Author Topic: kolike su šanse da mi skuže piercing na jeziku?  (Read 2977 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
kolike su šanse da mi skuže piercing na jeziku? inače je skroz iza, teško ko da mi ga je primijetija, a i prozirna je kuglica.
ne znan rade li kakve preglede kad stignen na temelju kojih ga mogu primijetit :/
i iman tragus. imate koji savjet? da skinen sve da ne upadnen u probleme ili?

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: piercing
« Reply #1 on: 22/October/2014 »
Opet ja odgovaram. Slučajno, ne progonim te. :giggle:

Pa tragus je svakako vidljiv, njega skini. Neće biti problem da dođeš sa njim i da ga imaš u slobodno vreme, ali čim počneš sa poslom - skidaj ga.

Što se jezika tiče, niko ti neće otvarati usta i gledati šta imaš tamo unutra (osim kad odeš kod doktora zbog prehlade na primer). Ako se stvarno ne vidi, nema razloga da bude ikakvih problema.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: kolike su šanse da mi skuže piercing na jeziku?
« Reply #2 on: 22/October/2014 »
Ja sam radio sa jednom, kako da kažem, odurnom djevojkom (po karakteru i fizički), imala je piercing na jezičini, bio je prilično vidljiv, radila je u direktnom kontaktu sa gostima, nije imala problema.
Skini to dok ne prođe prvo vrijeme na brodu. Vjeruj mi, ne želiš takvu pažnju.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: kolike su šanse da mi skuže piercing na jeziku?
« Reply #3 on: 22/October/2014 »
stvarno se ne primijeti jer je baš na kraju jezika, a i prozirna je kuglica tako da jedino ga doktor moze vidit ako otvorin usta. diskretan je stvarno. a stvar je u tome, skinen li ga, za po ure-uru, rupica će se zatvorit :(
ništa, od tragusa ću se oprostit, a s ovim cu pokušat riskirat. neće me valjda odma potirat ća doma ako ga skuže :/

hvala u svakom slučaju :))

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Re:
« Reply #4 on: 12/December/2014 »
ja ne vjerujem da zbog takvih "gluposti" rizikujete posao. kad dodjes kuci fino probuši opet i da te Bog vidi, nisu neke silne pare u pitanju niti tattoo dA ne mozes ukloniti... izvinjavam se na iskrenosti.

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
ko je reka da ista riskiran. samo san pitala informativno. inace odradila san cili ugovor s oba. niko nista nije reka. na jeziku je prozirni nema sanse da se primijeti. inace, pun k istetoviranih i ispirsanih ljudi. ja san bila isprepadana, ali sve je to na koncu lakrdija.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Pa sta onda pitas dodatno ako si vec odradila dva ugovora, sretno ti bilo i ne misli ti niko nista lose, uglavnom sretan put i mirno more posto procitah da letis sutra  :-*

Offline mali vivi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
zaminija si me s nekon drugon osobon. pitala san jer mi je bija prvi ugovor i nisan znala smin li disat uopce od silnih zakona. vracan se za 2 miseca na drugi ugovor... evo i tebi  :-*