Author Topic: Agencije za zaposljavanje kadeta  (Read 29000 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline goci

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Agencije za zaposljavanje kadeta
« on: 28/October/2009 »
Cao svima :)

Zanima me da li neko zna agencije za zaposljavanje kadeta?
Trazio sam ovdje na forumu, i posjetio skoro svaki sajt, ali na njima su pretezno hotelski i dr poslovi ..., i nigdje nisam naisao na posao deck cadet-a?
Inace zavrsio sam pomorski fakultet.
Imam 21 god.

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Odg: agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #1 on: 29/October/2009 »

Offline goci

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile

Offline Nikola Dedovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Odg: agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #3 on: 08/November/2009 »
Evo i ja da se javim, i ja sam deck kadet.

Goci zanima me jesi li stupio u kontakt s njima?
I dal jos neko zna neke druge kompanije koje traze kadeta palube, neka napishe.

Unaprijed hvala.

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: Agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #5 on: 09/November/2009 »
samo da pohvalim rankic odlican posao radis  :run:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #6 on: 09/November/2009 »
samo da pohvalim rankic odlican posao radis  :run:

 I meni je isto palo na pamet  ::yes::
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Odg: Agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #7 on: 09/November/2009 »
 :-))))'
blush
 :-))))'

Offline Amsterdam

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Odg: Agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #8 on: 21/December/2009 »
Pitanje jedno...Nije u vezi zaposljavanja kadeta nego sto kadeti rade na kruzeru?Imam stotine prijatelja sa kojima sam isao u Pomorsku i svi su odradili kadeturu na tankeru ili bulku i samo su farbali i piketivali mosta rijetko da su vidili.Neki bi radili 12 sati iako bi im u ugovoru pisalo 8,nekima je bilo ko u ugovoru znaci 8...
Kako je na kruzeru?Jel bio ko?Ili jel ima netko ko zna nekog?Ili ko je radio na kruzeru kao recimo konobar pa da ima nekakvu predodzbu sto kadeti tamo konkretno rade.

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #9 on: 21/December/2009 »
Pitanje jedno...Nije u vezi zaposljavanja kadeta nego sto kadeti rade na kruzeru?Imam stotine prijatelja sa kojima sam isao u Pomorsku i svi su odradili kadeturu na tankeru ili bulku i samo su farbali i piketivali mosta rijetko da su vidili.Neki bi radili 12 sati iako bi im u ugovoru pisalo 8,nekima je bilo ko u ugovoru znaci 8...
Kako je na kruzeru?Jel bio ko?Ili jel ima netko ko zna nekog?Ili ko je radio na kruzeru kao recimo konobar pa da ima nekakvu predodzbu sto kadeti tamo konkretno rade.

Kadeti na Carnivalu i na Celebrity-ju su sto se tice boat-drillova najvise u fire patroli i td. Pregledaju svaki dan smoke detectore, sprinklere, idu poslije safety officera na treninge da spakuju life boat ili life raft nazad, i tako te stvari.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Amsterdam

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Odg: Agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #10 on: 22/December/2009 »
Hvala na informacijama!
Bolje to nego skidati ruzinu cjeli dan.

Offline ceki

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Odg: Agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #11 on: 07/January/2010 »
...jel netko zna gdje traze deck cadet...hitno da mogu otici jos ovaj mjesec,imam svu potrebnu dokumentaciju...

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #12 on: 26/January/2010 »
Cao svima :)

Zanima me da li neko zna agencije za zaposljavanje kadeta?
Trazio sam ovdje na forumu, i posjetio skoro svaki sajt, ali na njima su pretezno hotelski i dr poslovi ..., i nigdje nisam naisao na posao deck cadet-a?
Inace zavrsio sam pomorski fakultet.
Imam 21 god.

Jbt ti si najmladji covek koja ja znam a da je zavrsio pomorski fakultet sa 21 godinom !?!?     :tuctuc:   :tuctuc:   da malo ti ne lazes a ?!?!    kao prvo treba da zavrsis srednju pomorsku ,a ti si izgleda 4 godine dao za 1.5 godinu , a onda pomorski fakultet u Kotoru koji traje 4 godine,a ti si izgleda zavrsio za 2 godine !!!! pa dobro , a reci mi si sigurno Pera super  "genije" !      :rofl:    :rofl:    :rofl:   aj bre ne kenjaj zavrsio pomorski fax a ima 21 godinu ahahahahahhahhahahahahahhahahahahhahahha     :rofl:      :rofl:      :rofl:     kako me nasmeja !! :D


P.S . - PA ako si zavrsio pomorski fax sto ti u ocupation stoji "student" ?!?!     ""]]    ""]]
  
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline goci

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #13 on: 04/February/2010 »
Jbt ti si najmladji covek koja ja znam a da je zavrsio pomorski fakultet sa 21 godinom !?!?     :tuctuc:   :tuctuc:   da malo ti ne lazes a ?!?!    kao prvo treba da zavrsis srednju pomorsku ,a ti si izgleda 4 godine dao za 1.5 godinu , a onda pomorski fakultet u Kotoru koji traje 4 godine,a ti si izgleda zavrsio za 2 godine !!!! pa dobro , a reci mi si sigurno Pera super  "genije" !      :rofl:    :rofl:    :rofl:   aj bre ne kenjaj zavrsio pomorski fax a ima 21 godinu ahahahahahhahhahahahahahhahahahahhahahha     :rofl:      :rofl:      :rofl:     kako me nasmeja !! :D


P.S . - PA ako si zavrsio pomorski fax sto ti u ocupation stoji "student" ?!?!     ""]]    ""]]
  

Alo barmenu, malo se informisi pa onda se**  :rtfm:...fakultet u Kotoru traje 3 godine ( s tim sto moze da se odabere 2ipo godine studiranja i kadetura zadnji semestar-tim se priznaje 3 god),a ja sam 88 godiste ( sa 6 god sam krenuo u skolu,i nisam bio zvijezda padalica kao ti ) i zavrsio sam sve 3god,i da najmladji sam,kako na fakultetu tako i na svome dosadasnjem poslu(''sto mislis zasto su me odmah zaposlili'')!:) Radim kako senior menadzer u Luku Bar, zaduzen za ukracaj i iskrcaj itd...ali plata mi ne ne odgovara,jer msm da zasluzujem mnogo vise, pa evo sad cekam brod! To je sto se tice tebe....a za ostale koje traze ukracaj, sad je vrijeme krize, pa tesko da ce vas neko bez preporuke ukrcat, ja sam se slucajno naisao na ovaj sajt i prijavio se http://www.shiptalkjobs.com i posle negdje mjesec dana su  mi odg. na mail, u  pitanje je Celebrity Cruises,zvao me iz Majamija gos.Mariano Celano koji je recruiter za tu kompaniju ,trazili su da im posaljem pasos,diplomu i brevete osnovne, s tim sto morate imati Becelor diplomu i dobro poznavanje engleskog jezika,(a ja inace posto sam zavrsio gimnaziju jezicki smjer ) to mi nije bio problem...:) Evo mozete ga cak naci i na facebook pa ga i tu nesto pitat,da ne cekate toliko http://www.facebook.com/search/?q=Mariano+Celano&init=quick#!/profile.php?id=507925613&ref=search&sid=1269727717.3171919648..1
E da barmenu, inace kad se vratim s broda,polaze se 12 ispita za klasu(a svi se ti predmeti uce na fax), pa posle opet za porucnicki,a da ne pricamo razni treninzi koje zahtijevaju kompanije, tako da diploma fakulteta sluzi samo kao osnova( ne racunam Sh kompanije kao sto Hansa,Nimont i ostale gluposti)....a to sto si ti svu pamet "popio", to nekom drugom prosipaj! oT

To je to od mene pozz!

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Agencije za zaposljavanje kadeta
« Reply #14 on: 07/February/2010 »
E pa Crnogorac svaka ti cast ... Vidim da si bas revoltiran mojim postom ...  
Evo slucajno ja zavrsavam visu pomorsku i slucajno sam ziveo u Kotoru i radio u Pub Dock-u kod Smiljana i Forzzi kod Miska Joketica pa malo znam kako i sta ... Ne bitno OK u pravu si ti,jer kako da Djeticu ne kazem da je u pravu ...
Mene je ipak zanimalo kako bih mogao da se ubacim na kruzer da odradim kadeturu i da tu ostanem,iako u svakom slucaju po zavrsetku cu odraditi kadeturu ili na nekom kruzeru ako nadjem nesto ,a ako ne onda  za Seatrans managment Enterprises Inc (Grcka kompanija) jer tamo imam vezuu pa cu onda i ostati na kompaniji,ali bih vise voleo kruzer,lepse je :D   pozzz   nemoj se ljutis :D
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...