Author Topic: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard  (Read 9330 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Braca_BN

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #15 on: 03/December/2014 »
Provjeri mail, pozdrav.  :rtfm:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #16 on: 10/December/2014 »
Evo da se javim i ja, zvali me maloprije ovi iz Cunard-a, prosao sam telefonski intervju, sutra imam skype intervju.  :run:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #17 on: 10/December/2014 »
 :yeah:  :clapping:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #18 on: 11/December/2014 »
Prosao sam skype intervju, dobio sam posao za Cunard. Dva puta se veza prekidala. ali je regruter bio neki fin cikica pa me je odmah zvao. :) Pitanja su bila sledeca: Gdje sam sve radio kao konobar, koliko stolova je imao restoran gdje sam radio, koje nacionalnosti su bili gosti, koja mi je bila najbolja i najgora situacija sa gostima, gdje sebe vidim za 5 godina, zasto hocu da radim za Cunard.
Ipak sam samo izgleda pao 3 intervjua za 2 mjeseca, a ne 4, a mozda sam pao i samo 2, znacu ovih dana, ko zna mozda budem mogao da biram izmedju nekoliko kompanija. :uzdravlje:
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline boban_ldv

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #19 on: 11/December/2014 »
Pored svih nedaca koje se pratile :)

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #20 on: 11/December/2014 »
Pored svih nedaca koje se pratile :)
Da, bas sam se izmucio, ali nekako sam na kraju uspio da ih uganjam za skype intervju. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Hector5

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #21 on: 04/January/2015 »
Pozz svima :) Interesuje me ima li neko da je dobio ponudu za " bufett stwd for Cunard CL " ???

Dobio sam ponudu i sada cekam da me nazovu telefonski interviju... Vidim nedavno su isto neki imali ovo isto pa me zanima jeste li prosli ? Dokle ste sa procesom ili ste vec na brodu ???

I naravno ako ima neko neki savjet u vezi ovog svega i pitanja za interviju odgovorite pls :)

 :wave: :wave: :wave:

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #22 on: 04/January/2015 »
Pozz svima :) Interesuje me ima li neko da je dobio ponudu za " bufett stwd for Cunard CL " ???

Dobio sam ponudu i sada cekam da me nazovu telefonski interviju... Vidim nedavno su isto neki imali ovo isto pa me zanima jeste li prosli ? Dokle ste sa procesom ili ste vec na brodu ???

I naravno ako ima neko neki savjet u vezi ovog svega i pitanja za interviju odgovorite pls :)

 

Prosao sam i telefonski i skype intervju, veoma su lagana oba intervjua, ako znas najosnovniji engleski prolazis sigurno, a pitanja sa intrevjua sam vec napisao u ovoj temi i u jos jednoj, pa da ne ponavljam. ;) Ljekarski sam zavrsio, cekam da mi posalju LOE pa da vadim vizu.
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline Mahal

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #23 on: 12/January/2015 »
Prosao sam i telefonski i skype intervju, veoma su lagana oba intervjua, ako znas najosnovniji engleski prolazis sigurno, a pitanja sa intrevjua sam vec napisao u ovoj temi i u jos jednoj, pa da ne ponavljam. ;) Ljekarski sam zavrsio, cekam da mi posalju LOE pa da vadim vizu.

Imas li informaciju kad bi mogao otpoceti sa radom, da li su ti govorili neki odredjen datum ?
Inace, sutra ocekujem Skype intervju, i ukoliko bude nesto slicno telefonskom, ne sumnjam da cu to uraditi kako treba, jer je bio jako zadovoljan preko telefona.

Offline Justinijan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 456
    • View Profile
  • Country: Republika Srpska
  • Company: Princess cruises, Cunard cruise line, Seabourn cruises, Celebrity cruises
  • Job Title: Butler
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #24 on: 12/January/2015 »
Imas li informaciju kad bi mogao otpoceti sa radom, da li su ti govorili neki odredjen datum ?
Inace, sutra ocekujem Skype intervju, i ukoliko bude nesto slicno telefonskom, ne sumnjam da cu to uraditi kako treba, jer je bio jako zadovoljan preko telefona.
Nikada se ne zna kada ces otici, to zavisi od njihove trenutne potrebe i mi to ne mozemo znati. ;)
Fiat iustitia et pereat mundus!

Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
Re: Da li je netko imao telefonski interview za Cunard
« Reply #25 on: 30/April/2015 »
Da se nadovezem na temu! Ja sam imao tel intervju prosli tjedan i zena je bila savrsena.
Prvo je je pitala ona standardna pitanja o tatoo,piercing,kaznjavanje... i onda smo malo razgovarali bas o poslu.
Cijeli razgovor je trajao niti 20 min.
Bila je odusevljena s mojim odgovorima i na kraju sam ju pitao dali cu imati Skype intervju i na to mi je odgovorila da nema potrebe i da ce mi javiti rezultat "soon".
Za 15 min mi dosao mail da obavim Marlins i nakon 5 min Congratulations... i papiri za ispuniti i potpisat.