Author Topic: kako nabaviti 1500 evra za odlazak na kruzer moje jedino pitanje  (Read 4185 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
Ljudi ja bih sad otisao, bilo koja pozicija koja ima veze sa konobarisanjem, ali nije mi jasno gdje vi nadjete te pare za vizu kartu agenciju itd?,. e i da, aplicirao sam online na Royal Caribbean Cruises na cetiri pozicije, ima li kakve valjde od toga?

Offline Wiwall

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Celebrity Cruises,Cunard
  • Recruitment Agency: EP,Online
  • Job Title: Bar Waiter
 :facepalm:

Uštedio ih tokom rada na sezoni.
Uostalom uvijek možeš od nekoga posuditi,valjda. 

Offline murgavi92

  • Registered
  • *
  • Posts: 297
    • View Profile
:facepalm:

Uštedio ih tokom rada na sezoni.
Uostalom uvijek možeš od nekoga posuditi,valjda. 

Welcome to Bosnia.

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Ja se secam kad sam prvi put isla na brod..nisam imala troskove 1500e....zasto toliko???Ja sam dala za visu i medical..sto mi kompanija vratila kad sam dosla na brod.

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Pozajmis uglavnom i vratis posle prvog meseca rada  :money:

Offline Newcomer86

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re:
« Reply #5 on: 30/October/2014 »
Ako do sada nisi skupio potrebni novac kroz svoj dosadašnji rad,  onda posudi od svojih bližnjih ili poznanika.  U slučaju da to ne upali imaš Mikrokreditne fondacije. Jeste da im je viša kamatna stopa od komercijalnih banaka,  ali je jednostavnija procedura dobijanja keša. Ukoliko ti je ovo posljednje prihvatljiva opcija,  pošalji mi privatnu poruku radi detalja.

Offline Pezo$

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
ne placas sve odjednom u svakom slucaju, tako da je i to neka olaksavajuca okolnost...

meni troskovi nisu bili 1500e, nego nekih 700e troskova....ne racunam tu pare koje sam potrosio na put i jelo, da ne sitnicavim, al eto sve ukupno nekih 900e do 1000 ako budem kupovao neke stvari od uniforme pre broda...

nadje se jbg...ko hoce snadje se nekako...

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
ja sam platila medicinski pregled 16000 ili 17000 dinara. Tada je evro bio ako se secam dobro 84..to znaci oko  200e eto. PLatila visu oko 170 e ili 120e ne secam se  :hmm:.. eto to je sve sto sam platila. Kako sad 1500e ti placas? Uniforma ti ne treba to dobijes tamo.. :hmm:

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Uniforma ti ne treba to dobijes tamo.. :hmm:

mislis placas tamo :) odbijaju ti od plate

Offline Jel

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
ne..oni ti je daju, posle ja ti vracas..sve ti daju i cipele i uniformu..sad su dosle neke nove cipele i ja imala srecu prva da ih probam, slucajno ispalo...To sada svi brodovi moraju imati..jako jako udobne cupele kao po oblacima da setas..bas me prijatno iznenadilo...i imaju neke reebok novo isto to sad dele..crne i bele patike.

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
ne..oni ti je daju, posle ja ti vracas..sve ti daju i cipele i uniformu..sad su dosle neke nove cipele i ja imala srecu prva da ih probam, slucajno ispalo...To sada svi brodovi moraju imati..jako jako udobne cupele kao po oblacima da setas..bas me prijatno iznenadilo...i imaju neke reebok novo isto to sad dele..crne i bele patike.

moguce da je razlicito od kompanije do kompanije ..na Msc uniforma 50 $.. placa se  :hmm:

Offline Wiwall

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 76
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Celebrity Cruises,Cunard
  • Recruitment Agency: EP,Online
  • Job Title: Bar Waiter


meni troskovi nisu bili 1500e, nego nekih 700e troskova....

Sretnik :D
Ja sam toliko za kartu morao samo izdvojiti

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
:facepalm:

Uštedio ih tokom rada na sezoni.
Uostalom uvijek možeš od nekoga posuditi,valjda. 

isto, ni evra nisam pozajmila......

odes u Crnu Goru u sezoni, Grcku, Tursku .....bilo gde.....