Author Topic: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???  (Read 7840 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline stipesplit

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Jel ide itko sad u prosincu na razgovor za viking u skopje??

Offline hercegovac

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #1 on: 13/November/2014 »
stipe za koju poziciju si se prijavio?

Offline Makani

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #2 on: 13/November/2014 »
Ja - nadam se :D . Pre par dana sam im poslao mail da sam zainteresovan za taj intervju i da mi daju spisak otvorenih pozicija. Rekose mi da ce me kontaktirati cim budu znali koje pozicije ce biti trazene na predstojecem intervju, ili mozda vec znaju   -()- pa je to bilo u fazonu " zvacemo te - nikad !" :D PS. tek sad vidim ovo is Hr , ja sam iz Srbije... al dobro :)
:D

Offline stipesplit

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #3 on: 14/November/2014 »
Prijavija san se za bar utility...

Offline bobo_vz

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #4 on: 14/November/2014 »
mislim da ja. al to cu znat sljedeci tjedan  :embarrased:

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #5 on: 14/November/2014 »
Pozdrav raja  :yahoo: preko koje agencije mogu aplicirati, KOUZONi nista ne javlja za taj intervju  :( ima li joos neko ko radi sa vikingom? Hvala =""

Offline LuckyOne

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #6 on: 14/November/2014 »
Pozdrav raja  :yahoo: preko koje agencije mogu aplicirati, KOUZONi nista ne javlja za taj intervju  :( ima li joos neko ko radi sa vikingom? Hvala =""


Inbox  :pop:

Offline bobo_vz

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #7 on: 15/November/2014 »
Pozdrav raja  :yahoo: preko koje agencije mogu aplicirati, KOUZONi nista ne javlja za taj intervju  :( ima li joos neko ko radi sa vikingom? Hvala =""


Ja imala intervju,cekam daljne detalje. Sve proslo ok,nadam se

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #8 on: 15/November/2014 »
Bobo sestro pa kakav je to odgovor  :facepalm: pitanje preko koje agencije do inervjua a ti odgovaras ja imala intervju  :smack: pomagaj malo kad si se vec uspjela docepati :deda: govori koja agencija??   =""

Offline bobo_vz

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #9 on: 17/November/2014 »
znaci kouzon ured u zagrebu,dogovorio mi u petak intervju sa regruterom iz skopja i sad cekam informacije za dalje. intervju proso ok,reko mi da se pripremim za taj glavni intervju al cekam sad samo ove u zgu da mi vele ostale informacije  :hekla:

Offline olovni

  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #10 on: 17/November/2014 »
Jesi li imao brodsko iskustvo?
Na koju si poziciju aplicirao?
Kakva su bila pitanja?
Govoris li jos neki jezik osim engleskog?

Offline bobo_vz

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #11 on: 17/November/2014 »
brodsko iskustvo da...2 ugovora na japanskom kruzeru
bar dep.,zato jer sam radila kao waitress
pitanja su bila,reci nesto o sebi,zasto zelis raditi za viking,nabroji mi neke ne alkoholne koktele,reci mi sastojke koktela florida i cinderella, nabroji mi neke brandove votke s kojima si radila i preporuci mi neku,nabroji mi neke koktele s votkom i ostale sastojke tih koktela,nabroji mi neke brandove cognaca,koja je razlika izmedu cognaca i whiskiya,nabroji mi neke koktele s brandijem i navedi ostale sastojke tih koktela...mislim da su to sva pitanja. dosta me je izresetao pitanjima ali ne smeta  :D
a jezike koje govorim su engleski,njemacki i japanski bazicno,tako da im je i zbog toga mozda malo zanimljivije sto se tice mene  :plovim: :pilot:

E i receno mi je da dogovoraju da taj glavni intervju za hrvate bude u zagrebu pa mozda se nebude trebalo putovat. al sad mislim da je to ovisi o drugima kao  :airquotes:

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #12 on: 18/November/2014 »
Koliko sam shvatio prosla si preliminarni razgovor...drugim rijecima jedno od opravdanja agencija da ti uzmu pare  ;) tek trebas na glavni int...ali sa tim iskustvom ne bi trebala imati problema  :party: vidimo se u Skopju ako ti ne dog to za Zagreb kao sto nece  :D

Offline bobo_vz

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #13 on: 18/November/2014 »
Koliko sam shvatio prosla si preliminarni razgovor...drugim rijecima jedno od opravdanja agencija da ti uzmu pare  ;) tek trebas na glavni int...ali sa tim iskustvom ne bi trebala imati problema  :party: vidimo se u Skopju ako ti ne dog to za Zagreb kao sto nece  :D


Tocno tako,to je bio preliminarni i sad cekam taj glavni. I ti isto tako? Malo jos pripreme za taj glavni i mislim da nebi smjelo bit frke,barem se tjesim hehe  :hehe: :nokti:

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: ide neko sad za viking 2 i 3. 12 u Skopje iz Hr???
« Reply #14 on: 18/November/2014 »
KOd mene je malo drugacija situacija  oT ja nemam brodsko iskustvo pa cu se tesko provuci ali potrudicu se... evo ucim aktivno pa vidjecemo :) bilo bi lijepo upasti na taj viking fino mi to zvuci  :money: pa vidjecemo ako bude bude ako ne ostaje mi cekati ukrcaj za NCL  :plovim: