Author Topic: Legend of the seas itinerary 8 Jul - 16 Avgust  (Read 1291 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Praznik

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
U Kini sam, radim ovde, FB je onemogucen, a ja nemam VPN ili Proxy da posetim FB stranicu da pitam ljude direktno.

Drug mi dobija transfer sa Diamond Princess-a na Legend of the Seas 28 Juna. Staff je, ne radi za cruise line vec za kompaniju PWG koja saradjuje sa Cruise Line-erima. Trebao sam ga posetiti u Japanu Jula meseca kad mi je odmor, ali sada ne znamo gde ce biti u Julu :(
Da li Legend ima Dry Dock? Zadnji port of call je Hong Kong 8 Jula, pa zatim opet 16og Avgusta.
Da li neko moze da mi nabavi itinerary za taj period? Ili da mi da neki info.
Znam da ce mi on dobaviti itinerary 28og kad se ukrca, ali sta ako treba da vadim vizu, izgubicu pola odmora na gluposti... (jer treba da nadjem ambasade po Kini)
Unapred zahvalan i malo zabrinut. :D
Praznik.


Offline pcelica_maja

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 222
    • View Profile
Re: Legend of the seas itinerary 8 Jul - 16 Avgust
« Reply #1 on: 23/June/2015 »
Nema rasporeda za taj period ni na royalovom sajtu,pise da je bio na dry docku 02/2013,tako da ne verujem da ce ponovo,nema informacija za taj period....bar ja nisam mogla da ih nadjem.

Offline Praznik

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Legend of the seas itinerary 8 Jul - 16 Avgust
« Reply #2 on: 23/June/2015 »
http://www.shipcruise.org/cruise-ship-refurbishment-dry-dock-schedule/
Raspored Dry Dock-a. Sledeci je 2018. Molim vas ako neko ima prijatelja na Legendu, nek mu prosledi ovo pitanje. Izgleda da je Charter cruise u pitanju, ali to je samo nagadjanje. Hvala Majo.