Author Topic: Traže se ACAT (ACcommodation ATtendant) & Utility Cleaners  (Read 9585 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alekserbia

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Zene rade kao ACAT,ali taj dan kad je smena putnika one ne nose prtljag,vec su na poziciji obilazenja Toaleta.
Al` zenama stvarno nebih preoprucivao ovu opciju odlaska na brod.
Zaobidjite Accommodation.

Offline Alexsandar

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Da li zna neko za koju cruise kompaniju je konkurs? Pustio sam CV za poziciju Cleaner i dobio zaista promptni odgovor da je potražnja velika ali da će pokušati da mi zakažu intervju u septembru. Ako neko načuje datum neka javi.  :)

P.S. Što se težine posla tiče... oh well, niko nije rekao da će biti lako. :)

Offline maredelboy

  • Registered
  • *
  • Posts: 153
    • View Profile
Princess Cruises

Offline Dabor

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Da li zna neko za koju cruise kompaniju je konkurs? Pustio sam CV za poziciju Cleaner i dobio zaista promptni odgovor da je potražnja velika ali da će pokušati da mi zakažu intervju u septembru. Ako neko načuje datum neka javi.  :)

P.S. Što se težine posla tiče... oh well, niko nije rekao da će biti lako. :)
Znas sta je najteze kada dodjes na tu poziciju i vidis ljude koji ne znaju da drze tray i rade u baru koji malte ne nabadaju engleski i rade kao assistant waiter e tu pocilnje tesko da bude kada se zapitas...

Offline Alexsandar

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Mislio sam isključivo na to koliko je fizički zamarajući taj posao. Ko nema stomak za takve stvari nek ostane kući. :) Anyway... da ne razvodnjavamo temu. Hvala ekipi iz Safecruise-a za promptni odgovor a ko prvi sazna datum intervjua neka javi.

 ;)

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Ne znam zašto je teško za devojke? One ne nose kofere, zadužene su za obilazak kupatila i sedenje 6h na vratima dok dovoze kofere.na grandu su bile njih 4,5  i nisu čistile ni kupatila u kabinama.to je kada se putnici smenjuju a ostale dane čiste ženske toalete. + što devojke salju kao acat znači oko 900$ plata.

Offline Spuotak

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Jutro... Ozbiljno razmišljam da se prijavim za poziciju Cleaner... čitao sam ovdje na forumu da i nije neka pozicija, ali u nedostatku iskustva i svga ostaloga mislim da mi je važno samo da se "ubacim" nekako :D .... možda i griješim hmmm  :hmm:
bilo kako bilo..... bilo bi mi drago da čujem tuđe mišljenje kako u vezi sa ovom pozicijom tako i u vezi sa pozicijom Pantry assistant?!  :moli:  Koja je bolja, odnosno preko koje bi se lakše moglo otići na brod?
I da... pošto za ovu drugu rade iskustvo rada u kuhinji restorana ili fast food-u, a ja nisam radio u kuhinji (osim kućnoj :D) .. koliko se, i da li se, može nešto "izmajmunisati" sa CV-jem
Unaprijed zahvaljujem! :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Iz pozicije nekoga tko nema posao i treba ga, obje pozicije su super.
A iz pozicije nekoga tko ima posao na kruzeru, na odmoru je, pijucka kavu i čita forum, posao je pretežak i nije za evropljane.

Što se tiče bržeg odlaska na brod, mislim da je cleaner u blagoj prednosti.

"Majmunisanje" cv-a je uvijek moguće, dapače poželjno, ali budi spreman opravdati sve navode.
To je nešto slično pitanju koje sam postavio jednom instruktoru za borilačke vještine. Pitao sam ga u kojoj mjerri se smije upotrebiti fizička sila pri privođenju/savladavanju putnika koji se opire i suprotstavlja.
Rekao je, primjeni onu silu koju poslije možeš opravdati na sudu, kada bude tužio tebe i kompaniju.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Spuotak

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Zahvaljujem na brzom odgovoru :)
ah... neki evropljani moraju stisnuti zube ;)
onda ću najvjerovatnije da pokušam sa Cleaner pozicijom.. da ne bude kasnije "Ove kockice sira su 5 mm, a trebale su biti 4mm" :D
u svakom slučaju za Cleaner poziciju i ne traže iskustvo :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)