Author Topic: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic  (Read 15574 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Bogdan023

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« on: 23/September/2014 »
E ovako, po novim informacijama lekarski se sada ovde rade, ja bih trebao sl. nedelje da ga odradim tako da cu vam reci i utiske, cena bi trebala da bude slicna kao i u Revidi ~170e.

Offline MissPhoenix88

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #1 on: 23/September/2014 »
Je l' to Dom zdravlja dr Ristic na Novom Beogradu?
Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti. Nikola Tesla

Offline StK

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #2 on: 23/September/2014 »
A i ovo ce da traje dva jutra i tri sutra....

Offline Bogdan023

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #3 on: 24/September/2014 »
Na Novom Beogradu je tako da je verovatno to to..

Offline tirion

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #4 on: 25/September/2014 »
Bogdan023, hvala ti na informaciji za Revidu. Ja sam upravo zvao da ih pitam i kao imaju spremne norveske sertifikate ali nemaju neku dozvolu.. Verovatno ih je neko prijavio ili ko zna sta vec tako da su rekli da nece raditi pre nove godine. Lopovska posla znao sam od pocetka. I da definitivno su skinuti sa spiska Norveske Vlade za taj sertifikat evo i linka :http://www.sjofartsdir.no/PageFiles/4107/Godkjente%20sj%C3%B8mannsleger%20utland.pdf. Ako pogledate stranicu 47 videcete da  trenutno u srbiji ne postoji klinika koja izdaje Norveski sertifikat, inace datum objabe je 16.09.2014.
Samo me zanima Bogdane ako bi zeleo da podelis sa nama odakle ti informacija da se sada radi na kilinici dr.Ristic?

Offline Njamb

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #5 on: 26/September/2014 »
Rekli su bili iz Safe Cruisa, da cemo verovatno tamo raditi, kod Dr. Ristic na nbgd

Offline Bogdan023

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #6 on: 27/September/2014 »
Iz Safe Cruise agencije.. Za ponedeljak mi je zakazan lekarski i cena je od 14.000 do 17.000 dinara (bar mi je tako receno prilikom zakazivanja), sto je dosta jeftinije nego u Revidi.

Offline Bogdan023

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #7 on: 04/October/2014 »
E ovako, lekarski ovde kosta od 14.000 din pa navise, u zavisnosti da li vam pozicija ima dodira sa hranom, mene je izasao lekarski 14.600 din, pored toga sam morao da primim MMR vakcinu koja kosta 1500 din i prima se Klinickom Centru Batut na Slaviji.
Ordinacija je sve u svemu okej i skroz su korektni i ljubazni iako sam ja zbog primanja vakcine zakasnio na sve sto sam imao zakazno, nisu pravili nikakav problem..
Jedino sto jos nisam dobio papire da sam prosao lekarski, a radio sam ga jos u ponedeljak, danas su mi rekli da su ujutru poslati postom.

Offline Bogdan023

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #8 on: 09/October/2014 »
Evo da dodam da sam tek danas dobio rezultate lekarskog, znaci duze od nedelju dana sam cekao, svaki dan ih zvao i svaki dan su govorili sutra, u ponedeljak oni mene zvali i rekli mi da su poslali, u sredu mi kazu da nisu jos poslali i tako..  Profesionalno mnogo sa njihove strane, nema sta.

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Re: Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #9 on: 10/October/2014 »
Mislim da je vremw da agencije pocnu posteno da rade svoj posao za koji su placeni od svih kruz kompanija za koje rade kao head hunting agencije.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline tirion

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #10 on: 13/November/2014 »
Dragi forumasi imam pitanje ako neko moze da mi odgovori. Naime, danas sam bio u dr Ristic, treba da radim lekarski za princess i zanima me da li zaista treba da dobijem mmr, tetanus i hepatitis a vakcine sto je ukupno 6000 din. A na forumu sam video da ljudi pricaju samo o mmr vakcini. Hvala unapred.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #11 on: 13/November/2014 »
za mmr je meni nekoliko doktora kuci reklo da se prima samo dva puta u zivotu i to je to...medjutim tamo nisu hteli ni da cuju i morao sam da primim, treci put...1500din

ja sam u svom mestu u domu zdravlja primio tetanus, dva dana pre lekarskog u risticu, svejedno mi bilo isteklo 10 godina pa sam obnovio, tako da sam tu ustedeo...

i tu vakcinu za hepatitis a sam primio u BG, ne znam tacno kako se zove ustanova, uglavnom nalazi se u ulici blizu skadarlije

cini mi se da sam lekarski platio 15 ili 16 000.....5000 labaratorija i valjda 11000 pregledi, ukljucujuci i mmr....a za hepatitis a je, 2500 ili 3000 tako nesto



a pregledi su...no koment, mogu i ja da ih radim.... mada ako nista drugo bar su ljubazni

Offline CicaGlisa

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #12 on: 30/July/2015 »
Sada sam zaista zbunjena sto se ovog medicala tice...  :facepalm: Ja za naredni ugovor treba da obnovim i medical i vizu. Zna li iko tacnu informaciju gdje se sada zvanicno radi medicinski, Dr Ristic, Revida ili neko terci? Koje to vakcine trebaju? Hajde ako neko zna provjereno neka napise, please.

Offline m.a.n.y.a.

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #13 on: 27/January/2016 »
Da li neko ima negde upisan naziv (Vrsta, poreklo, serija i broj) tetanus vakcine koja je primljena u zadnjih 10 godina?

Offline Charlie Brown

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Medical za Princess u klinici Dr. Ristic
« Reply #14 on: 11/April/2016 »

- Dr Ristic
Health Center
Narodnih heroja 38
11070 Novi Beograd
PHONE NUMB. +381112693287
CLINICAL FAX: +381112122674

www.dr-ristic.com

Evo malo vise inf. o medicinskom pregledu, meni su poslali iz kompanije da mooram da obnovim pregled jer mi istice za 2 meseca. MMR vakcinu sam primio prosle godine tako da imam samo  pregled... :money: