Author Topic: Ima li jos nekog , ko je otisao preko Dragane?  (Read 4416 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline photoI

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Ima li jos nekog , ko je otisao preko Dragane ? Ja sam bila na razgovoru , ali posto imam zavrsenu srednju za fotografa , a I u toku sam studija za istu profesiju , ona mi je rekla da ona ne bi da me zaposli da 600-700 e , I da mi ona ostane kao zadnja opcija , jer mogu bolje. Ja izgleda ne mogu :D ili ne znam :D , poslala sam EP prijavu , oni su mi odmah isti dan odgovorili da im posaljem kopiju pasosa , sliku I CV , sto sam I uradila , I od tada mi se ne javljaju. A za ostale kompanije prosto ne znam gde bi I sta bi , a mislim da preko Dragane najbrze se ide , sto je ustvari meni I najbitnije - sto pre.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ima li jos nekog , ko je otisao preko Dragane?
« Reply #1 on: 12/October/2014 »
Čemu žurba? Zašto ne završiš fax prvo? Bolje bi kotirala sa CV-em i zahtjevima poslodavca za školovanim kadrom.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Ima li jos nekog , ko je otisao preko Dragane?
« Reply #2 on: 13/October/2014 »
Slažem se sa Šefom, i ja sam tako žurio pa eto me sad na kraju opet kod kuće i završavam faks... Bitno je prvo steći kvalifikacije, a poslova na brodovima će uvijek biti...
Once a sailor, always a sailor.

Offline photoI

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Ima li jos nekog , ko je otisao preko Dragane?
« Reply #3 on: 01/November/2014 »
Pa zurba mi je zapravo i jeste zbog faxa,jer za njega treba para kojih ja trenutno i nemam a ostalo mi je samo 7 ispita koje naravno ne bih da ostavim nedovrsene, i bas zato bih sto pre da odem da mogu da se vratim do oktobra najkasnije septembra kako bih stigla na upis i sve a onda bi imala neke pare da to sve i ispratim, zato mi se i zuri , i ovaj put mi nisu toliko bitne kvalifikacije i tacno sta bi radila, samo da odradim jednu turu da mogu da ustedim za fax i jos neke obuke i da ne moram da radim ovde jer me je to i odvuklo oac faxa, sto sam morala da pocinjem da radim.  Inace ne bih ja nigde zurila , ali jel - serbia rules  :banana: oT

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Ima li jos nekog , ko je otisao preko Dragane?
« Reply #4 on: 01/November/2014 »
ima smisla ...  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline photoI

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Ima li jos nekog , ko je otisao preko Dragane?
« Reply #5 on: 02/November/2014 »
nazalost ima  :smack:
zato sam I pitala direktno za tu kompaniju , preko Dragane , imam drugara koji treba da ide , ali me je zanimalo da li preko nje ima neko ko je vec otisao , cisto radi nekog iskustva , a znam da se preko nje ide najbrze , I bila sam kod nje , super zena , a nije mi problem ni bilo sta da radim , radila sam svasta I sad radim po 12h sati I dnevne I nocne smene , tako da psihicki sam spremna na sve , ali eto cisto neko iskustvo ne bi bilo na odmet :)