Author Topic: Zalba  (Read 6419 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Re: Zalba
« Reply #15 on: 12/October/2014 »
@Argonaut tacno je da je bezobzirnost ucinila svoje, nemarnost kako hoces, pojedinaca, necu da objektivizujem stvari jednostavno nije fer prema ljudima koji posteno rade svoj posao, to je sada do agencije ili kompanije na koji nacin ce da disciplinuje ljude u svom okruzenju da ne prave vise ovakve i slicne greske. Isto tako Zoran je obecao iz Kouzona da ce dati sve od sebe da vrati Srbiju na listu kandidata, kako mi je rekao da je ispao tehnicki problem i da znaju u cemu je problem, ali da ce vise informacija znati u pon-uto. Ako ne bude sve OK onda on putuje za Majami 28-31 oktobra i tada ce dati sve od sebe da vrati Srbiju na listu. 
Sto se tice tog tehnickog problema, mislim da se radi o crew memberima koji su vec bili na brodu i tada su od kompanije dobili medical ground i po ko zna koliko meseci su lezali kuci i primali pare na racun sto zbog istinitih sto zbog laznih ground-a, tako da sada kompanija pravi zastoj ljudima koji su iz Srbije, zbog svih tih koji su bili na jaslama kompanije i da sada opet ti isti hoce da se vrate na brod i da je tu nastao problem, jer nije izvrsena selekcija onih koji su na listi cekanja i onih koji su vec bili i dobili ground-e.

Ovo sam izvukao iz konteksta moje prepiske sa Zoranom. Trenutno se tuzi vise kandidata sa kompanijom. Sada se ceka resenje, to je na Zoranu i agenciji da to zavrse, jer je ovde u pitanju i njihova reputacija, ovde oni nastupaju i ako izvuku ovu situaciju na pogodnije tlo onda cu da kazem da su zaista profesionalni i da im je stalo, pre svega zbog njih samih da svakoga od nas postuju i za njega/nju da se bore do kraja.

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: Zalba
« Reply #16 on: 12/October/2014 »
Najgore od svega toga je sto sam dao otkaz na poslu kada sam dobio datum,uzajmio se kintu za troskove i za put a i cura me ostavila pre neki dan jer ne moze da me ceka i vidja se samnom samo na par meseci...... i sta sad u koju crkvu da se krstim i da molim da je sve ovo samo san :pop1:

Offline Dust

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Zalba
« Reply #17 on: 12/October/2014 »
Ove od Kouzon su vrlo neozbiljni. Ma da i Royal nije nista bolje :smack:
Nazalost nista novo kada je kouzon u pitanje :(

Offline ft1p

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Zalba
« Reply #18 on: 13/October/2014 »
Koliko sam razumeo ti da nisi poceo da saljes mejlove ne bi ni saznao sta se desava. I posle kao kazu nemojte kontaktirati kompaniju. (mislim da je to samo fora agencije).

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Re: Zalba
« Reply #19 on: 13/October/2014 »
@Dust o Kouzonu necu da komentarisem, hocu da ih pustim da odrade svoj posao do kraja, za sve informacije o mom slucaju i drugih cete biti obavestavani..

@ft1p nema nista nego dok se sam ne potrudis, ja sam istrajnost nasledio od bake :) Svuda je bitna kultura i lepo ponasanje, to je ono cega se agencija i plasi da neko ne uprska ili da neizvredja kompaniju, pa da imaju problema, za sve ostalo cete prihvatiti oberucke.

Offline OPEL CS

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Re: Zalba
« Reply #20 on: 13/October/2014 »
sad kad sam procitao ovo dodje mi da posaljem mail HR Princess-a da proverim svoj status :D

ako ima neko mail nek salje u inbox

Offline nebojsa_barsteward

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Zalba
« Reply #21 on: 16/October/2014 »
ako neko ima mail HR-a neka ga okaci... :-)

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Zalba
« Reply #23 on: 02/November/2014 »
Već bilo:
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=9593.msg78822#msg78822

A pisanje "Telegrafa" nije ništa zvanično, pogotovo što samo citiraju naše forume i facebook grupe uz promenu imena učesnika. ;D

Offline Luka123

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Zalba
« Reply #24 on: 02/November/2014 »
Pa pise samo za Royal Caribean kompaniju, za Princess na primer i dalje Srbi mogu da idu, e sad ko zna kad ce i tamo da nas zabrane...

Offline lexab

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Zalba
« Reply #25 on: 03/November/2014 »
Ima li neko proveren mail od princess cruise u vezi datuma ukrcavanja, LOE? Posto postoji bar jedno 10 mejlova ne znam na koji da saljem.