Author Topic: Viking Ocean - New Cruises Company  (Read 12389 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline harlemultras

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Viking Ocean - New Cruises Company
« on: 30/September/2014 »
Dali ima ko da je dobio posao na ovoj kompaniji ili odradio interw.... Bilo kakve informacije....


Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Viking Ocean - New Cruises Company
« Reply #1 on: 01/October/2014 »
To zasad zna samo Viking. Malo si požurio s tim pitanjem jer je regrutacija tek krenula, pitaj za tjedan-dva. Eventualno možda ima netko tko je jučer imao interview u Skoplju i sad čeka da mu jave je li prošao ili nije.

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re:
« Reply #2 on: 01/October/2014 »
29. 30. i 01. je u skoplju intervju.ja sam bila 29.
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 01/October/2014 »
29. 30. i 01. je u skoplju intervju.ja sam bila 29.

I, što kažu ljudi iz Vikinga? Za što si aplicirala?

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re:
« Reply #4 on: 01/October/2014 »
Za bar.pa prosla sam taj prvi.09.10. i 11. oktobra imamo razgovor sa menagerima departmenta opet u skoplju.sad je bio razgovor sa hr.vecina je prosla.
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."

Offline pinkemerald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Starboard
  • Recruitment Agency: Riv
  • Job Title: Shop
Re: Viking Ocean - New Cruises Company
« Reply #5 on: 01/October/2014 »
Koliko mora da se zna nemacki? Jel neko osnovno znanje dovoljno?

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re:
« Reply #6 on: 01/October/2014 »
Ne treba nemacki uopste :)
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."

Offline harlemultras

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Odg: Re:
« Reply #7 on: 03/October/2014 »
Za bar.pa prosla sam taj prvi.09.10. i 11. oktobra imamo razgovor sa menagerima departmenta opet u skoplju.sad je bio razgovor sa hr.vecina je prosla.
Mozes li mi reci sto te pitalo za bar kako je prosa interw. Mozes i na pvt. U Hrv sutra imaju interw.

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re:
« Reply #8 on: 03/October/2014 »
Opsta pitanja za mene zasto zelim na brod?zasto viking?i tako to.
Nista vezano za znanje iz bara.
Inace receno je bilo da je od nas 60 palo 7 ili 8, a sad su javili da je PROSLO samo 15.ja nisam prosla.ne znam kakve su to varijante i iskreno neocekivani neprofesionalizam od strane vikinga...
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."

Offline Newcomer86

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re:
« Reply #9 on: 24/October/2014 »
Da i oni ne uvode neki "embargo"?

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: Viking Ocean - New Cruises Company
« Reply #10 on: 25/October/2014 »
Ja sam prosla intervju.Bila su 2 kruga..

U prvom krugu regurterka je dala sve od sebe da me zbuni.Treba dobro pazit da negdje ''ne izleti''da ste dobili otkaz(ako jeste)..

U drugom krugu razgovor je bio sa seficom departmenta,jako draga i smirena zena.Pita pitanja o poslu,dry dock i sl.

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Viking Ocean - New Cruises Company
« Reply #11 on: 17/November/2014 »
 :wave: pozdrav raja, ja 2.12. Idem na int, ovi iz kouzon-a me prepadaju da viking prima samo ljude sa brodskim iskustvom pa me zanima da li je to tacno i ima li sanse da prodjem bez toga. Vec sam prosao za NCL ali viking je viking  :money: ja sam insistirao da prisustvujem razgovoru bez obzira pa vidjecemo...   :embarrased:

Offline bartaos

  • Registered
  • *
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Viking Ocean - New Cruises Company
« Reply #12 on: 17/November/2014 »
Ja isto prošao za NCL - na razgovoru u Zg. ali mi sada kažu (P.E.) da za Viking moraš imati radno iskustvo sa broda. Ja bi svakako pokušao ako bude razgovor u HR.

Offline harlemultras

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re:
« Reply #13 on: 18/November/2014 »
Ma lazu u ZG na interwiu ko god je radio negdi na brodu nisu ga primili!!! Jedino ako se nisu predomislili....znam za 20 ljudi koji su radili prije a nisu prosli dok su oni koji niksd radili nisu prosli...

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re:
« Reply #14 on: 19/November/2014 »
Ma lazu u ZG na interwiu ko god je radio negdi na brodu nisu ga primili!!! Jedino ako se nisu predomislili....znam za 20 ljudi koji su radili prije a nisu prosli dok su oni koji niksd radili nisu prosli...
Soory frendu ali me ovaj tvoj post bas nasmija, ahhahha, hajd procitaj pa nam ponovno probaj objasniti.
Traze izrazito sa brodskim iskustvom, ali opet mora da im se svidis, ovi su bas, al ono bas strogi i striktni, ili pak ludi. S tim da znam i par ljudi koji nisu nikad bili na brodu a prosli su. Samo mislim da agencije visse ne mogu slati 100 150 ljudi na int, pa te odmah oni odbace, uz izgovor da samo treba s brodkim iskustvom.