Author Topic: kako izgleda intervju za Barchefa?  (Read 2440 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline anjat

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
kako izgleda intervju za Barchefa?
« on: 01/December/2014 »
Moze li mi neko reci kako izgleda intervju za Barchefa?
Hvala

Offline FilipNS

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: kako izgleda intervju za Barchefa?
« Reply #1 on: 01/December/2014 »
iskreno prvi put cujem da nekog direktno i odmah zaposljavaju na poziciji barchefa.. pozicija barchef nije samo stajati iza sanka i praviti koktele i izbacivati pica, dosta je slozenije, pa samim tim je logicnije da se prvo odradi jedan ugovor kao bar waiter pa tek onda promocija kako bi se "uslo" u stos.. ali ajd mozda gresim..u svakom slucaju na intervjuu te mogu pitati stvari tipa priprema koktela, o vinima, cak i penusava vina, mozda da preporucis neki letnji koktel s kojim bi vrsio promociju istog a da je ekonomican jelte.. i takve stvari

u svakom slucaju, srecno i sve najbolje!   :)

Offline anjat

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: kako izgleda intervju za Barchefa?
« Reply #2 on: 01/December/2014 »
Pa eto..valjda mi se posrecilo..Hvala puno u svakom slucaju :wave:

Offline Zliigac

  • Registered
  • *
  • Posts: 109
    • View Profile
Re: kako izgleda intervju za Barchefa?
« Reply #3 on: 01/December/2014 »
Druze ako nije problem da objasnis sta sve to spada u mnogo slozenije....da li u to ukljucujes ulaz i izlaz robe ili je jos nesto u pitanju??

Offline FilipNS

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: kako izgleda intervju za Barchefa?
« Reply #4 on: 04/December/2014 »
Druze ako nije problem da objasnis sta sve to spada u mnogo slozenije....da li u to ukljucujes ulaz i izlaz robe ili je jos nesto u pitanju??

pocev od obicnog funkcionisanja coffee machine za koje si ipak ti odgovoran i moras znati kako da ih postavis/ocistis bla bla bla, razne postavke za prezentacije (apple strudle demonstration, rudesheimer coffee presentaion.....) tea time ovaj onaj, postavka za rucak buffet.... da me neko ne shvati pogresno sve se to nauci naravno i objasne oni tebi ali ipak kad je sailing day i veoma busy moras razmisljati sta ide i sve sta treba i naravno moras sve odraditi na vreme i po "standardima".. iz tog razloga mislim da je mnogo lakse kad daju promociju bar waiteru koji ipak zna kako sve to funkcionise jer je odradio 2-3-4 ugovora i ima tu rutinu ali boze moj kao sto rekoh sve se nauci, malo cimanja u pocetku al sta sad prodje sve to... pozz :)

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: kako izgleda intervju za Barchefa?
« Reply #5 on: 04/December/2014 »
pocev od obicnog funkcionisanja coffee machine za koje si ipak ti odgovoran i moras znati kako da ih postavis/ocistis bla bla bla, razne postavke za prezentacije (apple strudle demonstration, rudesheimer coffee presentaion.....) tea time ovaj onaj, postavka za rucak buffet.... da me neko ne shvati pogresno sve se to nauci naravno i objasne oni tebi ali ipak kad je sailing day i veoma busy moras razmisljati sta ide i sve sta treba i naravno moras sve odraditi na vreme i po "standardima".. iz tog razloga mislim da je mnogo lakse kad daju promociju bar waiteru koji ipak zna kako sve to funkcionise jer je odradio 2-3-4 ugovora i ima tu rutinu ali boze moj kao sto rekoh sve se nauci, malo cimanja u pocetku al sta sad prodje sve to... pozz :)

Cek, koliko sam ja shvatio, to je ustvari pozicija Bartendera???

Offline FilipNS

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: kako izgleda intervju za Barchefa?
« Reply #6 on: 04/December/2014 »
Cek, koliko sam ja shvatio, to je ustvari pozicija Bartendera???


da