Author Topic: Live from royal princess  (Read 1792 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gogo_ca

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 258
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Ass. Store
Live from royal princess
« on: 29/November/2014 »
Evo i ja da se javim posle mesec i kusur dana provedenih na brodu,da kazem da sam ziv i zdrav i da se polako navikavam na ovo svakodnevno ljuljanje (imao sam problema sa morskom bolescu) :) Brod je ogroman,samim tim tezi za rad sto se tice moje pozicije.Ja sam trenutno u hotel storu i radim nekih 10 sati dnevno al` ostali iz kambuse izlaze na 13-14...Sto se tice nasih,ima nas i vise nego sto treba :D Kad sam ja dosao bilo je 130 srba a balkanaca sve ukupno preko 200 (1300 crew ukupno)...brod je trenutno na karibima (aruba,antigva,barbados....) i tu ce biti do kraja mog ugovora a to je 18. april.Saznao sam cim sam dosao ovde da ce mene da zameni neki Milikic (il` Miletic) iz Bosne pa ako je taj ovde,il` ako ga neko zna nek mu prenese da ce se nacekati za ukrcaj posto ja idem kuci,kao sto rekoh 18 aprila...Ako nekog nesto zanima nek pita,free of charge :D Ae da dodam samo da je socijalni zivot ravan nuli...Sto se tice cena u crew baru je pivo 1.25 beks 1 vodka 0.65 kokakola a malboro 3.85...cigare su svuda napolju jeftinije,ide boks malbora od 16 do 22 dolara tako da na brodu retko ko kupuje to (alkohol isto)...sto se tice hrane za mene je dobra i vecina ljudi je hvali,a kome se ne svidja uvek moze da izadje i jede napolju....toliko za sad,ako sam omasioo temu...sefe menjaj  mesto  :uzdravlje:
Ne postoji glupo pitanje,samo glup odgovor

Offline onegirl

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Re:
« Reply #1 on: 30/November/2014 »
Odlicno, samo teraj ;)
"Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover."