bojana

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009
« Reply #34 on: 08/May/2010 »
Postoji li jos iko ko ceka od septembra 2009?Sada je maj 2010 oT

Offline alamo

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
  • kocka je bacena
    • View Profile
Re: Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009
« Reply #35 on: 17/May/2010 »
Nemoj me zezat da si u septembru prošla a još nisi otišla,ti si curo draga trebala otič u januaru,februaru,,,
preko koje agencije si išla,,što nisi preko EP,pa zovešči agenciju pitašči napominješli itd,,
meni je žao iako te ne znam,,majke mi bezobrani su pravo ja ti želim sreču i da što prije zaploviš,,,
ja sam Almir iz Sarajeva pooooozzzzzzzzz---a da ti to nije kakva muljaža
samo padobranci znaju zasto ptice pjevaju

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009
« Reply #36 on: 17/May/2010 »
Nemoj me zezat da si u septembru prošla a još nisi otišla,ti si curo draga trebala otič u januaru,februaru,,,
preko koje agencije si išla,,što nisi preko EP...
E moj druze, ja sam isao preko EP pa jos uvek cekam od oktobra 2009 (tada je bio interview)!
Ima ljudi koji cekaju od septembra 2009...prosli interview, odradili medical, platili 850e koliko trazi EP, i jos nista... nikakve informacije o ukrcaju ne dobijaju, od ugovora ni traga ni glasa.

Offline alamo

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
  • kocka je bacena
    • View Profile
Re: Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009
« Reply #37 on: 17/May/2010 »
Pozzz i tebi druže žao mi je što  tako nešto uopšte se dešava,,neznam nemam rijeći,,,
samo mi nešto zapade za oći,,,kažeš platili i odradili medical,,pa platitli kartu i još čekamo...
ja sam preko te agencije isto sve,,,medical nisam smio raditi dok mi nisu javili ukrcaj,,kad su poslali papire za ukrcaj javljeno mi je da mogu na medical,,,tek kad mi je medical potvrđen zvali me u predstavništvo da uzmem pismo o zaposleniku da mogu aplicirati za vizu američku i englesku,,,i kad dobiješ vizu tek onda ide kupovina te karte,,,kako ste vi kupili kartu a neznate ni gdje idete ni kad idete a kamol koji je brod...

jer znam da im je napomena nema plačanja te karte dok sve ne bude završeno od papirologije,,,
ja sam čak odma u martu mogao ići jer bio ukrcaj u europi brzi,,nisam bio u mogučnosti od posla i para pa nisam,,rekao ok ima u maju i tako i bilo...

STVARNO MI JE TU NEŠTO SUMNJIVO ALI ETO,,ŽELIM VAM SVIMA ŠTO PRIJE UKRCAJ I MIRNO MORE...POZZZZ
samo padobranci znaju zasto ptice pjevaju

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009
« Reply #38 on: 18/May/2010 »
kako ste vi kupili kartu a neznate ni gdje idete ni kad idete a kamol koji je brod...
E, to bi trebali pitati Sinisu iz EP koji je naglasio da se MORA platiti tih 850e jer tim cinom pokazujemo ozbiljnost u nameri da odemo na brod... Svako ko je bio na interview u hotelu M u BG oktobra 2009. setice se ovih Sinisinih reci i govora koji je odrzao pre nego sto je poceo sam interview sa Ericom. Ne znam sta se desava sa EP, veoma su sturi sa informacijama o ukrcaju, veoma drsko odgovaraju na pitanja onih koji su na cekanju, a ljudi polako vec pocinju da gube nadu, i razmisljaju da kolektivno angazuju advokata kako bi vratili svoje pare nazad. Ja se ipak nadam pozitivnom ishodu, i da odemo vec jednom na brod.

Offline alamo

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
  • kocka je bacena
    • View Profile
Re: Interview BELGRADE HOTEL "M" 9.2009
« Reply #39 on: 18/May/2010 »
To su ti dvostruki aršini...
a valjda če biti sve ok,,ma ne valjda sigurno,,,imao sam sreče što nisam ni upoznao tog sinišu nego andreja i što sam ima razgovor u sarajevu,tako da nisam morao nigdje ići...pozzzz drug i sretno...
samo padobranci znaju zasto ptice pjevaju