Author Topic: MSC Cruises, 16-21 Feb 2015, Skoplje, veliki broj pozicija  (Read 30552 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
04.Jan2015.Update:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
maa kakva prevara..cekam 4 meseca na ugovor ima previse ljudi koji nisu otisli a oni i dalje obavaljaju regrutaciju..  :waiting: uff bas sam se iznervirala :nono:

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Tko ceka taj i doceka sretno . :hmm:

Offline nana1388

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re:
« Reply #3 on: 09/November/2014 »
...ali se I naceka:) kad smo se ja I layla prijavile tad Im je HITNO trebalo ljudi, otisli su samo muskarci, za sad koliko znamo ostale smo samo nas dve. Treba im ljudi jer se stalno cujemo sa kolegama koji su vec tamo tako da ne znam u cemu je problem.

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Nazalost pocinje Brazilska  sezona ,citav shop team se sastoji od Brazilca Peruanaca  citava Juzna Amerika .Sve to traje negdje do> janura februara> kad pocinju da ubacuju Evropljane u rotaciju .

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
Nazalost pocinje Brazilska  sezona ,citav shop team se sastoji od Brazilca Peruanaca  citava Juzna Amerika .Sve to traje negdje do> janura februara> kad pocinju da ubacuju Evropljane u rotaciju .

zar koliko ja znam ima samo dva Msc broda koja idu za ameriku  :hmm:?

Offline nana1388

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re:
« Reply #6 on: 09/November/2014 »
Ali upravo. Sta je sa brodovima koji su jos ovdje?

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Za prvi ugovor i ne treba biti bas probirljiv s kompanijama, ja sam birao jer sam imao  vrijeme i prostor, u svakom drugom slucaju bih prihvatio ono prvo sto mi se nudi.
Zavrsis ugovor , dodjes kuci i bacis se na posaoo, tad mozes birati, al bukvalno birati za koju kompaniju zelis da radis, naravno uz uspjesno zavrsen ugovor i dobar apraisal.
Jos jedan moj savjet za sve vas koji dugo cekate ukrcaj i sumnjate da li ce vas pozvati, za svaku kompaniju mozete pronaci kontakt podatke, i fino posaljete upit o vasem statusu, najsigurni i najbrzi nacin da saznate svoju sudbinu.
Vama koji cekate zelim brz ukrcaja, isto mnogo srece i vama koji idete na interview.

Offline nana1388

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re:
« Reply #8 on: 09/November/2014 »
Jeste ali pod uslovom da dobijemo ubrzo priliku I za taj prvi ugovor:) slala sam mail kompaniji da pitam povodom ukrcaja ali bezuspjesno niko ne odgovara.

Offline layla

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 187
    • View Profile
sudbina nam je u rukama agencija  :zen:

Offline Jack Daniels

  • Registered
  • *
  • Posts: 73
    • View Profile
Izvini, ali ne bih se bas slozio, ne bih da ispadne kako ja  pametujem ili bilo sto, ali evo jednostavno ovako, ja sam prvobitno trebao da idem na Princess, Royal ili Celebrity, ovisno koji int bude prvi, napisao sam vec negdje da sam u medjuvremenu dobioo poziv za int sa Seabourne , naravno online, tako da sam morao da biram izmedju Seabourne i Princess, jer je int bio u 3 dana razlike . Odreknem se Princess-a i tu se kockam, int sa Princes 16-tog a sa Seabourne 19-tog, to je trenutak kad djelic sudbine uzimam u svoje ruke, na moju srecu uspjesno ,odem na Seabourn, koji je jako dobra kompanija, zavrsim ugovor, dodjem kuci i ispalim prvo 1 mjesec na odmor, zatim sjednem i opet lap u ruke i slanje za posaoo. Ne zelim na Seabourne iz nekih sebi jasnih razloga, licne prirode. U mjesec dana uspijem da dobijem posaoo za Oceaniu(online), imao int 3 dana prije Vikinga, kad sam vec dobio Oceaniu odem opusteno za Viking ( koji mi je prioritet, uslovi fantazija), dobijem posaoo veoma lahko, ima kratak post i o tomu. Nova dva posla u 3 dana, nije lose.
Kad sam slao za te kompanije koje sam probrao, za koje mislim da su vrh u ovom mornarskom svijetu, posaljem i za Cunard, vec kad sam bio zaboravio na njih, hop mail, gospodin regruter  za Cunard, nevjerojatno, ali istinito, dobijem posaoo, ali sam s njim bio maks iskren i rekao da sam u procesu sa Vikingom, na sta se gospodin meni zahvalio na iskrenosti i sto ih ne zavlacim, s rijecima ako se predomislim da sam u bazi i da imam posao kod njih.

Sefe soory zbog ovog texta pod MSC Cruises, ovo je samo bilo da kazem kako mi imamo sudbinu u svojim rukama, samo treba biti uporan i kucati na prava vrata, agencija jest posrednik, jest kljucna u mnogo situacija, ali vjerujte nije jedino rjesenje.

Offline LuckyOne

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Ajde i nas mlađe referente poduči kako proći za 10 kompanija jednim udarcem hahaha  oT :rolleyes:

Offline Darus

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Ja sam prošao intervju 20og Juna za MSC kazino. Bilo im je hitno, samo par dana nakon intervjua su me obavijestili da imam 14 dana da sredim medikal i ostale papire a od tada ni traga ni glasa od njih.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ja sam prošao intervju 20og Juna za MSC kazino. Bilo im je hitno, samo par dana nakon intervjua su me obavijestili da imam 14 dana da sredim medikal i ostale papire a od tada ni traga ni glasa od njih.

Pa jesi li ih zvao? Šta kažu?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nana1388

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Ja sam prošao intervju 20og Juna za MSC kazino. Bilo im je hitno, samo par dana nakon intervjua su me obavijestili da imam 14 dana da sredim medikal i ostale papire a od tada ni traga ni glasa od njih.
I meni isto tako, idem...gotovo ovo ono...medjutim nista od tada