Author Topic: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard  (Read 9328 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline coks

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Da li je netko imao telefonski interview za Cunard, pozicija Bar Waiter

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #1 on: 17/November/2014 »
Ja cekam da me nazovu, trebali bi oko srijede, da dogovorimo skype interview.  :pop:

Offline coks

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #2 on: 17/November/2014 »
Prvo imas telefonski interview 30-45 min, ako to prodjes onda imas skype interview oko 45 min

Offline hercegovac

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #3 on: 18/November/2014 »
jeste isli preko agencije ili ste direktno kontaktirali kompaniju?

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #4 on: 18/November/2014 »
Preko agencije. :yeah:

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #5 on: 22/November/2014 »
Prvo imas telefonski interview 30-45 min, ako to prodjes onda imas skype interview oko 45 min
Sta pitaje kad zovu telefonom?

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #6 on: 22/November/2014 »
Pitaju mnogo, ipak je 45 minuta, o tebi, o tvom poslu koji si radio prije, sta znas o kompaniji, nekih 10-tak koktela, pita vina, sampanjce, konjake, pita sta su kahlua, amareto, midori itd, ustvari to je isto pravi int, prodjes i ides na skype, da te vidi kako izgledas i da ponovo preispita, jer naravno, telefonski mozes varati.

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #7 on: 22/November/2014 »
Pa da. Standardno.  :clapping: Mada ipak lakse je taj prvi prekp telefona. Lakse razbiti tremu  :D

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #8 on: 25/November/2014 »
Pozdrav moreplovci. :uzdravlje:
Danas sam imao telefonski intervju sa regruterom iz Cunard-a. Intervju je bio katastrofa, sve vrijeme je veza bila jako losa, glas mu se prekidao kao u horor filmovima, a jos je imao i naglasak, pa recimo da su za njega Rodni i Del iz Mucki gospoda. ;) Hiljadu puta sam ga uctivo pitao da ponovi pitanje, sto pretpostavljam da ga je iznerviralo, jer bi i mene iznerviralo, a na kraju kada sam ja njemu postavio pitanje prekinuo sam ga u pola odgovora, misleci da je zavrsio, opet zahvaljujuci telefonskoj vezi, on se na to samo onako cinicno nasmijao i pitao me da li imam jos nekih pitanja. :facepalm: Rekao mi je da ce za nekoliko dana da mi javi rezultate, mada i vec sada pretpostavljam da 99% nisam prosao. Zivim u 21 vijeku, a veza mi je bila kao 1992. :yeah:
Pitanja su bila da se predstavim, da opisem restoran gdje radim, koje su moje slabosti i mane, koliko ce mi trebati vremena da se naviknem na brodski zivot, sa koje strane sluzim gosta...
Fiat iustitia et pereat mundus!

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #9 on: 25/November/2014 »
Vrlo verovatno je to bila veza preko satelita. Regruter dobro zna probleme koji se tada mogu javiti, to je na njegovoj strani, ne na tvojoj i budi bez brige. Nije se ni nervirao niti cinično smejao, samog sebe opterećuješ negativnim mislima. ;D Razgovor je bio malo "desinhronizovan" i to te je zbunilo, mi na brodu smo navikli na takve telefonske veze. :giggle:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #10 on: 25/November/2014 »
Vrlo verovatno je to bila veza preko satelita. Regruter dobro zna probleme koji se tada mogu javiti, to je na njegovoj strani, ne na tvojoj i budi bez brige. Nije se ni nervirao niti cinično smejao, samog sebe opterećuješ negativnim mislima. ;D Razgovor je bio malo "desinhronizovan" i to te je zbunilo, mi na brodu smo navikli na takve telefonske veze. :giggle:
Hvala ti Princ, mogu ti reci malo si mi dao nade da cu ipak proci. Tacno tako, to me je bas zbunilo i neke njegove recenice uopste nisam mogao kako treba da pohvatam, a i krivo mi je jer znam da sam spreman za intervju i znam da mogu dosta bolje od ovoga. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #11 on: 26/November/2014 »
Nadam se da ce nam i ostali koji ocekuju poziv, a na forumu su, prenijeti svoja iskustva :)  :D

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #12 on: 02/December/2014 »
E ovako :) ako nekoga interesuje i ja sam danas imao telefonski interview za Cunard
Sto se veze tice bila je ok. Dva puta prekinula ali je regruter zvao odmah. Regruterka se zobe Debbie i stvarno me iznenadila prijateljskim tonom i pozitivnim stavom. Dvaput sam zastao zbog nervoze, malo zamucao na sta me je ona bodrila u fazoni nastavi, super ti ide.
Sto se pitanja tice nista novo. Prvih par pitanja su bila vezana za tattoo, pirsing, extreme haircut. Pa zatim zarazne bolesti i dijabetes. Pa vrzano za pasos i da li sam ikad bio deportovan iz ijedne zemlje. E onda smo presli na sustinu :) Gdje radim, job duties, skills, pa je trazila da joj opisem u cemu se ogleda moj multitasking :airquotes: postavljanje stola, sta provjeravam prije postavljanja stola ( tu me je bas ohrabrila jer mi je rekla da sam od 17 mogucih bodova imao svih 17 )  :yeah: sta provjeravam kad me nazovu i naruce room service  :pad: na sta sam joj ja rekao da nikad nisam radio room service pa mi je ona pomogla tu u odg. Sta znam o Carnival UK, sta smatram da cu najmanje voliti kod svog posla buffet stw. Sta ce mi najteze pasti prilikom zivota na brodu. Gdje vidim sebe u buducnosti? Zatim mi je odmah zakazala Skype sutra i ohrabrila me da se ne trebam sikirati jer ako budem kao danas nema problema.
Ako ko ima pitanja nek slobodno pita.
pozz

Offline Braca_BN

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #13 on: 03/December/2014 »
Da li su ti ovi iz EP poslali ikakav materijal koji ti moze pomoci za Skype intervju?

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #14 on: 03/December/2014 »
Nista. samo dali par savjeta  :( a za sve ostalo  :google!: i snalazljivost  ;D