Author Topic: Cekanje na ukrcaj utility cleaner  (Read 18517 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ilkeee

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
  • MarshallMathers
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #15 on: 23/October/2014 »
Hahaha :rofl: Hvala na informaciji.

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #16 on: 30/October/2014 »
Ima li kakvih novosti ili desavanja, je l' neko zvao mozda agenciju i zna li se ista oko odlaska ili smo i dalje svi na cekanju do ko zna kad? ;)

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #17 on: 31/October/2014 »
Zvali su nekog druga pitali jel spreman i da če ga nazvati za 2 dana ali nema ništa od toga izgleda, proslo je 6 dana. Ima još dosta da čekamo.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #18 on: 31/October/2014 »
jel su ovde samo utiliti ili ima i acata?

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #19 on: 31/October/2014 »
Ja sam sad zvao agenciju, kazu mi da je sve usporeno u poslednje vreme, i odlasci i intervjui i da se nadaju da ce sto pre biti odlazaka i da cim bude nesto da ce javiti... Kazu da neke pozicije idu brze a neke sporije i da nas je ostalo malo i da se nada da ce sto pre krenuti odlasci... Znaci u principu nista nije novo rekla!

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #20 on: 31/October/2014 »
Koliko znam samo utility. A ACAT znam da su većina iz majske grupe otišli. Ma bas je sporo ko zna kada ćemo i mi. Nadam se da ćemo otići do 20 decembra kada bas primaju ljudi.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #21 on: 31/October/2014 »
ja danas dobio ugovor i brod itd, za 28. novembar...ja sam acat inace
dal ce do tada da se promeni nesto i da im dune kako ne treba tamo u kompaniji ne znam...:D

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #22 on: 31/October/2014 »
Sa srećom. Ma neće ideš sigurno.

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #23 on: 05/November/2014 »
Danas su me zvali iz agencije, dobio sam poziv za 24. Januar da idem, Ruby Princess. Poslali su mi mejlom da popunim novu hire check listu i da skeniram i da im posaljem i sad cekam ugovor da bih znao odakle se ukrcavam. Kazu to je to za sad, kad bude nekih novosti obavestice me... Samo se nadam da je to to i da ne dodje do nekih komplilacija... ;)

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #24 on: 06/November/2014 »
A ti si preko Kouzona? Pa super brate jeste da ima dosta do 24 tog januara ali bar znaš na čemu si. Ma neće biti problema bi trebalo :).

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #25 on: 06/November/2014 »
Da da, preko Kouzona. Ma samo da do Nove godine proleti vreme, posle je laganica. :D I samo da ne bude nekih kom0likacija i pomeranja, a ne bi me cudilo, posto vidim sta se desava sro se oko odlaska Srba u poslednje vreme tice... ;)

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #26 on: 06/November/2014 »
Da da, preko Kouzona. Ma samo da do Nove godine proleti vreme, posle je laganica. :D I samo da ne bude nekih kom0likacija i pomeranja, a ne bi me cudilo, posto vidim sta se desava sro se oko odlaska Srba u poslednje vreme tice... ;)

ode i ti brate, valjda cemo se gledati na nekom brodu :D

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #27 on: 06/November/2014 »
OPEL CS sta se sa tvojim odlaskom desava? Jesu te zvali uopste? ;) Izgleda odoh i ja, nadam se da ces i ti uskoro, pa da se vidimo nedje...  :D :D

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #28 on: 06/November/2014 »
OPEL CS sta se sa tvojim odlaskom desava? Jesu te zvali uopste? ;) Izgleda odoh i ja, nadam se da ces i ti uskoro, pa da se vidimo nedje...  :D :D

nista brate, nacekacu se ja :(  jos uvek ima par ljudi iz februara za moju poziciju, pa april, pa tek onda ja :(  jedino ako me ne izaberu preko reda

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Cekanje na ukrcaj utility cleaner
« Reply #29 on: 06/November/2014 »
Kaze mi drugar koji je vec otisao bio na brod pa se vratio, povredio se pa je dosao kuci posle dva meseca, da misli da to ne ide po redu nego da smo svi dobijali ocene na finalnom intervjuu i da po tim ocenama to ide, ja iskreno licno mislim da ne ide to tako ali me on ubedjuje da ide, e sad, je*em li ga, ko ce im ga znati... U neku ruku je dobro sto si sve sredio i samo cekas poziv, ali to cekanje ubija, kontam te, ja evo vec 3 meseca cekam i bice jos malo vise od 2 pa cu izludeti, ali bar znam na cemu sam... :D Iskreno se nadam da ces otici sto pre, videcemo, najgore sto ne zavisi nista od tebe, ali sta je tu je... ;)