Author Topic: MSC Cruises, 16-21 Feb 2015, Skoplje, veliki broj pozicija  (Read 30550 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mruff1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile

Pa ne znam, trazi po internetu odgovore na pitanja, ali uglavnom na treningu niko nije pravilno odgovarao kad nas je Atanas pitao, pa nas je ispravljao i on odgovarao kako bi to otprilike trebalo :)
Znaci ti ides direktno na finalni, ili ja nisam dobro skontao...koja si pozicija ?

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile


pa da, tako su mi rekli, direktno na finalni, valdja sam dobro prosao na preliminarni pa zato, pojma nemam. ali shta znam, rado bi popricao sa nekim pre intervjua, ipak mi je prvi. a pozicija je entertainment technician.

Offline jon bon jovica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
A da nisu samo zaboravili za tebe? :P

Offline mruff1990

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile

pa da, tako su mi rekli, direktno na finalni, valdja sam dobro prosao na preliminarni pa zato, pojma nemam. ali shta znam, rado bi popricao sa nekim pre intervjua, ipak mi je prvi. a pozicija je entertainment technician.
Super onda, ustedio si 125 maraka :) ili ti 60 i malo jace evrica :)
Bas me cudi da neces imati kontrolni interview sa Atanasom, da te malo ispita tehnicke stvari, bar je tako par ljudi s kojima sam u kontaktu...


Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Super onda, ustedio si 125 maraka :) ili ti 60 i malo jace evrica :)
Bas me cudi da neces imati kontrolni interview sa Atanasom, da te malo ispita tehnicke stvari, bar je tako par ljudi s kojima sam u kontaktu...



pa mene su na preliminarnom pitali dosta tehnickih stvari... pojma nemam. valdja je to dovoljno bilo, shta znam, sad me malo hvata paranoja :)


A da nisu samo zaboravili za tebe? :P

moguce, nikad se ne zna :)


Offline jon bon jovica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re:
« Reply #65 on: 21/January/2015 »
Zovi pitaj, što je sigurno sigurno je.. A inače ovo zadovoljstvo od treninga će nas izaći "malo jače " od 50 tačnije 155 evrića...

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Re:
« Reply #66 on: 21/January/2015 »
Zovi pitaj, što je sigurno sigurno je.. A inače ovo zadovoljstvo od treninga će nas izaći "malo jače " od 50 tačnije 155 evrića...

da da zovem sutra obavezno, sumljiva stvar.

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Super onda, ustedio si 125 maraka :) ili ti 60 i malo jace evrica :)
Bas me cudi da neces imati kontrolni interview sa Atanasom, da te malo ispita tehnicke stvari, bar je tako par ljudi s kojima sam u kontaktu...



Atanas je sad na Viking Star-u... A kontrolni intervju = preliminarni intervju koliko ja znam...

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Atanas je sad na Viking Star-u... A kontrolni intervju = preliminarni intervju koliko ja znam...

Da, izlgeda samo imamo mali problem sa terminima :)

Offline Lencebo

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Jesi li zvao? I ja sam isto za entertainment tehnician i zvali su me za jedan dan treninga i da platim oko 90e

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Jesi li zvao? I ja sam isto za entertainment tehnician i zvali su me za jedan dan treninga i da platim oko 90e

Zvao, pitao dal su me zaboravili, devojka koja se javila rekla da sam na spisku za glavni. Valja ima razloga zasto me nisu me zvali na trening, pojma nemam...

Offline jon bon jovica

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Zvao, pitao dal su me zaboravili, devojka koja se javila rekla da sam na spisku za glavni. Valja ima razloga zasto me nisu me zvali na trening, pojma nemam...
Ili si super dobro odradio preliminarni ili već računaju da padaš pa neće da ti uzimaju lovu :P
Šalim se, ne znam, ali IMHO da je ovo prvo.

Offline Uskodugogusko

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Da se i ja javim sto se tice ovog glavnog intervijua, ima nas izgleda mnogo koji cekamo 16 - 21 feb.  :clapping: Ja trebam za poziciju Digital Signage ili ti Digital Content, mozda cak i Brodcast tehn. i pomno se pripremam na haos koji me ceka, imao sam pripremni razgovor na kome mi je receno da je sve dobro ali ocigledno da nije bilo bas najbolje.  :nono:
Morate znati CV, sve sto ste napisali morate stati iza toga, nemate pojma koliko je to bitno, tacno znam gdje sam zabrljao na ovom pripremnom ali sva sreca, a to vam je jako bitno da znate za ubuduce sta da popravite, imao sam dovoljno vremena i imacu ga jos do datuma gore pomenutog. Iskreno malo me vise zezaju strucni izrazi vezano za moju poziciju i nacin na koji moras da objasnis kako funkcionise internet, kojim protokolima, sama funkcionalnost int. sabracaja, kako se i sta veze, onda audio i video uredjaji, cemu sluze, kako funkcionise program uzivo, mikrofoni, vrste kablova koje koristimo u televiziji.. bla bla bla..  (ovo govorim iskljucivo za svoju poziciju, a vezano je za moj CV) :facepalm:   :hehe:
Uhvatite svoje parce kolaca i drzite ga cvrsto, sve se moze, samo se dobro pripremite.. Zelim vam srecu i vidimo se na drugoj strani, haj sad zdrao.  :wave:

Offline nana1388

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re:
« Reply #73 on: 27/January/2015 »
Jeste to oko CV-a odmah preispituju sve sa njega pa onda redom ostalo.

Offline lily

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Moze li mi neko reci da li moramo biti u Skoplju od 16 - 21 feb. ili samo taj dan kad nam zakazu?