Author Topic: Ekipooo pozdrav!!  (Read 1843 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ana*

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Ekipooo pozdrav!!
« on: 19/October/2009 »
Evo došao je i taj dan..dan moje registracije na forum..iskreno osijećala sam se dužnom registrirati se na forum jer dok sam bila u fazi  donošenja odluke  - ići ili ne ići na brod- najbitnije infornmacije našla sam  upravo ovdje na forumu!!! i iii odlučila da ideemm!!
..ukratko..zovem se Ana imam 27g i živim u Poreču..sa 01.10.09. ostala sam bez posla( stalnog posla!!??)..i to mi je još dalo dodatnu  volju i želju da se pokrenem i donesem odluku.
Javila sam se u agenciju Invermore Shipping/Kopar/ i prije cca.mj dana prošla intervju za poziciju Shop assistants.
Zbog mog osrednje lošeg engleskog a odličnog talijanskog i ponešto njemačkog jezika izbor kompanija mi se jakoo jakoo suzio i preostala mi je jedino Costa..iskreno za prvi put, ja zadovoljna..
..jedino me straši činjenica da još uvijek nemam potrebu lovu na hrpi..a prva investicija me čeka već za par dana a to je obavezan tečaj D2 i košta cca. 3200 kn  :moli:
vjerujem da ću i ovaj put uspijet skrpat kraj s krajem i zaplovit što prije!!!


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Costa
« Reply #1 on: 19/October/2009 »
Samo naprijed, costa je dobra za 1. ugovor, da naucis tih 500 rijeci engleskog sto se koriste na kruzerima, a onda 2. ugovor biraj
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)