Author Topic: Kupujem uniformu za Assistant Waiter-a na Princessu  (Read 16306 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline MarkoMighty

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Pozdrav. Potrebni su mi neki delove muske uniforme ass waitera na Princessu, velicina recimo XL.

Ako neko ima neka se javi porukom pa cemo detaljnije.

ps. NIKAD ne bacajte ili ostavljajte vase uniforme na brodu, i nikad ne reci nikad :)

Offline Nitroblaze

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Kupujem uniformu za Assistant Waiter-a na Princessu
« Reply #1 on: 28/October/2014 »
Sve što od uniforme treba da poneseš su crne pantalone, bele košulje, crne cipele i bele patike. Ponesi dosta donjeg veša, s tim što potkošulje moraju biti bele. Takođe, ponesi dosta crnih i belih čarapa. Ostatak ćeš dobiti na brodu besplatno, nema potrebe da nabavljaš delove uniforme od bilo koga.

Offline MarkoMighty

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Kupujem uniformu za Assistant Waiter-a na Princessu
« Reply #2 on: 29/October/2014 »
Nisi dobro razumeo, mozda se ponovo vratim na brod kao ass.waiter, vec imam 3 ugovora iza sebe i znam sta mi treba :)
U tom slucaju necu da kupujem tamo jer znam kako je prvi dan frka a i nemaju sve uniforme i velicine. A i ne trebaju mi nove uniforme jer i ako se vratim to ce biti na najvise 2 meseca, jer cu opet dati otkaz kao emergency, visi ciljevi    :wave:

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
ma obrisi post brate, vidis da imamo embargo na kruzerima???:'(

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
ma obrisi post brate, vidis da imamo embargo na kruzerima???:'(

alo? čovjek ima 3 ugovora iza sebe. Zabrana je samo za nove.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline MarkoMighty

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Kupujem uniformu za Assistant Waiter-a na Princessu
« Reply #5 on: 03/November/2014 »
O kakvom embargu ovaj gore prica ?!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline MarkoMighty

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Kupujem uniformu za Assistant Waiter-a na Princessu
« Reply #7 on: 03/November/2014 »
Sad razumem, ali me ne dotice preterano kao sto Sef kaze. Niti je Princess, (ne jos) niti sam prvi put. Na zalost pocetnika zao mi je sto cu jos vise baciti ljagu na buduce mornare iz Srbije, ali sta da radim, emergency i moj privatni zivot je meni mnogo bitniji a za kompaniju me bas zabole. Prvo, dva medicala sam radio jer je jedan prestao da vazi zbog nove regulacije a nisu mi ga ni refundirali, tako sam isto dobio i otkaz ove godine jer mi ambasada nije odobrila tranzitnu vizu za Kanadu, a prosto su mi mogli dati drugi brod za ukrcaj, a ne otkaz posle 3 ugovora. Da ne pricam sto sam prvi ugovor izlazio sa 2$ po satu, red level, radimo Aziju a ja u dj boxu odvajam food waste, itd. 
Oni nas ne zale pa necu ni ja njih tome sto cu dati otkaz.
Tako isto i ne osudjujem nase ljude koji urade isto kao ja, potuku se, prijave, tuze i sl.  samo zato sto imaju stav a ne kao ostali da klecimo ispred Uncle Sam sistema.
Cekam Kanadske papire i kada ih dobijem to je moj emergency da dam otkaz na brodu  :wave:
Nego smesan mi ovaj Ognjenov post, po tome citav ovaj forum bi trebao da se ukine, posto je kako on vec kaze embargo na kruzerima.

Izvinjavam se zbog off topic!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kupujem uniformu za Assistant Waiter-a na Princessu
« Reply #8 on: 03/November/2014 »
ognjen već ima žuti karton, a držim se za džep sa crvenim, zbog niza promašenih tema i komentara.
nadam se da se nece javljati neko vrijeme.

I samo da te ispravim, uncle Sam nema veze sa kruzerima, sve su kompanije registrirane u banana državicama poput Paname, Bahama i Trinidada, a brodovi su im većinu vremena u međunarodnim vodama. Uncle Samu ne plaćaju ni porez.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline MarkoMighty

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Kupujem uniformu za Assistant Waiter-a na Princessu
« Reply #9 on: 03/November/2014 »
Razumem da nije direktno i administrativno...aludiram na Uncle Sam sistem, a to ne predstavlja samo Ameriku, jer taj bespravni sistem je na brodu jos izrazeniji. Govorim o nama kao crew memberima, oficiri su vec nesto drugo.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Kupujem uniformu za Assistant Waiter-a na Princessu
« Reply #10 on: 03/November/2014 »
Uncle Sam sistem je mala beba za vlasnika Princess-a i Carnivala Teda, odnosno njegovog sina Micky-a Arisona.
Ted je bio židov, rođen u Tel Aviv-u, a odrekao se i Američkog državljanstva, samo da bi izbjegao naplatu poreza poslije njegove smrti.
Vratio se u Izrael 1990-e, ali se malo preračunao oko datuma svoje smrti, pa je umro 1990-e, deset mjeseci kraće od 10 godina koje je trebao provesti izvan US da izbjegne porez  :giggle:
Inače taj porez se zove estate tax, a predstavlja porez koji država naplaćuje prilikom prijenosa imovine poslije smrti vlasnika.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Arison

Drugim riječima, bio je među najbogatijim ljudima na svijetu, ali ni mrtav nije htio platiti porez.
Sin Micky mu je isti.
Najbogatiji čovjek na Floridi, vlasnik NBA tima Miami Heats, ima u džepu preko 5 biliona dolara, a plaća porez u Americi u visini 1%.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)