Author Topic: Pripremu za interview za Carnival/Bar Waiter  (Read 18103 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Danchi-hr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Pripremu za interview za Carnival/Bar Waiter
« Reply #15 on: 11/March/2014 »
Nadam se da ovo nije copy-paste sa neke druge web stranice. Ako jeste, biće izbrisano.

To je copy-paste iz moje skripte koju sam si sam napravio tražeći odgovore na razna pitanja što na ovom forumu što po cijelom internetu. Pitanja iz svoje "skripte" sam već i postavio u jednoj od drugih tema.. Sa nekim "kolegama" sam već podjelio svoju skriptu preko privatnih poruka pa sam si pomislio: zašto ne podjeliti neke odgovore "javno" i pomoci tj. lakšati svima koji se muće sa traženjem raznih odgovora na sto mjesta..!?
Naravno nisam cijelu skriptu kopirao pošto je većina pitanja osobne naravi tako da sam podjelio iskljućivo ovo što nasm svima može pomoći..
Dragi šefe, ako Vam smeta moje "dobro djelo" slobodno izbrišite odgovore..

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pripremu za interview za Carnival/Bar Waiter
« Reply #16 on: 11/March/2014 »
Ne smeta, korisno je, ali će me Google penalizirati ako je sadržaj već negdje objavljen.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Danchi-hr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Pripremu za interview za Carnival/Bar Waiter
« Reply #17 on: 11/March/2014 »
Ne smeta, korisno je, ali će me Google penalizirati ako je sadržaj već negdje objavljen.


Nema brige. Garantiram sto posto da to nije nigdje objavljeno ili prepisano nego je sažeto iz glave, osobnog znanja, milion tekstova, raznih tema i cijelog interneta..

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Pripremu za interview za Carnival/Bar Waiter
« Reply #18 on: 13/March/2014 »
Da ovog foruma nije mislim da bi jedno 70% manje ljudi uspjelo otici na brod :)

Hvala raja mnogo svaka vam cast bas ste od OGROMNE POMOCI :D

Idem lagano da ucim :)

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Pripremu za interview za Carnival/Bar Waiter
« Reply #19 on: 20/March/2014 »
Evo upravo sam dobio poziv pri kojem mi je javljeno da ce interview biti putem SKYPE-a 25-og :)

I kako vidim u prilogu sam dobio fajlove za pripremu i ucenje ali vidim da pise Celebrity Cruise lines a ne Carnival kao sto sam mislio, pa me zanima je li to bolje ili gore?

I na sta trebam obratiti paznju prije interview-a? Posto su nas obucavali za interview uzivo, a sada ce biti putem Skype-a ?

Hvala jos jednom unaprijed

Offline LuckyOne

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Pripremu za interview za Carnival/Bar Waiter
« Reply #20 on: 10/November/2014 »
Nema brige. Garantiram sto posto da to nije nigdje objavljeno ili prepisano nego je sažeto iz glave, osobnog znanja, milion tekstova, raznih tema i cijelog interneta..
Hvala ti do neba legendo za ovo i za utrošeni trud, svaka čast, sve na jednom mjestu sad još samo ostaje da se nauči  :yeah:  :uzdravlje:

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Pripremu za interview za Carnival/Bar Waiter
« Reply #21 on: 21/November/2014 »
Drug super je, svaka cast na trudu i zalaganju, ovoliko nisam napisao u zivotu hehehe moram biti malo strog pa ti reci da imas par gresaka  :neceici: ali nije strasno i mislim da je ovo sasvim dovoljno...dodao bih 15-ak jako bitnih koktela a izbacio mjere jer ako apliciras za bar waiter-a nece te to pitati. Mislim da je izbacivanjem mjera 5 puta lakse zapamtiti koktelcice :) ima par gresaka sad se vise i ne sjecam ali eto tipa wild turkey nije rye whiskey vec bourbon pa to ne bi bilo bas pametno reci na int, ima jedna varijanta u kojoj proizvode rye whiskey ali ta je daleko manje poznata od jednog od najprodavanijih bourbon whiskey-a ;) ali ajde da ne davim super je post volio bi i ja svoje sveske napisati pa poslije ponedeljka i interview-a (trenutno bubacim) odvojim vremena i prepisem jer da sam ja imao ovako nesto ne bi potrosio mjesec dana na  :google!: svaka cast care!  :clapping: