Author Topic: Pa da se predstavim i ja :)  (Read 1666 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline comiliS

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Pa da se predstavim i ja :)
« on: 22/November/2014 »
Cao svima, moje ime je Mirjana... Prilicno sam mlada, imam 19 godina i nakon sto mi je rodjeni brat Djordje (ledjo) otisao na brod, odlucila sam da sacekam jos malo, da vidim njegovo iskustvo, pa da pokusam i ja... Dugo sam preko e-maila smarala agenta iz agencije EP, starosne granice, papire, koliko se ceka... Ma hiljadu pitanja i podpitanja, verovatno sam ga toliko smorila da je na kraju usledio poziv  :party: zvali su me, a dobro mi je poznat taj broj, i objasnili mi sta mi je bilo nejasno i rekose da je 12. marta intervju za NCL, a iskreno ta me je kompanija, ma kakva bila, najvise i interesovala, sto zbog iskustva mog brata, sto zbog toga sto je za pocetak to dovoljno.

Aplicirala sam za Jr. Bar Waiter-a :) U kaficu i u jednoj diskoteci radim vec godinu i po dana, i prilicno sam se dobro snasla kao konobar, moram biti 'skromna' ... Ne kazem da ce meni na brodu biti lako, da cu briljirati, ali dacu sve od sebe da za pocetak prodjem intervju, resim sve sto treba, dobijem daj Boze taj datum ukrcavanja, i odem...  :clapping: :clapping: :clapping:

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Pa da se predstavim i ja :)
« Reply #1 on: 22/November/2014 »
Mirjana, na tebi svet ostaje. U odnosu na teret celog sveta, brod će ti biti mačiji kašalj. ;D
Srećno! :wave:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pa da se predstavim i ja :)
« Reply #2 on: 22/November/2014 »
 :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Bogdan023

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Pa da se predstavim i ja :)
« Reply #3 on: 22/November/2014 »
Samo pozitivno i srecno!  :clapping: