Author Topic: Junior Bar Waiter, ako ima neko iz prve ruke da prenese o zaradi na NCL-u  (Read 15816 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline octagone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Onda ih ti uzmes njemu I tako u krug ;)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Quote
svako gleda svoja posla?

Nema toga među konobarima. Posao tj. poslovi se šeću uokolo, uživaju u životu, i tko im više pića utrpa, uzima (preko provizije i bakšiša) više love.

Quote
.i sta se onda desava kad mi kolega filipinac ili indonezanin pocne uzimati goste?kako izaci na kraj sa takvim ljudima??

Ne piše na gostima da im moraš baš ti poslužiti. Nisu to "tvoji" gosti nego onoga tko ih brže i kvalitetnije posluži.
Ja bi takvome filipincu ili indonežaninu dao promociju i pohvalio ga.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Nema prednost bar waiter. Jedino je razlika u tom basicu od place i kod promocija u bartendere. Na bazen mozes kad imas u rasporedu da moras gore ili u slobodno vrijeme mozes otici tvoja je odluka samo se javi bartenderu da ti tu. Vole vrijedne ljude kao i svugdje u svijetu.
Sto se tice moji tvoji gosti nema toga na papiru zar ne? Ali u stvarnosti prvi dan cruisa sam odmjeravao goste i tko da veci tip drzis ga na oku uvijek. Iako ne pravim razliku. Svi moraju biti usluzeni na vrijeme sa osmijehom.
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Offline TheDarkKnight

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Pa to je odlicno kad imamo opciju i da u slobodno vrijeme mozemo da idemo da radimo,samo je pitanje da li se moze to izdrzat ili cemo spavati za to vrijeme. Sto se tice pozrtvovanosti,u to ne sumnjam da cu im pruziti,a slusajuci vas,nadam se da ce to i primijetiti i kad bude trebalo nagraditi.Uglavno vidim bice borbeno,sto mi se i svidja u neku ruku i treba tako da bude.

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Da vrlo je zanimljivo. Izazovno. Jer nemaju bas neko vele misljenje o bijelcima u baru. Ja sam bio jedan od rijetkih kiji nije kukao i zanovijetao. Ali meni je 32 a oni su u ranim dvadesetim pa ih razumijem. Partijanje svaku noc, sutra kao mrtva macka se vuku po brodu...

         " balkanac sam, sta cu"
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Offline octagone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
A druze,Sta se,najbolje prodaje? Kapiram Da postoje neke cake I trikovi Sa popustima.Video Sam na slikama na netu NCL menu pica? I nesto Kao promocija,kupi 5 dobijas jesam gratis? Jel ima puno tih promocija?

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
To je Beer bucket. Platis 5 bilo kojih piva i sestu dobijes gratis.Svaki dan u tjednu imas cocktail of the day po cijeni 6,95 $. Ti cocktaili imaju svoju normalnu cijenu kada narucujes bilo koji dan osim taj dan kada je na popustu. I naravno Miami uvijek izmislja neke popuste, akcije nove cocktaile itd....glavobolja :(
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Offline TheDarkKnight

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
U redu sto se tice partijanja. Znam da bi covjek izludio na brodu,da nema tih zurki. Ali stvarno svaku noc da to ljudi rade,prevelika doza neozbiljnosti. Naravno,ne mogu im ja suditi,jer samo oni znaju kako im je tesko,ali brate nije bjekstvo od teskog posla i takovg zivota u pijanjecju svaku noc,ili svaku drugu trecu. U redu 1x u nedelji ,ali sve preko toga za mene je previse neozbiljno. Znam da sa time necu imati problema,jer me samo interesuje posao i nista vise. Da ga odradim kako treba,bez ikakve dodatne glavobolje. Tamo sam totalni pocetnik,totalni i ne dolazi u obzir da pokazem neozbiljnost ili jos gore,neku dozu arogancije upit autoriteta i slicno. Nadam se da ce tako biti,tako makar sad mislim. Ali kad tamo dodjem,to je potpuno druga prica,drugi scenario...

Offline octagone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
A kako si ti zadovoljan svojom prodajom? Ima li barova koji rade nocu? I sto rece,jedna koleginica ovde,ti pusheri,koliko oni po danu naprave para? I ovoga,ciscenja,da li se apsolutno svakog dana radi specialno ciscenje,ili samo pred Ameriku?

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Da tesko je odoljeti svemu tome. ali ja sam uspio balansirati sve. ako sutra otvaram bar kasno dozvolim sebi nocni zivot. A sto se tice pushera to si ljudi koje sam vec spomenuo. Vecinom indijci i koji filipinac koji rade po citav dan. more ljude da naruce nesto po nekoliko puta u  min... oT
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali

Offline octagone

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
Da Li neko od bar waitera moze Da Da informaciju,Da Li je obuca obezbedjena,ili moramo nositi Sa sobom?