Author Topic: bo1987sk, Steakhouse Server, Carnival Cruise Lines  (Read 1795 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Korisničko ime: bo1987sk   
Država: Hrvatska
Spol: M
Kompanija: Carnival Cruise Lines
Pozicija: Steakhouse Server


 Kako ste čuli o poslu na kruzerima?
O poslu na kruzerima sam čuo preko ljudi koji znaju nekoga tko je na brodu. Dakle vrlo malo informacija.
Kada sam htjeo aplicirati bio sam izgubljen i nisam znao kako aplicirati, gdje, kome se javiti, općenito nisam znao ništa o brodovima.
Ali zahvaljujući ovome forumu i ljudima sa foruma saznao sam sve potrebne informacije.

  • Što vas je privuklo da aplicirate za posao na kruzerima?
Zarada, putovanja u egzotične krajeve, nove avanture, micanje od svakodnevnice i upoznavanje novih ljudi, multikulturalno okruženje.

Preko koje ste se agencije za rad na kruzerima prijavili i zašto baš preko nje?
Prijavio sam se preko APriori. Jednostavno Suzana je bila ta koja je najbrže odgovorila, bila je vrlo ljubazna i izlazila u susret.
Prijavio sam se i preko drugih agencija. Ali Suzana je bila najprofesionalnija tako da sam se odlučio za nju.

  • Za koju ste se kompaniju i poziciju prijavili i zašto?
Carnival Cruise Lines. Tada je to bilo jedino ponueđeno a i ja sam htjeo otići na brod što prije.
Prijavio sam se za Assistant Waitera jer to je bila entry position, a pošto nisam imao iskustva to mi je bio jedini logički izbor. No imao sam sreće pa sam dobio bolju poziciju.

Koliko je trajao interview i kada ste saznali da ste prošli?
Za razliku od kolega sa interviewa koji su bili sa Ericom 3-5 minuta ja sam bio malo duže. Između 10-15.
Pričali smo o svemu i svačemu samo ne o restoranu i hrani. Nakon razgovora počeo je šarati po mom application formu, zahvalio se i rekao da mogu ići. 20 min nakon toga Suzana je ušla kod njega, uzela papire, pozvala me i priopćila da sam dobio posao kao Steakhouse server. Na što je moja reakcija bila steak što??? Hehehe. Suzana se nasmijala, rekla je da je to puno bolja pozicija i da ne brinem da ću prvo ići na college i sve naučiti.

  • Koliko su bili vaši troškovi odlaska na brod?
Oko 1300 eura.
Trebalo je platiti STCW tečaj, medical, pomorsku knjižicu, proviziju i avio kartu.

Kako ste se spremili na put u nepoznato, što ste odlučili nositi sa sobom?
Prije nego što sam išao prešao sam forum uzduž i popreko kako bi pokupio što više pametnih savjeta.
Ono što svi na forumu preporučaju i što sam poslušao je da uzmem dosta pari čarapa i gaća jer toga zaista treba!
Naravno bilo je tu još druge odjeće i obuće ali se ne treba pretrpavati.

  • Opišite kako ste se osjećali prvih nekoliko dana na brodu
Mislim da će se većina složiti kada kažem da je prve dane teško opisati, da to treba jednostavno preživjeti!
Dakle prvi dan pogotovo, tu je izmiješan osjećaj uzbuđenosti, straha, izgubljenosti. Sve vam je novo, drugačije, nepoznato. Imao sam osjećaj kao da sam došao na neki drugi svijet, kao da sam u svemirskome brodu hahaha. Vozaju vas vamo tamo,  sredi papire u officeu, pa upoznavanje sa brodom, predavanje, uzmi uniformu i peglaj, trči na posao… Vrlo kaotično i pomalo stresno.
Ali sve se to preživi i kasnije to bude sasvim normalno.

Koliko vam je kompanija pomogla osjećati se dobrodošlim na vaše radno mjesto?
Ekipa iz crew centra, management, svi su bili susretljivi i stvorili nam ojećaj dobrodošlice.

  • Da li vam je, po dolasku, netko neposredno pomogao uputiti vas u posao?
Prvo sam došao na Freedom na steakhouse college i tamo je bilo super, management, ekipa iz crew centra, kolege seniori iz steakhousea.
Svi su bili ljubazni i pomagali. Od posla do snalaženja na brodu i u brodskome životu.  Kada sam dobio transfer na Valor tada se sve okrenulo.
Managerka koja me od prog dana šikanirala, team nesložnih ljudi (čast iznimkama) sve su samo ne pomagali me uputiti u posao.
Na sreću nakon 3 mjeseca dobio sam transfer na Sunshine gdje su svi izlazili u susret i bio je takav team ljudi da smo bili kao obitelj.

Kako ste se nosili sa ograničenošću životnog prostora na brodu?
S time sam se nosio prilično dobro.
U početku je neobično i ne praktično imati malu kabinicu koju dijeliti s jednom osobom, pogotovo ako kao moj tadašnji cimer i ja imate po 1,90 visine i skoro 100 kg hahahaha.
Ali vrlo brzo sam se priviknuo i apsolutno ništa mi nije falilo.

  • Jeste li bili zadovoljni zaradom?
Jesam, posebice u početku. Valor je bio tada jako busy brod za steakhouse, još ako sam radio u coffee shopu mjesečna plaća je bila preko 2000$.
Zarada je bila dobra ali bome smo se naradili i natrčali.
Kad sam dobio transfer na Sunshine, tamo je zarada bila loša. Tada smo plovili Europom a europljani ne tipuju, a i steakhouse nije bio popularan europljanim.
Sjećam se zadnje plaće prije odlaska kući, bila je 1216$. Mislim da je to najmanja plaća u steakhouse ikada hahaha.
Na drugom ugovoru opet sam se vratio na Sunshine ali nakon crossinga za SAD, tako da je zarada bila bolja. 

Postoji li mogućnost napredovanja tj. promocije na poslu?
U steakhouseu jedino cure mogu napredovati u managerku. Mi muški smo mogli prije jedino u sommeliere.
No kako je Carnival ukinuo tu poziciju, ostali smo zakinuti. To je jedan od razloga zašto sam napustio Carnival.

  • Kako vam se svidio društveni život na brodu?
Društveni život je super na brodu. Uvijek je šaroliko društvo sa različitim interesima.
Uvijek imate nekoga ako hoćete na piće u bar, ako se hoćete družiti na open decku, trenirati u teretani…
Nikad nije bilo dosadno,  a kako je Carnival malo više opuštenija kompanija bilo je dosta ludih partya.

Opišite kakvi su ljudi sa kojima ste zajedno radili na brodu.
Bilo je svakakvih ljudi. Od random ljudi s kojima svakodnevno radite i družite se ali nemate nikakav poseban odnos.
Do onih s kojima se sprijateljite i postanete kao obitelj i nakon broda se svakodnevno čujete iako ste na različitim krajevima svijeta.
Pa nažalost do onih koji gledaju samo kako će te pogriješiti kako bi vas otračali nadređenima da bi pokupili valjda neki jeftini kredit i misle da će s time sebe prikazati u bolje svijetlu, te onih koji su vam zavidni pa će raditi protiv vas. Nebih radio nikakve podjele, ni nacionalne ni rasne stereotipe jer svugdje ima i dobrih i loših ljudi.

  • Kako biste opisali putnike?
Važi kao i za posadu. Sto ljudi sto ćudi. Mladih nabrijanih i pijanih za spring break, ljudi s djecom, umirovljenici...
Bilo je normalnih gostiju koju dođu i prođu i ne ostave nikakv trag na vas. Do gostiju kakve bi poželjeli. Pristojni, opušteni, zabavni, kulturni, s kojima se i sprijateljite i završite zajedno na ručku, na plaži... Ljudi koji vam konstanto dolaze u restoran ili na večeru ili samo da popričaju s vama i pozdrave vas, pozovu vas k sebi u Ameriku… Dan danas se čujem i u kontaktu sam sa nekim gostima.
Do onih za koje bi slobodno mogao reći da imaju određenih psihičkih problema i frustracija koje ispoljavaju na posadi, do onih koji dođu na večeru, jedu i naručuju, sve je divno i krasno i onda na kraju večere bace complain da ništa nije bilo dobro (a sve pojeli i tražili ekstra LOL) samo zato da dobiju besplatnu večeru i sl.

Jeste li imali vremena posjetiti destinacije koje je brod posjećivao?
Jedna od prednosti rada u steakhouseu je dobar raspored. Posebice kada ste morning setup.
Čak smo se znali dogovorit sa managerkom da ranije dođemo na posao i sve odradimo tako da što ranije možemo van sa broda.  Dakle bio sam te sreće da imao slobodnog vremena za izlazak s broda.

  • Jeste li imali neko omiljeno mjesto za izlazak?
U Europi najviše sam volio Veneciju. Po danu na kavu i ručak, a navečer ako sam mogao kada smo imali overnight obavezno u noćni klub Piccolo Mondo.
A inače meni osobno najljepša mjesta su bila Aruba i Curacao. Nisam imao neka posebna mjesta koje bi previše istaknuo.
Najviše sam volio odlaziti na plaže. Dakle bilo gdje di je sunce, pijesak, palme, ocean, hladna pivica  ja sam sretan  hahaha.

Opišite dobre strane rada na kruzerima.
Jedna od dobrih stvari je zarada. Ako pametno raspolažete novcem i ne trošite na stvari koje vam ne trebaju može se uštedjeti.
Posebice jer na brodu ne plaćate režije, stanarinu i hranu. Putovanja. Imate priliku posjetiti neka mjesta koje vjerojatno nikada ne bi posjetili. Novi ljudi.
Savršena prilika za upoznavanje novih kultura i nacija sa svih strana svijeta. Iskustvo. Takvo iskustvo što se tiče posla i općenito ne možete dobiti na kopnu a pogotovo ne na balkanu.

  • Opišite loše strane posla na kruzerima.
Definitivno odvojenost od obitelji, prijatelja, djevojke… Vi ste na brodu 6,8 ili više mjeseci i nemate doticaja previše sa prijašnjim životom.
Imate vi Internet, skype i čujete se ali nije to. Doma se puno toga događa, prijatelji ili netko iz obitelji se ženi, diplomira, netko vama blizak premine, a vi sve propuštate i niste tamo.
Pa još provedete svoj rođendan, Uskrs, Božić i Novu godinu radeći… Ali to su sve stvari na koje se morate spremiti.
Kao i sve u životu i brod ima loše i dobre strane i morate biti spremni neke stvari žrtvovati.
Također kronični umor i oslabljeni živci, posebice nakon 6,7 mjeseci na brodu. Oni koji su bili na brodu znaju o čemu pričam, a oni koji će tek ići na brod iskusiti će i sjetiti se ovoga što pišem hehehe.

Biste li zainteresiranima preporučili posao na kruzerima i zašto?
Definitivno. To je iskustvo koje u životu vrijedi imati.
Osim što sam već naveo zaradu, putovanje i upoznavanje novih ljudi, ono što bih dodao je da će te proširiti horizonte i postati samostalni. Dakle ako ste zainteresirani i to želite samo naprijed!

  • Koji savjet biste dali ljudima koji namjeravaju aplicirati za posao na kruzerima?
Samo opušteno, vjerujte u sebe i na interviewu budite pozitivni i nasmijani iako u sebi vrištite od nervoze hehe. Kada dođete na brod budite spremni da će te nekad morati progutati znate već što, ali samo glavu gore. Ne odustajte. Pogotovo prvih mjesec, dva jer je najteže dok se ne priviknete, sve ne naučite i pohvatate. Biti će možda i loših kada ćete  poželjeti da niste nikad došli na brod. Ali ne zaboravite, sutra je novi dan! Sljedeći dan baš možda provedete fenomenalan dan na plaži s ekipom, odete na ludi crew party, upoznate simpatične goste ili nove crew membere i slično, te  s takvim sitnicama napunite baterije, napunite se sa pozitivom za naredna dva kruza.

Želite li dodati nešto što smatrate važnim?
Mislim da sam rekao više-manje što je bitno. Htjeo bi se zahvaliti ekipi s foruma koja mi je pomogla i općenito svima na postovima  jer su stvarno korisni.
Pogotovo kad se prvi put susrećete sa ovakvim stvarima i trebate informacije više nego ikad.
Što još reći, osim: svim sadašnjim i budućim moreplovcima želim mirno more  :D
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: bo1987sk, Steakhouse Server, Carnival Cruise Lines
« Reply #1 on: 18/November/2014 »
:uzdravlje: